ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: החב"ד של האינטרנט 

לחץ כאן: החב"ד של האינטרנט

 
 
האחים טבריה

והפעם, במדור הכי שמח בנענע: בובות, בוב עם חצאית, עוד בובות, בובה של הומו, בובה מלגו ואאוטינג למנחם שיזף. בין השורות מתחבא גם עירום פרונטאלי. מחקרים מוכיחים - הפעם שווה להמשיך לקרוא

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הקדמה הכרחית

מפאת השחפת, יוצא השבוע המדור לנופש, והוא נכתב הפעם בפנקס הרשימות של הפאלם פיילוט החדש שחילקו לנו מנטאקשן, על חוף הטיילת של קרית-אתא - היכן שהכסף הוא בחינם והבחורות אינן עולות מאום.

ועכשיו, למשהו זהה לחלוטין.
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
העמוד הזה מעט ישן, אבל עדיין מבדח. זהו דייל (כמו מייל, לא כמו המשרתים המעופפים), שמלבד שאר מעלותיו כפיגורת היי-טק עולה, הוא אוהב לקרוא ספרים טובים מול האח הבוער, כשמסביבו ארבעת החתולים החמודים שלו, וללבוש חצאיות לעבודה. למה הוא עושה את זה? לא ברור, שלא לומר - קצת מסובך לנסות לברר. יותר מדי טקסט באנגלית, אתם מבינים, ואחרי הפעם האחרונה בה ניסיתי לקרוא בשפה הזאת שלשלתי שבוע. סבא שלי עדיין אומר שלא משלשלים בגלל קריאה, אבל אני מזהיר אותו "סבא, במקום שבו משלשלים מספרים, עד מתי רשעים יעלוזו". לאחרונה הוא מביט בי כאילו אני משוגע, סבא שלי. כאילו אינני הבן שלו יותר. תסתכל עלי, סבא - זה אני, איגי פופ.
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
על העמוד הזה היתה אומרת הפסיכיאטרית שלי: מסיבה מעולה, אבל איפה פה הבמבה האלכוהולית? ואכן, מסיבה מעולה של צחוק ושיכחה בעמוד הוורוד הזה, שמהימנותו מוטלת מעולפת ורמוסה תחת צילו של סימן שאלה ענק. החברים הטפשים מאמריקה של ג`ייסון האומלל החליטו לצחוק עליו, ובדרך גם לרמוז משהו לגבי נטיות ליבו וליבידו, כמו שאומרים.

אבל באמת, לא צריך להיות שטפן פרוינד כדי להבין שיש לנו כאן עסק עם חבורת אנשים חסרי ביטחון עצמי, שמבקשים להשליך את הצרות שלהם על מישהו אומלל יותר. וזה סבבה, כמו שאומר ג`ף ברידג`ס. זה באמת סבבה, רק קצת עייף. למה לא להטפיל עליו שהוא הומו, למשל?
 
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
עוד פעם לגו, אני חושש, אבל הפעם - עם עירום פרונטאלי. מחווה על אנושית שעשה איש מכוער אחד, אך שקדן בצורה מעוררת הערצה, לאודרי הפבורן, בטהובן ודינוזאור הולידה פסלי לגו עצומים בגודלם, שמזכירים לנו שוב עד כמה חציבה בלגו יכולה להיות כרטיס הכניסה של חסרי הכישרון אל האינטרנט. אבל העניין החשוד יותר בכל הסיפור הזה, הוא הניסיון הפאטתי של הפסל שלנו להסתיר את העובדה שהוא יפני, על ידי התרחקות מהמצלמה ככל שניתן. יפני טיפש, איפה אתה חי? היינו רואים את זה עליך גם אם היית מצטלם מהירח. אתה מתבייש במוצא שלך, או מה?

בקשר לעירום הפרונטאלי - אנחנו ממליצים מאוד על הסרט "משולש מסוכן" עם דניס ריצ`ארדס ומאט דילון. `דרך מהירה מספר 61 מבוקרת בשנית` גם שווה הצצה, אבל פחות. שחקן יותר טוב מזמר, דילון זה.
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
לפני כמה שבועות ארחנו כאן את האנשים הטובים שאוהבים בובות במובן העמוק ביותר של המילה (אהבה, לא בובות). השבוע, אנו מציגים בפניכם את המקום בו הם רוכשים את הציוד הפרוורטי שלהם, שנועד לאפשר לכל אחד להתענג בצורה מינית על עוד כמה דקות ילדות.

על כל התופעה הזו כתב פעם איאן קרטיס את השורה האלמותית: "באי-ביי שלהם סוחרים בבובות/ באי-ביי שלהם מגלחים את הגבות/ ולי אין במה להתלות/ מלבד חבל כביסה וארגז של חלות/ לשבת". היה משורר גדול, איאן קרטיס. חבל שעזב את הביצ`-בויז רגע לפני הפריצה הגדולה.
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
אגב בובות, הסטייה הקטנה שלי בנושא הזה כרוכה, איך לא, בסוציולוגים. כבר הרבה זמן שאני מסתובב עם התחושה החזקה הזאת שמשהו כאן חייב להשתנות. אני לא יודע אם זה המרקם החברתי הרופף, היסודות המונחים ברישול שעומדים סוף סוף ליפול על ראשינו, או שסתם התחילו לבשל פה עם יותר מדי חריף - אבל העובדה היא שאסור שהסדר הקיים ישאר על כנו. לפיכך, אני שמח להודיע, לא יהיה השנה סדר. במקום זה אני מבקש מכולם לצאת לרחוב בעירום מלא ולצעוק שהם פיטר בירדסלי. אם זה לא יזעזע את המעמד השליט, אולי זה יגרום לאריקסון להחזיר את החלוץ המצויין הזה לסגל. הסנובים המעונבים בהתאחדות האנגלית חייבים להבין שהשליטה נמצאת כיום הרבה יותר נמוך מאי-פעם. כמעט בביוב, למעשה.
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
אנימציה חמודה יש כאן. כמעט כמו `שירת הדרום`, רק בלי שלום אביטן. איזה קשקוש פוסט-מודרני על לובסטרים ומגנט גדול. אולי זה עושה אאוטינג לאיזה סלבריטי, אבל אני לא בדיוק קלטתי את הפואנטה. אולי למנחם שיזף.
 
וזה חתיכת יישום. כל כך חתיך, עד שהוא מצליח להיות היישום של השבוע. כאילו, ככה אנשים רוקדים היום. רוקדים בחשיכה, מה שנקרא אצלנו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by