ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מבוסס על סיפור אמיתי 

מבוסס על סיפור אמיתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נו, זה המשרת שהרג את כולם. אבל הדרך לסוף נעימה, נעימה מאוד. בליינד דייט
 נו, זה המשרת שהרג את כולם. אבל הדרך לסוף נעימה, נעימה מאוד. בליינד דייט   

איש אחד רצח בחורה שיצא איתה, וחתך אותה לחתיכות, ושרף מה שנשאר. שוטרת ניסתה לפתות אותו במכתבי אהבה קינקיים, כדי שיודה. והוא הודה. אלא שבית המשפט שיחרר אותו, וקיבל את הטענה שהשוטרת פיתתה אותו להודאה, ושזו פסולה מעיקרה. עד כאן סיפור שהיה באמת. "בליינד דייט" מתחילה מהיכן שהסיפור האמיתי נגמר, ולוקחת אותו הלאה, אל מחוזות האישי והכואב.

בדרך לספר, ומשם לסרט, הסיפור האמיתי עבר עיבוי ועיבוד: השוטרת היא אחותה של הנרצחת הראשונה בסדרה, והיא זו שפיתתה את החשוד שיודה בדברים איומים ונוראים. אלא שמשהו השתבש, הוא יצא לחופשי, והוא ממשיך לטעון לחפותו הנואשת.

ובינתיים, נשים צעירות וצעירות פחות ממשיכות להירצח. ובינתיים, משרד שידוכים שאמור להגיש בין לבבות בודדים בלונדון - העיר הקרה, העיר הקשה, העיר המרתקת הזו ההורגת את יושביה ומעכלת אותם ופולטת אותם בצד השני כשהם מוכנים ללעיסה נוספת, העיר המפתה את באיה בשלל פיתויים והסחות דעת מרתקות, העיר שבה אף אחד לא מסתכל לשני בעיניים, אבל כולם רוצים לגעת - ורק שלא יגעו בהם, חס וחלילה - בינתיים, משרד השידוכים הזה הופך להיות משהו אחר לגמרי.

הרוצח, מסתבר, עולה על הבליינד דייטים שמארגן המשרד, מסיט את הבחור מדרכו, נפגש עם הבחורה שלא חושדת בדבר, ו - הופ!

כן, נו, טוב. בשביל זה הוא רוצח.
 
בתפקיד הראשי זארה טרנר, שחקנית נהדרת ("דלתות מסתובבות") עם עיניים מלאות אהבה שצריכה להיות וגוף מלא ריק.

מולה בן מילר, בתור חברה הצלם של השוטרת הפגועה. בתור חצי מהצמד "ארמסטרונג ומילר", היה אחראי לאחת מתוכניות המערכונים הנהדרות ביותר שראיתי מעודי. הם היו לוקחים בדיחה ועושים אותה שוב ושוב ושוב, באותה תוכנית, מתעכבים במשך חצי דקה על תנועת גוף אחת, על פעולה בודדה, עד שזו היתה יוצאת מהקשרה, והופכת למשהו אחר לגמרי.

כאן הוא בתפקיד רציני ופשוט, והוא עושה אותו בדיוק כמו שצריך. אלא שאתה לא יכול שלא לתהות: הוא רציני? הוא לא הולך עוד רגע להוריד את המכנסיים מול המצלמה? לא, הוא לא, אבל הליהוק שלו כאן הוא הברקה מלאת מתח, שטוענת את הסרט במשמעות נוספת, ברובד לגמרי אחר.

העלילה?

נו, סרט מתח. או קיי, סרט מתח טוב.

הסוף?

נו, זה המשרת שהרג את כולם. אבל הדרך לסוף נעימה, נעימה מאוד.


בליינד דייט; חמישי 22:00, יס פלוס
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by