ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אז יש חיים בניוקאסל 

אז יש חיים בניוקאסל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משתקע במשרד עורכי דין קטן ומתמוטט, ומנסה להתמודד. רובסון גרין ב`קרוב לאמת`
 משתקע במשרד עורכי דין קטן ומתמוטט, ומנסה להתמודד. רובסון גרין ב`קרוב לאמת`   

ג`ון קלוז הוא עורך דין מסחרי, עשיר ולא מסופק, שיום אחד מקבל בקשה מחבר ילדות שנאשם בנסיון לרצח, לבוא ולעזור לו. הילדות - זו שלו וזו של החבר - היא בניוקאסל, עיר צפונית אפרורית, משמימה, העיר שממנה ברח בנעוריו.

הוא בא לעזור לחבר, ונשאר לתמיד. הוא משתקע במשרד עורכי דין קטן ומתמוטט, ומנסה להתמודד עם החובות, המקרים האבודים, הקליינטים שלא משלמים, ובעיקר עם החיים החדשים שמזמנת לו העיר שבה גדל.

רובסון גרין, בתפקיד הראשי, הוא מעין תופעת טבע. אליל נערות שהפך לשחקן רציני, שלכאורה היתרון הגדול שלון הוא במראהו. אבל יש בו משהו: אינך יכול להתיק ממנו את עיניך. האיש בוער, לא ברור למה. תמיד דרוך כקפיץ, יורה את השורה שלו עשירית שניה לפני שצריך, ובכל רגע נדמה לך שהוא עומד להסתובב על מקומו ולהסתכל לך בעיניים.
 
יחד איתו אפשר למצוא בסדרה הזו את ג`יימס בולאם, שחקן צפוני ותיק ומקסים, שעיקר תהילתו היתה על הטרילוגיה "פרשת ביידרבק". כאן הוא בתפקיד השותף הבכיר במשרד עורכי הדין, שמאושפז בבית חולים לחולי רוח, והופך להיות מעין מנטור רוחני בלתי סביר לגיבור הראשי.

את פרק הפתיחה שיוקרן ביום שלישי ביים רני ריי, מהמקוריים שבבמאי הטלוויזיה הבריטים, ומי שחייב את הזינוק הגדול של הקריירה שלו לשלושת הסדרות האחרונות של דניס פוטר ("שפתון על צווארך", "לזרוס הקר", ו"קריוקי").

"קרוב לאמת"; יס פלוס, שלישי 21:25

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by