ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

פותחים קבצי זיפ בקלות, נכנסים אל תוך הקרביים של אתרים, מגינים על קיצורי דרך בעזרת סיסמה ומצטרפים אל מאריו במסע חיסולים מטורף

 
 
 
 
 
 
 
 
 

UltimateZip - כיווץ נעים

כמו ווינזיפ, רק אותו דבר. UltimateZip
 כמו ווינזיפ, רק אותו דבר. UltimateZip   

קרוב לוודאי שאין אפילו אדם אחד שמשתמש במחשב האישי וטרם עשה היכרות עם קבצי ZIP, שדוחסים בתוכם תוכנות, תמונות או כל פורמט דיגיטלי אחר. למעשה, מרבית הקבצים שאנחנו מורידים מהרשת שמורים בפורמט ZIP, מטעמים ברורים. התוכנה הפופולרית ביותר לטיפול בקבצים מכווצים הינה, כמובן, WinZip, תוכנה מצוינת שעושה היטב את העבודה, אבל מי שרוצה לגוון מדי פעם ומאמין בסיסמה "משנה תוכנה משנה מזל", UltimateZip היא בהחלט תוכנה ראויה לטיפול בקבצים המכווצים. בנוסף, היא גם חופשית לחלוטין, מה שלא ניתן לומר על WinZip.

מדובר בתוכנה בעלת ממשק דומה מאד לWinZip-, ופרט לאייקונים מעט שונים, קשה עד בלתי אפשרי למצוא הבדלים. פתיחה של קבצים מכווצים נעשית בצורה פשוטה מאד, על ידי הקלקה כפולה עליהם או ע"י גרירתם אל תוך חלון התוכנה. ניתן לפתוח את הקובץ אל תיקיה חדשה ע"י בחירה באפשרות Extract, ואפשר גם ליצור קובץ ZIP ממספר קבצים רגילים ע"י בחירה באפשרות Add. התוכנה מאפשרת למיין את הקבצים המרכיבים את הקובץ המכווץ לפי פרמטרים שונים, לשלוח את הקבצים בדואר אלקטרוני ישירות מהתוכנה, להגדיר רשימה של תיקיות מועדפות שאליהן היא פותחת את הקבצים ומציעה עוד מבחר אפשרויות שימושיות.

להורדה לחצו כאן
 

IntelliTamper - דברים שרואים מכאן

להסתכל ישר על הספריות של האתר. IntelliTamper
 להסתכל ישר על הספריות של האתר. IntelliTamper    
כידוע, אתרי אינטרנט מאוחסנים על גבי שרתים - מחשבים מיוחדים שבהם נשמרים כל הקבצים המרכיבים את האתר: קבצי הקוד שלו, קבצי התמונות המשולבות בו וקבצים נוספים מכל זן ומין הנחוצים לפעולתו התקינה. אם שאלתם את עצמכם אי פעם אילו קבצים נמצאים באתרים המועדפים עליכם, IntelliTamper היא התוכנה שתוכל לספק לכם את כל התשובות, ובמחיר שווה לכל נפש.

התוכנה קלת המשקל הזו, כ-80 קילו-בייט, מאפשרת הצצה אל תוך השרת המארח של האתר, ומוסרת דו"ח מפורט אודות כל הקבצים של האתר. התוכנה, בעלת ממשק דומה לתוכנת הסייר המוכרת מ-Windows, מציגה את עץ הספריות של האתר, ומפרטת אילו קבצים נמצאים בו. המשתמש יכול לדפדף בין הקבצים ולהתבונן בתוכנם, ממש כאילו היו מאוחסנים בדיסק הקשיח הפרטי שלו.

אז למה זה טוב? למשל, כאשר נכנסים לאתר המכיל תמונות רבות, המפוזרות על פני דפי האתר, אין עוד צורך לגלוש באתר ולעבור בין הדפים. מספיק להפעיל את התוכנה, להכניס את הכתובת של האתר, ומיד מקבלים רשימה של כל התמונות שאפשר למצוא בו, ברשימה מסודרת, וניתן לפתוח כל אחת מהן בלחיצת כפתור מהירה. התוכנה מציגה גם קישורים המופיעים באתר, ואת תוכנם של אותם קישורים, כך שניתן לצוד כמה וכמה אתרים במכה אחת.

להורדה לחצו כאן
 

Secure Shortcuts - שומר אישי

להגן על כל קיצור דרך. Secure Shortcuts
 להגן על כל קיצור דרך. Secure Shortcuts    
מעטים הם בני המזל אשר אינם חולקים את המחשב האישי שלהם עם משתמשים נוספים. כמעט כולנו חולקים את המחשב האישי עם כמה וכמה אנשים נוספים, והצורך במעט פרטיות פשוט זועק לשמיים. אחרי שכבר החבאנו תיקיות והגנו בסיסמה על היישומים המאפשרים זאת, הנה הצעה מעניינת נוספת למי שעדיין חש שגורמים לא רצויים דוחפים את אפם אל ענייניו: הגנה בסיסמה על קיצורי הדרך (Shortcuts) - פשוט, מהיר ואלגנטי.

Secure Shortcuts היא תוכנה פשוטה, שתאפשר לכם להגן על קיצורי דרך ליישומים ולכתובות אינטרנט בעזרת סיסמה. רק ציינו את היישום או את האתר, בחרו סיסמה והתוכנה כבר תדאג למנוע את הגישה אליהם ממשמשים בלתי מורשים. הקטע הנחמד ביותר בתוכנה הוא האפשרות להגדיר את הטקסט אשר יופיע בתיבת הדו שבה מתבקש המשתמש להקליד את הסיסמה, ופה אפשר באמת לתת לדמיון להתפרע.

השימוש בתוכנה נוח מאד, ואין בה יותר מדי אפשרויות. המשתמש צריך רק להחליט על איזה קיצור דרך ברצונו להגן, והחל משלב זה הכל פחות או יותר אוטומטי, כאשר התוכנה מנחה את המשתמש בצעדים הבאים שעליו לבצע. קיצור הדרך המוגן נשמר בפורמט מיוחד, וכאשר מנסים להפעילו, התוכנה פותחת את תיבת הדו שיח ומציגה את ההודעה שהקלדתם במו ידיכם. שימושי נגד אנשים סקרנים, שנוטים להתערב בעניינים של אחרים.

להורדה לחצו כאן
 
 

Mario Goes Mad - מאריו הולך מכות

מישהו רוצה מכות? מאריו עצבני
 מישהו רוצה מכות? מאריו עצבני   
סדרת משחקי סופר-מאריו, ששורשיה מצויים אי שם בימי הנינטדו העליזים, היא ללא ספק אחת הפופולאריות ביותר בתולדות משחקי המחשב. מדובר, אם מישהו לא מכיר, בשרברב עליז, המטייל בעולמות רבים, אוסף מטבעות ונלחם ביצורים שונים ומשונים. המשחק זכה למספר המשכים וגרסאות (כולל גרסת סאות`פארק), אך הפעם לא בכך עסקינן. Mario Goes Mad - מאריו מתעצבן, בתרגום חופשי - חוסך מהשחקן את הטיולים בין הצינורות, את המכות לקופסאות ואפילו את הפטריות המסורתיות ומציע לו משחק מכות נטו.

במשחק הזה, מאריו מטייל להנאתו בעולמות, כאשר הוא מצויד בכלי נשק רבים: גרזן, חרב, חוט שבקצהו כדור ברזל משונן - הכל הולך. כלי הנשק התורן מתחלף בצורה אקראית לחלוטין תוך כדי התנועה של מאריו על גבי המסך (מתכנן המשחק צייד אותו בכנפיים נסתרות, ככל הנראה), והמטרה היא פשוטה: הכה כפי יכולתך. הקורבנות הם יצורים במגוון צבעים וצורות, המנסים להקשות על מאריו את החיים על ידי מנועה בלתי פוסקת לאורך ולרוחב המסך. המשחק מציע גרפיקה משעשעת ואפקטים מוסיקליים חביבים במיוחד, והוא יעיל במיוחד כאשר רוצים להוציא עצבים על מישהו ואין על מי.

להורדה לחצו כאן
 
Netscape
גרסה 6.01 של דפדפן האינטרנט. בגרסה זו מובטחת פרטיות רבה יותר, הודות לטיפול טוב יותר בקוקיס ואפשרות לשימוש בסיסמאות. כמו כן שופרה התמיכה בגרסאות המתקדמות יותר של HTML ו-XML.


Incredimail
גרסה 2001 של תוכנת הדואר המהפכנית עם עוד אנימציות, צלילים חדשים, דוורים וירטואליים המודיעים על הגעת דואר חדש והפתעות נוספות.

ICQ
גרסת בטא 4.65 לתוכנה הפופולארית. בגרסה זו אפשרויות חדשות לטיפול במטרידים, תיקוני באגים ושיפורים קטנים נוספים.

Odigo
גרסה 3.1 של התוכנה. בין החידושים בגרסה זו: אפשרות להתנתקות אוטומטית מהרשת, יבוא נוח של רשימת החברים מתוכנת אייסיקיו ושמירה טובה יותר על פרטיות המשתמשים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by