ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

מתגברים על החוסר הכרוני בזיכרון במחשב, מתעדכנים כאשר האתרים המועדפים משתנים, מקבלים בזמן אמת בתוצאות של משחקים ויורים בחרקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

FreeMem RAM Optimizer - לא לאבד את הזיכרון

תשחרר לי חמישה מגה בבקשה. FreeMem
 תשחרר לי חמישה מגה בבקשה. FreeMem   
בעיית המהירות והיעילות (או, בעצם, בעיית חוסר המהירות וחוסר היעילות) של המחשב האישי היא אחת הבעיות היותר מציקות לכל משתמש ביתי. כידוע, לגודל הזיכרון הראשי (RAM) יש משקל רב בעניין. כבר עסקנו כאן בעבר בתוכנות שונות המסייעות לשיפור זמינות הזיכרון הראשי, ומי שטרם מצא את התוכנה האידיאלית עבורו לפינוי מקום בזיכרון באופן שוטף, יכול לעשות ניסיון נוסף עם FreeMem RAM Optimizer - תוכנה מוצלחת וחופשית המוקדשת לטיפול בבעיה.

הדבר הטוב ביותר בתוכנה הוא הפשטות שלה - היא מיועדת למשתמשים שאינם מתמצאים בנושא, ורוצים שהמחשב שלהם יעבוד בצורה טובה ומהירה יותר. לפיכך, הממשק של התוכנה מציג שלושה כפתורים בלבד, כאשר שניים מהם מציגים פרטים אודות התוכנה ושולחים אותה אל מגש העריכה. הכפתור השלישי, והמשמעותי, הוא הכפתור המאפשר לבצע אופטימיזציה. התוכנה מאפשרת למשתמש לקבוע איזה כמות של זיכרון לשחרר בכל פעם שהיא מבצעת אופטימיזציה של הזיכרון ובאיזה סף של זיכרון פנוי להיכנס לפעולה, אולם אין חובה להשתמש באפשרויות אלו, וניתן להניח לתוכנה לפעול באופן עצמאי לחלוטין.

להורדה לחצו כאן
 

Live Sport - מי הבקיע למי?

גוווווווללללל! Live Sport
 גוווווווללללל! Live Sport   
חובבי הספורט המכורים מדורגים במקום מכובד ברשימת המרווחים הגדולים מעידן האינטרנט: אין עוד צורך לחכות בכיליון עיניים לעיתון הספורט של מחר כדי לדעת מה הייתה התוצאה במשחק האחרון של ריאל מדריד, או כמה נקודות קלע שאקיל אוניל במשחק של הלייקרס לפנות בוקר. אתרי אינטרנט רבים מציעים עדכונים בזמן אמת מכל מקום על גבי הגלובוס שבו מתקיים אירוע ספורט, ויהיה זה האירוע הזניח ביותר. אתרים שונים מציעים גם לוחות תוצאות, המתעדכנים באופן אוטומטי, וחוסכים אפילו את הטרחה הקטנה הזו מן המשתמש.

Live Sport, תוכנה ישראלית חדשה, עוקפת את כל האתרים הללו בסיבוב, ומאפשרת לחובבי הספורט לקבל את כל המידע ישר אל תוך הוריד בדרך מהנה במיוחד. התוכנה מציגה לוח תוצאות עדכני, הניתן להתאמה אישית מלאה, וכך, למשל, יכול כל אחד לבחור רק את המשחקים המעניינים אותו, ולוותר על תוצאות שאינן רלוונטיות. אפשר להשמיע צליל מיוחד בעת הבקעת שער, וניתן גם לבקש מהתוכנה לדווח בקול על התוצאות. האוהדים המסורים יוכלו לבחור בשיר מסוים שיושמע לאחר שקבוצתם כובשת שער, ומפתחי התוכנה מבטיחים הפתעות נוספות בעתיד הקרוב. אם כל זה לא מספיק, הרי שהתוכנה מציגה גם חדשות ספורט מעודכנות, בעברית כמובן. תוכנת חובה לכל אוהד המכבד את עצמו.

להורדה לחצו כאן
 

PUC - מה נשתנה באתר הזה

מה חדש היום? PUC
 מה חדש היום? PUC   

אתרי אינטרנט, מטבעם, משתנים כל הזמן. כל אתר המכבד את עצמו נוהג להתעדכן ולהתחדש בכל פרק זמן מסוים, כדי להוסיף ולמשוך אליו גולשים. עבור חלק מהאתרים, אין זה משנה במיוחד מתי בדיוק הם מתעדכנים, כל עוד הם עושים זאת בכל פרק זמן סביר. אולם ישנם אתרים אחרים, עבורם חשוב מאד לדעת את רגע העדכון: החל מאתרים המעדכנים אודות שערי המניות וכלה באתרים המביאים תוצאות משחקי כדורגל בזמן אמת. עבור האתרים מהסוג השני קיימת התוכנה PUC, המבטיחה לפקוח עין בוחנת על רשימה של אתרים שאותם בוחר המשתמש, ולהודיע לו על כל שינוי שחל בהם, קטן כגדול.

מדובר בתוכנית חביבה ופשוטה, המאפשרת להגדיר רשימת של אתרים חשובים, ארוכה כרצונכם, שאחריהם אתם מבקשים לעקוב. בכל התחברות לאינטרנט התוכנה תיגש באופן אוטומטי אל אותם אתרים, ותבדוק האם חל בהם שינוי כלשהו מאז הבדיקה האחרונה. השימוש בתוכנה פשוט מאד וניתן להוסיף בקלות אתרים חדשים אל הרשימה. התוכנה מציגה את רשימת האתרים ואת מועד הבדיקה האחרונה, ומאפשרת לבחור את מרווחי הזמן שבהם תתבצענה בדיקות העדכונים.

להורדה לחצו כאן
 
 

Bugatron - מכת חרקים

תן לו ביריות. Bugatron
 תן לו ביריות. Bugatron   
עבור חובבי משחקי מחשב רבים, משחק ללא יריות הוא לא ממש משחק. כל עוד לא מחסלים עשרות אויבים והורסים את המקלדת ע"י לחיצה אינסופית על מקש היריות - זה לא זה. אם משחקי יריות עושים לכם את זה - נסו את Bugatron. מדובר במשחק שבו היריות הן לא העיקר - הן הדבר היחיד. השחקן שולט בחללית קטנה, ומנסה לחסל גדודי חרקים מסוכנים, המתעופפים מעליו לכל עבר ומנסים גם להתנגש בחללית כדי לפוצץ אותה. ישנם שלבים רבים, שהולכים ונעשים קשים יותר ובונוסים שונים שבהם השחקן זוכה לאחר חיסול החרקים.

הגרפיקה של המשחק ברמה טובה בהחלט, ובניגוד למשחקים בסגנון דומה, המשחק הזה לא פשוט כלל וכלל, ומהשחקן נדרשת זריזות ידיים ותגובה מהירה כדי להתחמק מניסיונות ההתנגשות של החרקים. עלילה מסובכת לא ניתן למצוא כאן, אבל מי שמחפש משחק פשוט ונחמד, בלי התחכמויות ובעיות מורכבות שצריך לפתור, סביר להניח שייהנה מאד לשחק במשחק הזה.

להורדה לחצו כאן
 
Musicmatch Jukebox
גרסה 6.0 לתיבת הנגינה, המכילה גם נגן ואפשרות להמרה של שירים מתקליטורים לפורמט mp3. בגרסה זו הוכנסו שיפורים בכל הקשור להמרת השירים ולנגינתם.

Eudora
גרסה 5.1 לתוכנת הדואר המצוינת. החידוש העיקרי בגרסה זו: תמיכה בפרוטוקול SSL, לאבטחת דברי הדואר.

Napigator
גרסה 2.02 לתוכנה המסייעת למשתמשי נאפסטר לגשת אל השרתים המהירים ביותר להורדת השירים. השילוב של גרסה זו עם נאפסטר מוצלח במיוחד ובנוסף, גרסה זו תומכת בחידוש הורדות שנקטעו באמצע.

LimeWire
גרסה 1.3 לתוכנת שיתוף והחלפת הקבצים. בגרסה זו שופר מנגנון ההורדה, והתוכנה מתעדכנת באופן אוטומטי. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by