ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: בדיחות של נרקומנים 

לחץ כאן: בדיחות של נרקומנים

 
 
האחים טבריה

השבוע אנחנו יוצאים למסע של צחוק וחידודים מסביב לעולם: מבחן השדיים הגדול, שתן מרוכז, מרכיבי סטריאו לרכב וקורי עכביש מסתוריים. עצוב שזה ככה, אבל אין ברירה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

התנצלות

חדי העין שבמעריצי המדור הבחינו בוודאי שבשבוע שעבר חסר היה להם משהו. זה כנראה בגלל שלא היה מדור, שזה בגלל חול המועד, שזה בגלל אמא שלי. לפיכך, הוחלט בנענע להגיש לכם השבוע את המדור של השבוע שעבר. מי מבין הקוראים שמאמין עדיין כי הרשת היא מדיום עדכני, וירצה לקרוא את המדור של השבוע, יאלץ להמתין לשבוע הבא. ככה זה, אין מה לעשות. מעתה, למעשה, לא יופיעו עוד המדורים בשבוע בו הם נכתבים, עד השנה המעוברת הקרובה, בה נשתדל לתקן את הבעייה בלי שתרגישו. באמת סליחה.
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
בדיחה: הקשר דייויד בקהאם נכנס לחנות מאכלים טבעוניים בלונדון עם קורקינט ממונע, ומתחיל לחטט בין המדפים כאילו אין מחר. המוכרת האדיבה מתבוננת בכוכב הנערץ בעניין משועשע, ומדברת בפיזור נפש אופייני עם חברתה הטובה בטלפון. "אולי יש לכם סנדוויצ`ים עם נבטים?", שואל דייויד בקהאם את אחת המוכרות הצעירות שמסתובבות בחנות. הבחורה מגרדת בראשה, והולכת להתייעץ עם בעלת החנות. בינתיים ניגש דייויד בקהאם למוכרת האדיבה המשוחחת בטלפון בדלפק התשלום, ומבקש להפריע לה בשאלה. "השדיים שלך, זה אמיתי או מזוייף?". "אני חוששת שאמיתי", היא משיבה באדיבות. "הייתי יכול להשבע שזה סיליקון", אומר לעצמו דייויד בקהאם. לפתע נפער חור בגג, ומהקומה השנייה נופל סייד הודי, שמביט בו ושואל: "מה זה להשבע?".
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
בדיחה: כוכבת הפורנו לשעבר ושרת המשפטים של ארה"ב בהווה, ג`אנט רינו, חוצה באור אדום כביש סואן ונדרסת. על המדרכה ניצבים כמה מאמינים נוצרים קיצוניים, ומניפים שלטים בגנות הפורנוגרפיה באינטרנט. שוטר ממוצא הודי ניגש אל המפגינים, ומבקש מהם בנימוס לפזר את ההתקהלות הבלתי חוקית. אחד מהם לועג למוצאו של השוטר, ומציע לו בטון לגלגני ללכת לאכול קארי. אז השוטר ההודי מביט בו ושואל: "מה זה בטון?".
 
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
בדיחה: התסריטאי ארתור דיגבי סלרס חוכך בדעתו איך יציע לחברתו מזה 34 שנה, אווה, להנשא לו. כעבור 12 שנים נוספות מוצא עצמו התסריטאי הנערץ בבית האסורים בקונסטנטינופול, כשבידו חריץ גבינה מסריחה, שלושה סמרטוטים סגולים וזיכוי על סך 40 אלף פרנקים שוויצריים לרכישת ציוד משרדי. "כמה נגמר בדרבי של ליברפול?", שואל אותו אסיר צעיר ומלוכלך. "אפס-אפס מסריח", עונה הכוכב הנערץ, ומתחיל לרוץ לעבר השקיעה. חמישה ימים מאוחר יותר, על סירה רעועה במים הטריטוריאליים של קפריסין, חולם ארתור דיגבי סלרס על ההמצאה שתשנה את חייהם של מליוני בני אדם באפריקה. "שתן מרוכז", מעצבות שפתיו את צמד המילים המהממות, רגע לפני הקיצו אל המציאות האכזרית, בה חובט בו החותר ההודי במשוטו, ואז מביט בו ושואל: "מה זה מציאות?".
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
בדיחה: החלוץ נייג`ל קלאף נכנס למכולת של מהגרים הודים על גבול וויילס, ושואל אם יש להם ואגינות מלאכותיות מבד. ההודי שמאחורי הדלפק מסתכל בתדהמה בכוכב הנערץ, ואומר: "לא". אז נייג`ל קלאף אומר: "אם כך, אני אקנה באינטרנט". ההודי מביט בו שוב, ושואל: "מה זה אינטרנט?".
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
בדיחה: הקולנוענית וויטני יוסטון נוסעת לטקסאס. בדרכה היא אוספת למכוניתה מהגר הודי ישיש, שדומה כי ימים יפים יותר עברו על עור הפנים שלו. אחרי כשעתיים של נסיעה דוממת, במהלכה לא מחליפים השניים ולו מילה אחת, פונה ההודי אל קווין קוסטנר ושואל אם יש לו אש. "כמובן", עונה לו הכוכב הנערץ, ומדליק למענו סיגריה. "אתה לא מעשן?", שואל ההודי. קווין קוסטנר מחייך, ושולף מכיסו כדור לבנבן המזכיר בצורתו קורי עכביש. "מה זה?", שואלת וויטני יוסטון. "זה משהו נורא מסתורי", עונה קווין קוסטנר. "זה נראה כמו קורי עכביש, אבל זה לא. מצאתי את זה יום אחד בחצר". אז ההודי הישיש מביט בו ושואל: "מה זה יום?".
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
בדיחה: כוכב הקולנוע ג`ף ברידג`ס מבקש להתקין במכוניתו מערכת סטריאו. הוא מתעניין אצל מכריו הקרובים, ביניהם כמה עורכי דין משכילים מהקהילה ההיספאנית, היכן המקום הטוב ביותר לבצע בו את הרכישה. אחד מהם, רואה חשבון ממוצא הודי, מציע לג`ף ברידג`ס שלא להסתפק במערכת סטריאו לרכב, אלא לרכוש גם וילה בפראג, בתור מה שהוא מגדיר כ"השקעת נדל"ן נבונה ביותר". ג`ף ברידג`ס מביט בחברו בעיניים דומעות ומחבק אותו כאילו היה אישה. "אני כל כך אוהב אותך, בנאדם", הוא אומר לרואה החשבון ההודי, שמסתכל עליו במבוכה ושואל: "מה זו אהבה?".
 
יישום: מכניסים כתובת של עמוד אינטרנט תמים, ומקבלים מסמך פורנוגראפי שלא ייאמן. נורא מצחיק בהתחלה, אחר כך זה ממשיך להיות מצחיק, ובסוף זה עדיין מצחיק. מצחיק מאוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by