ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מספקים שירותים 

מספקים שירותים

 
 
מיכל יפה

לך תדע מה יקרה לך בפעם הבאה שתתנדב למד"א - אולי יצא לך מזה מספר טלפון. לך תדע מה יקרה לך בפעם הבאה שתכנס לפורום אוכל - אולי יצא לך מזה מתכון משובח לקרפ סוזט. לך תדע מה יקרה לך בפעם הבאה שתגלוש לפסח - אולי תכנס חו"ח לאתר לא כשר. לך תדע מה יקרה בפעם הבאה שהשבוע בפורומים יעלה. לך תדע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפול נמרץ

אשה בעלת מראה מהמם ולבוש מינימלי שביקשה מסאז` (איור: יעל בן-דוד)
 אשה בעלת מראה מהמם ולבוש מינימלי שביקשה מסאז` (איור: יעל בן-דוד)   
הרי לכם שתי סיבות מצויינות להתנדב למד"א: מצד אחד, הזכות להציל חיים. מצד שני, הסיכוי שיקרה לכם מה שקרה לבחור המתכנה "גלבועון", כפי שסופר בפורום שירותי חרום:

באחת וחצי בלילה התקבלה קריאה על אשה הסובלת מכאבי גב קשים. נהג האמבולנס והחובשת שאיתו יצאו לקריאה בידיעה שזה הולך להיות עוד אחד מהמקרים המשעממים האלה, אך כשהגיעו לכתובת שנמסרה להם שם, חיכתה להם במיטה אשה בעלת מראה מהמם ולבוש מינימלי שביקשה מסאז`.

באותו שלב יצאה החובשת החוצה כשהיא כובשת את צחוקה וכותב ההודעה נותר בחדר כשחצי אלונקתו בידו. בקרב חבריו הוא אולי יוגדר כפראייר, אך אותו אדם סירב לתת לאשה את מבוקשה ולכן היא הסתפקה בלתת לו את מספר הטלפון שלה ולקבל ממנו הבטחה כי הוא יתקשר לאחר המשמרת.

שלום ליפתח, מנהל פורום שירותי חרום. האם הסיפור נכון או שמדובר בפנטזיה חביבה?

"אני עובד במד"א כבר 15 שנה וזה פחות או יותר משך הזמן בו אני שומע סיפורים מהסוג הזה. קשה לדעת אם מדובר בסיפור אמיתי, אבל בכל מקרה זה סיפור יפה". אין מה להגיד. צודק.
 

חריף בלשון

אוכל, קדימה אוכל (איור: אלכס בנרר)
 אוכל, קדימה אוכל (איור: אלכס בנרר)   
ביום רביעי התחלנו במה שיש לקוות שיהפוך למסורת מבורכת בפורומים: אירוח של סלבריטיז ואנשי מקצוע. איש איש בפורום התואם את תחום עיסוקו. והסנונית הראשונה באה לקנן בפורום האוכל שלנו בדמותו של השף איתמר דוידוב.

האירוח נקבע לשמונה בערב, אך כבר משעות הבוקר התחילו חברי הפורום להשאיר את שאלותיהם לאיתמר. עיקר השאלות עסקו בתחום מומחיותו של דוידוב, אוכל מקסיקני, אך הוא גם ענה למי ששאל איך עושים פטריות ממולאות שיצאו פריכות, איפה אפשר לקנות לובסטר ולסיום נתן גם מתכון לקרפ סוזט.

לסיכום: היה מאוד מוצלח ומעורר תיאבון ודוידוב עצמו הבטיח שהוא ימשיך לבקר בפורום מדי פעם ולענות לשאלות שיופנו אליו, כך שאם לא הספקתם, עדיין יש לכם הזדמנות.
 

ההודעות הטובות של השבוע

חשבתם שהדבר הנורא ביותר הכרוך בעשיית מילואים בשטחים בימים אלה זה החשש מפיגועי ירי? מהאינתיפאדה? מדיכוי אוכלוסיה אזרחית? מה פתאום. ערן (מנהל פורום מוסיקה עברית בשבילכם) חזר ממילואים בחאן יונס ודיווח שהדבר הנורא ביותר במילואים היו ההשכמות לצלילי המואזין שבמקום להתעורר בעצמו, משתמש בפלייבק המנוגן בטייפ עתיק ונטול איכות מוסיקלית לחלוטין.

פורום עשרים ומשהו ממשיך לעסוק בסוגיות הקיומיות ביותר הקשורות בחיינו, והפעם עלתה שם השאלה איך הייתם רוצים למות. לא יודעת מה איתכם, אבל אני הייתי שמחה לו אשתו של ג`וני דפ היתה רוצחת אותי לאחר שהיתה מגלה כי הוא בוגד בה עם כותבת שורות אלה במשך שנים ארוכות.

אבל ההודעה הטובה ביותר של השבוע נמצאה בפורום ללא תוכן, שם חיפש מישהו כתובות של אתרים כשרים לפסח.
 
 
לתגובות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by