ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ימים נוראים 

ימים נוראים

 
 
מיכל יפה

כאילו לא מספיק שהשבוע התחיל בכל מני אנשים ש(כאילו) התכוונו לוותר על בבת עינם, אז הוא הולך להסתיים בכל מני אנשים שאנחנו (כאילו) אוהבים שישגעו אותנו כטוב בעיניהם. בין האחד לאפריל לסדר פסח עובר רק שבוע אחד – השבוע בפורומים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הכה את התקליטיה

התקליטיה של זינגלה. אני רוצה! אני רוצה! אני רוצה! (איור: יעל בן-דוד)
 התקליטיה של זינגלה. אני רוצה! אני רוצה! אני רוצה! (איור: יעל בן-דוד)   
חתיכת שבוע היה לנו. התחיל באחד באפריל ויגמר בליל הסדר. לא קל. דווקא האחד באפריל עבר בשקט יחסי. אולי בגלל שהעצבים שלנו רופפים גם ככה, ואף אחד לא רצה לעשות יותר מדי בלגן.

מתיחה אחת מוצלחת במיוחד הופיעה בפורום מוסיקה. זינגלה הודיע לחברי הפורום כי הוא התייאש מהנסיונות לעשות סדר בתקליטיה העצומה שלו (מעל 1000 תקליטים, דיסקים וקלטות), ולכן הוא מוסר אותה לכל מי שיחפוץ, אך לא יותר ממאה פריטים לבנאדם.

נשאלת השאלה איך אנשים חכמים ונבונים כמו חברי פורום מוסיקה נפלו בפח שבדיעבד נראה מאוד שקוף. והתשובה, כפי שאמר אחד מהמשתתפים ל`השבוע בפורומים`: "זו מתיחה מבריקה. מה שיפה פה, זה שאפשר לראות איך אנשים מוכנים לחמוס ממישהו את אוסף התקליטים שלו למרות שברור שמדובר ברגע של חולשה שהוא עוד יצטער עליו (אם זה היה אמיתי). הרגש המיידי שמתעורר אצל כולם הוא תאוות בצע. וכמובן שגם אני ישר שלחתי לו באיציק הודעה בזו הלשון: אני רוצה! אני רוצה! אני רוצה!"

יפה היה לראות שדווקא מנהל הפורום לא לקה באותה תאוות בצע והפציר בזינגלה שלא למסור את תקליטיו לכל דורש, ואפילו התנדב לבוא לסדר בעצמו את כל התקליטים.
 

ויזעקו בני ישראל

קניידלעך. עוד סיבה לא לאהוב את פסח
 קניידלעך. עוד סיבה לא לאהוב את פסח   
שמחה רבה? שמחה רבה! שוב הוא פה. החג בו אנו מצווים לנקות את הבית, רק בשביל שלמחרת ינחת עלינו ענן אבק ועבודה של שעתיים על כל חלון תרד לטמיון.

גם בפורומים שלנו ניכרה תכונה מסויימת לקראת החג המתקרב, והחברים התחילו להתכונן. הבשלנים שביניכם מוזמנים לקרוא בפורום האוכל מתכון לקניידלעך, האופנתיות שביניכן מוזמנות לקרוא בפורום האופנה כמה עצות וטיפים שיגרמו לכל שולחן הסדר לסובב את הראש לכיוונכן, חובבי השירה שביניכם מוזמנים לפורום סיפורי התנ"ך כדי לגלות מה התשובה לשאלה ארבעה עשר מי יודע (ובהזדמנות זאת לגלות עוד כמה מנהגי חג משונים שחשבתם שקיימים רק במשפחה שלכם) ואילו הפסימיים שביניכם מוזמנים להזדהות עד כאב עם הודעתו של ביג ליבובסקי, המסביר למה הוא שונא את פסח. חג שמח (לכולם) וכשר (למי שמתעקש).
 

ההודעות הטובות של השבוע

ההודעה הבאה הופיעה בפורום אופנה, אבל היא היתה יכולה להתפרסם גם בפורום מד"ב ופנטזיה באותה מידה של רלוונטיות. לכאורה, מדובר בסיפור דמיוני על הגבר שידע להתלבש, אבל למעשה, מדובר בקיטור אחד ארוך על כל אותם גברים שלא יודעים.

תגידו, כשנערה בת 17 קונה דיסק בשם `שירים בדרך לחופה` זה נראה לכם נורמלי? וכשהיא מתעקשת שהשירים שם ממש טובים זה הגיוני? ואחר-כך היא מתפלאה שאנשים שואלים אותה בתמיהה אם היא שכחה לקחת את התרופות שלה. שיהיה. העיקר שיש לה פורום בשביל לקטר בו.

ורשף, שליח הפורומים בעולם האופליין האכזרי, נכנס לפורום תרבות דיגיטלית בשביל לספר על מכתב (!) שהגיע בדואר (!!) ובו הציעה לו שדכנית המצהירה על עצמה כבעלת אינטואיציה משובחת להצטרף למאגר לקוחותיה ובתמורה היא תסייע לו למצוא את אהבת חייו. אחרי שהוא חלק את המכתב עם אם שני ילדיו, הוא גם שמח לפרסם קטעים ממנו פלוס פרשנויות ולהראות לנו שספאם זאת לא המצאה של האינטרנט.
 
 
לתגובות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by