ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הו, ברצלונה 

הו, ברצלונה

 
 
עוזי וייל

עוד רשימה מהסדרה הנהדרת של סטפני תיאובולד על "אוהבים מודרנים". והפעם - נערות מבית טוב סוגרות לילה פרוע בברצלונה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
להקת Babes in toylend
 להקת Babes in toylend   
כששלוש הנשים יוצאות ממועדון הלילה בברצלונה, סאש, פרילנסרית, נמצאת במצב פוסט-קוקאין, והיא חורקת שיניה וצועקת: "בואו נלך כבר לים, לעזאזל!". נינה, דיילת, היא במצב פוסט-אקסטזי והיא ממלמלת ברוך, "אפילו העצים שמחים כאן!". ופראן, הטבחית, היא במצב פוסט-טקילה, וכל הזמן נתקלת בעמודי חשמל.

אחרי המועדון, הבחורים ההומואים הולכים לחורבות שעל הגבעה, מקום מפגש ידוע. למרות שסאש שמעה את אחד מהם אומר: "הוא אמר שהוא לא יכול לקחת אותי הביתה כי הוא כבר גמר שלוש פעמים היום."

דבר כזה יכול להרתיח את סאש. אפילו בכפר הכי קטן בעולם יש איזה "חורבות" המשמשות מקום מפגש להומואים. וסאש תוהה לאיפה יכולה ללכת נערה לסבית, אם בא לה להיות זולה ללילה אחד.
 
כשהן מגיעות לחוף, השחר הרך ועטוף-הערפל מזכיר לה את הסרט ההוא משנות השבעים, "עימנואל". היא רוצה לתכנן עם פראן ונינה אפשרויות לסקס, אבל נדמה שהן איבדו עניין.

הראש של פראן עדיין מסובב מטקילה. היא מדברת על אשה שפגשה אתמול בבר, ושגם היא שף. "היא אמרה שהיא יכולה לטעום את ההבדל בין טלה-זכר לטלה-נקבה," היא צוחקת בסרקזם ובמעט יראת כבוד. "היא אמרה שהיא יכולה לקבוע את מין הבשר רק לפי הריח."

נינה החליטה להעדיף את הסיפוק המיידי של קרני השמש על פני זה של המין. היא אומרת לפראן: "אני לא אוכלת דברים עם פרצוף," ומרימה את זרועותיה לחבק את השמיים.

גם סאש לא אוכלת בשר, אבל במצב הליבידו הבוער שהיא נמצאת בו כרגע, היא רוצה לנגוס לעצמה את היד. היא היתה רוצה להיפטר מכל עניין הבשר הזה, אבל מתחת לעורה זורמת אש, זורחת באור נורא כמו איזה מקל ניאון ירוק.

המאמר המלא:
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by