ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

לכבוד האחד באפריל, שבו כידוע מצווה להרבות בדאחקות ובצחוקיה, ספיישל מיוחד של תוכנות השבוע: התעלולים הכי מטורפים שניתן למצוא ברשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הזמנים שבהם באחד באפריל היו מכינים גירים ממרגרינה למורים ומתיישבים עם הגב אל הלוח חלפו ועברו. ובכל זאת, רבים עדיין מנצלים את היום הזה כדי להיות יגאל שילון ליום אחד, ומנסים למתוח את ההורים, את האחים, את החברים או את כל הנ"ל גם יחד. ובכן, תרשו גם לנו להצטרף לחגיגה, ולהציע לכם תשעה מהתעלולים היותר משובחים שאפשר למצוא באינטרנט, בתוספת תוכנה שתאפשר לכם להזניק את היישומים המבוקשים ביום הע` ובשעת הש`. וכל המרבה בצחוקיה ובשיגועים, הרי זה משובח.

היישומים אינם גורמים כל נזק, פרט אולי, לכפכפים של הנמתח שיעופו לכיוונכם. כדי לסגור את היישומים, נסו את השיטות הבאות: סגירה רגילה של התוכנה, הזזה של סמן העכבר אל הפינה השמאלית העליונה של המסך, לחיצה על מקשים שונים (ESC או Enter) ואם כלום לא עוזר - תמיד קיים הצירוף המנצח של Alt+Ctrl+Del. בהצלחה.
 

fake format - היה הארד דיסק?

האם לפרמט לך את ההארד דיסק? בטח, בכיף
 האם לפרמט לך את ההארד דיסק? בטח, בכיף   
ואי אפשר לסיים בלי הסיוט הגדול ביותר של כל משתמש - מחיקה כללית של הדיסק הקשיח. היישום הזה מציג תיבת דו שיח, המאפשרת לבצע מחיקה של הדיסק הקשיח (Format). המשתמש הממוצע יבחר כמובן באפשרות לבטל את הפעולה, אולם התוכנה מתעלמת, ומתחילה בתהליך מחיקת הדיסק הקשיח. גם לחיצות נואשות על כפתור הביטול במהלך ריצת התוכנה לא יעזרו, ורק כאשר התוכנה מסיימת "לפרמט" את הדיסק, מופיעה ההודעה המרגיעה. לא מומלץ לנסות על משתמשים בעלי לב חלש.

להורדה לחצו כאן
 

Click Me - לחץ כאן! לא, כאן!

ללא ספק, אחד היישומים המעצבנים ביותר שניתן למצוא ברשת, אם לא המעצבן מכולם. התוכנה מציגה כפתור קטן על גבי שולחן העבודה, המבקש בקשה תמימה: Click me, כלומר לחץ עלי. מי שיתפתה לנסות וללחוץ על הכפתור, יצא למרדף חסר סיכוי אחרי הכפתור החמקמק, משום שבכל פעם שחץ העכבר מתקרב אל הכפתור, הכפתור נעלם ומופיע בפינה אחרת של המשחק. מומלץ במיוחד לנסות על חברים הבטוחים בזריזות האצבעות שלהם ובשליטתם המוחלטת בעכבר.

להורדה לחצו כאן
 
 

Falling Icons - האייקונים נפלו לי

Falling Icons הוא תעלול משעשע ומפתיע כאחד. מדובר בתוכנה הגורמת לכל האייקונים שעל שולחן העבודה לגלוש לאיטם, ולהצטבר בערמה אחת בתחתית המסך, באזור שורת המשימות. כל ניסיון להשיב את האייקונים למקומם ייכשל, כמובן, ורק סיום הפעלת התוכנה יחזיר אותם אל מקומם הטבעי.

להורדה לחצו כאן

 

Downhoax - מישהו הזמין קובץ?

מורידים ויאגרה בסבבה. DownHoax
 מורידים ויאגרה בסבבה. DownHoax   
שאלה: איך הייתם מגיבים אילו תוך כדי גלישה תמימה ברשת, ללא כל אזהרה מוקדמת, המחשב שלכם היה מפעיל את מנהל ההורדות ומתחיל להוריד קובץ שלא ביקשתם מאתר לא ידוע? זה בדיוק מה שעושה היישום הזה, אבל בצחוק כמובן. התיבה המבשרת על הורדת קובץ תיפתח, וכל לחיצה על כפתור הביטול רק תגרום ל"הורדה" להתחיל מראשיתה. שמות הקבצים והאתרים הינם ברוח היישום, וכך למשל הקובץ viagra.exe מורד מהאתר www.impotent_men.org (לא לנסות לגשת לאתר, אין באמת קובץ כזה).

להורדה לחצו כאן
 

Time Traveler - סליחה, מה השעה?

מתיחה משעשעת, אשר עשויה לבלבל גם משתמשים מנוסים. התוכנה, כשמה כן היא, גורמת למסע מדומה בזמן, משום שבכל שלושים שניות היא משנה את השעה שמציג שעון המערכת לשעה אקראית כלשהי. משתמשים הרגילים להציץ מדי פעם בשעון שבפינה הימנית התחתונה של המסך יופתעו לגלות שהשעה לא כל כך מתאימה לציפיות. מומלץ.

להורדה לחצו כאן
 

Follow Me - עקוב אחרי

המונח "עקוב אחרי", המוכר יותר מתשדירי הפרסומת לשירות של בזק, מקבל משמעות חדשה בעזרת היישום החביב הזה. הפעם מדובר בתכונה שתגרום לכפתור של תפריט ה Start לשייט על פני שורת המשימות בתחתית שולחן העבודה, במקביל פחות או יותר לתנועת העכבר. הכפתור, חשוב לציין, מוסיף לתפקד כרגיל, וניתן להשתמש בו כאילו היה במקומו הרגיל.

להורדה לחצו כאן
 

Password Prank - עצור סיסמה!

תפסיקו לדבר בסיסמאות. Password Prank
 תפסיקו לדבר בסיסמאות. Password Prank   
השימוש בסיסמה בעת כניסה למחשב האישי, או בעת הפעלה של יישומים שונים הוא ברור ולגיטימי. אבל סתם כך, ללא כל סיבה נראית לעין? היישום החביב הזה גורם להופעת חלון קטן, שדורש מהמשתמש בתוקף להזין סיסמה. לא חשוב מה ינסה המשתמש להקליד, בחלון תופיע סיסמה מסוימת מאד (הפתעה, הפתעה), והלחיצה על אישור תגרום לתוכנה להודיע למשתמש שהסיסמה שלו אינו מספיק ארוכה.

להורדה לחצו כאן

 

Crazy Num Caps Lock - מותק, המקשים השתגעו

הנה עוד מתיחה שעשויה לשגע גם את המשתמשים המנוסים ביותר. התוכנה הזו מפעילה ומכבה את מקשי ה-Caps Lock, Num Lock וה-Lock Scroll בכל פרק זמן קבוע, שניתן לקביעה מראש. התוכנה אינה מותירה אחריה כל סימן או הסבר לשרשרת ההבהובים של נורות הבקרה בקצה הימני העליון של המקלדת. לאחר שהקורבן מרים ידיים, מומלץ להגיח מעבר לפינה ולפצוח בצעקות "אחד באפריל, אחד באפריל".

להורדה לחצו כאן
 

Fake Delete - אזעקת שווא

כולנו אוהבים ללעוג למחדלים של יצרנית Windows, חברת Microsoft, ובכל זאת, סביר להניח שאף משתמש שפוי לא יעלה בדעתו לענות "כן" בתשובה לשאלה האם הוא מעוניין למחוק את התיקייה `Windows` ואת כל התוכן שלה מהמחשב. אז זהו, שבמקרה הזה זה לא ממש משנה. היישום יתחיל בכל מקרה במחיקה מדומה של התיקייה החשובה ביותר במחשב, כאשר כפתור הביטול שבתיבת הדו שיח משמש לקישוט בלבד - לא ניתן לעצור את ה"מחיקה". כדאי להכין מראש כוס מים קרים עבור הנמתח.

להורדה לחצו כאן
 

Windows Scheduler - המוח מאחורי המתיחות

תמתח בבקשה את סבתא מחר בשעה שלוש וחצי. Windows Scheduler
 תמתח בבקשה את סבתא מחר בשעה שלוש וחצי. Windows Scheduler   
כל התעלולים הנ"ל יפים מאד, אבל הם לא יהיו שווים כלום בלי קביעה מראש של מועד הפעלתם. סביר להניח שזה לא יהיה מפתיע במיוחד אם תבקשו מהחבר הנמתח לעצום רגע עיניים, כדי להפעיל את המתיחה. ובכן, הפתרון הוא הכנה מוקדמת, ו-Windows Scheduler היא בהחלט אופציה מצוינת למי שלא אוהב להתעסק עם תוכנת התזמון המצורפת למערכת חלונות.

התוכנה החופשית הזו, שהיא אגב שימושית גם ללא קשר למתיחות אחד באפריל, מאפשרת לקבוע בקלות ובנוחות מועד מסוים שבו תופעל תוכנה מסוימת. התוכנה מורכבת משתי כרטיסיות בסך הכל. בכרטיסיה אחת בוחרים את התוכנה או היישום שאותם רוצים להפעיל, ולשם כך יש לציין את הנתיב (Path) המלא אליו. בכרטיסיה השנייה בוחרים את המועד שבו היישום יופעל, כאשר ניתן להגדיר תאריך וזמן מסוים, או לבחור במועדים קבועים (כל דקה, כל יום וכו`). בנוסף, התוכנה מאפשרת לקבל תזכורות, לבצע גיבויים ולהציג את רשימת כל המשימות.

להורדה לחצו כאן
 
Internet Explorer
גרסה 6 ביטא לדפדפן האינטרנט הפופולרי בעולם. בין החידושים שניתן למצוא בגרסה זו: מנגנון חיפוש משופר המשולב בדפדפן, מנגנונים להגברת הפרטיות וחסימת קוקיס חשודים, סרגל כלים אישי, העתקה נוחה של תמונות מתוך אתרים ושליחה מהירה שלהן בדואר אלקטרוני.

TurboIRC
גרסה 2000 לתוכנת הצ`אט הפופולארית. בגרסה זו הוכנסו מספר שיפורים ואפשרויות חדשות לעומת הגרסה הקודמת, וממשק המשתמש שופר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by