ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מבול 

מבול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
", שורת מערכונים קצרצרים עם דמויות קבועות, שחוזרות על עצמן אבל גם מתפתחות בהדרגה. הרכבת הגדולה
 ", שורת מערכונים קצרצרים עם דמויות קבועות, שחוזרות על עצמן אבל גם מתפתחות בהדרגה. הרכבת הגדולה   


זה כבר לא זרימה, גם לא שיטפון, זה מבול: עוד תוכנית מערכונים מגיעה לבי.בי.סי פריים, ושוב מדובר בתוכנית שאיכשהו מצליחה לשבור את הכללים ולהביא למסך פורמט די מקורי. אלא שהוא לא ממש מקורי, וגם לא תמיד מצחיק. עדיין, שווה בהחלט לתת להם צ`אנס.

"הרכבת הגדולה" היא נסיון לשכלל את הז`אנר שהגיע לשיאו עם ה"פאסט שואו", שורת מערכונים קצרצרים עם דמויות קבועות, שחוזרות על עצמן אבל גם מתפתחות בהדרגה.

ב"הרכבת הגדולה" הם מנסים לקחת את זה צעד אחד קדימה: המערכונים עדיין קצרים, אבל כמה מהם מתארכים הרבה אחרי הנקודה בה הם היו אמורים להיגמר. למשל: שליט אכזרי של כוכב מרוחק מחלק הוראות לשר הצבא שלו, בעניין כיבוש אכזרי של פלנטה מורדת. אחר כך הוא הולך הביתה, וביתו הוא דירה בשיכון. השכנים שלו אומרים לו שלום. הוא אומר בחזרה. הוא נכנס פנימה, בודק הודעות במשיבון. אחר כך הוא שואב אבק. ואז טלפון משר האוצר שלו: צריך להטיל מסים חדשים על גלקסיה מרוחקת. השליט מאשר, ואחר כך משתרע בכורסה עם בירה מהמקרר ורואה קצת טלוויזיה.
 

העיקרון ברור: הוא גם שליט על של גלקסיות מרוחקות, וגם גר סתם בנאדם שגר בדירת שיכון מתפוררת. אבל הם לא עוצרים פה: זה ממשיך וממשיך, ואחרי כמה קטעים אחרים זה חוזר, והפעם הוא בבית חולים, שבר את הרגל באמבטיה, המסכן. אמו ואחותו יושבות לידו, מביאות לו ממתקים ומגזינים למיטה, ואז נכנס איש כחול - כן זהו סאקזזסד 312, מכוכב פרוקסון, תכיר, זאת אמא שלי וזאת אחותי, נעים מאוד -
ואז הן הולכות, והם נשארים שניהם ביחד. שותקים בחיוך נבוך, כמו ששותקים אצל מכר לא ממש קרוב שבאת לבקר בבית חולים. והם שותקים. ושותקים. וממשיכים לשתוק. בנקודה מסויימת אתה כבר נכנע ואומר: בסדר, בסדר, זה מצחיק, נכנעתי.

אז עד כמה זה מצחיק באמת? ככה ככה. אולי כי השחקנים לא מספיק טובים, לא מספיק חדים; ואולי כי הרעיונות שלהם יותר טובים מההומור עצמו.

אבל אין ספק שיש בהם משהו, וששווה לתת להם חצי שעה צ`אנס. כי זו שוב - נו, כן - תוכנית שלא ראית כמותה אף פעם.


הרכבת הגדולה; בי.בי.סי פריים, יום שני 23:00
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by