ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: זהירות, האינטרנט עומד להתרסק 

לחץ כאן: זהירות, האינטרנט עומד להתרסק

 
 
האחים טבריה

הנרקוטיקה של הביזאר מרחיבה את השפעתה המועילה: בחורות רוצות בלי ידיים, טייסים מתחרפנים, בלשנים משתגעים ויהודים טובים מתגייסים לעזרת המולדת. כדאי ללחוץ כאן, כי אם זה מגרד, זה בטח איידס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"הלו הלו, כאן הקברניט שלכם מדבר. כולנו נמות בקרוב, מלבד כמה ברי מזל שישרדו שרופים, דחויים חברתית ונלעגים לעולם ועד. מישהו רוצה עוד גלידה"? אני באמת חושב שככה אבירי אוויר אמיתיים צריכים להיפרד מהנוסעים המסכנים שלהם כשמחלחלת בהם התובנה שכולם עומדים להתרסק אל האנדים; אבל מה לעשות, כנראה שאפילו בנושא כזה יש מי שחושב אחרת. תתפלאו, אבל יש גם כאלה שלא אוכלים גוויות של עוברים. אוחצ` נו, שוב אני מרייר על מקלדת המולטימדיה האלחוטית החדשה שלי. בקיצור, יש כאן הקלטות של טייסים מסכנים ברגעיהם האחרונים, וזה שווה רק כדי להוכיח שבתאילנד אפילו הטייסים עילגים. גם יש שם סמים שגורמים לך לחשוב שאתה קריית שמונה.
 
פירסט ווי טייק מנהאטן. הא?
 פירסט ווי טייק מנהאטן. הא?   
זה עמוד מצויין בשביל כל האנשים שדואגים לתדמית של ישראל בעולם מאז אי הנעימויות המצטברות של החודשים האחרונים. לא לדאוג, חבר`ה - יש מי שעושה לנו כבוד על הכוכב הזה.
 
כמחווה לאחד הבלשנים החביבים עלינו, החלטתי לנסות לכתוב לו מחווה פלינדרומית (כלומר, קטע שניתן לקרוא אותו משני הכיוונים). זה לא בא לשרת שום אינטרס מלבד הרצון להשתעשע קצת במילים. מה שכן, יצא סבבה.

הבבסאצינכשהממילימבתצקעשעתשהלנוצרהדבלמסרטניאמושתרשלאבאלבזמינוויכהינשםותואאורקלנתינשעטקרמולכתימורדנילפהווחםולבותכלתוסנליתטלחהונילעמיביבחהמינשלבהדאחלהווחמך.
 
 
מ``יס`` אמרו שמחר באים להחליף אותי. חברה מאוד אמינה, אגב
 מ``יס`` אמרו שמחר באים להחליף אותי. חברה מאוד אמינה, אגב   
זהו, האינטרנט ביטל סופית גם את הצורך בתינוקות. עבור כל אותם אבות גאים שהשריצו את זרעם כדי ליצור תיבות תהודה מיניאטוריות שיזכירו להם איך עושה ציפור, נוצר הארכיון הווקאלי היעיל שכאן. מצד שני, אולי ההצהרה מתחילת הקטע נגועה באופטימיות נאיבית מדי. אחרי הכל, אומרים שגם ג`ילט זקוקה עדיין לתחת של תינוק בשביל מחלקת המכירות שלה, אבל את זה באמת יכול להחליף משהו סינתטי. סינתטי, אתם יודעים. יש מחלקה כזאת במכבסה של הקיבוץ.
 
דיס איז מיי טרות`. טל מי יורז
 דיס איז מיי טרות`. טל מי יורז   
קשה לי להבין את הבחורות האלה, אני אומר לכם. יום אחד הן מתחננות שנצא לרכוב על יענים בחמת-גדר, ולמחרת אין דבר שחשוב להן יותר מלהחליף את ידיהן באנקולי מתכת בוהקים. מה לעשות, מסתבר שהומואים הם לא היחידים שהתערערו לחלוטין כתוצאה מצפייה בסרט המפורסם "פיטר-פן". קרול היא דוגמא מובהקת לבחורה כזו, שאוהבת את החיים ורכיבה על יענים, אבל מתחננת שנכרות לה את הידיים. פנטסטי, אני אומר, ממילא לא היה לה פוטנציאל גדול. וזה לא בגלל שחסרה היתה כישרון כרוכבת, פשוט שחואן אנטוניו סמארנש כלל לא התכוון להפוך את הספורט המסעיר הזה לענף אולימפי. בת יענה הרגה את הוריו, והוא לא מהשוכחים בקלות. סוג מעייף של בן אדם.
 
ווי קוד ג`אם אט ג`ואלז סלון. היז מאדר ווז סקרימינג, היז דאד ווז מאד
 ווי קוד ג`אם אט ג`ואלז סלון. היז מאדר ווז סקרימינג, היז דאד ווז מאד   
באמת, כבר זמן לא קצר שאני ממתין לגישה החדשה במכוני היופי. ניהול בריא יותר, איכפתי ומיומן, שיוכל להוציא אותי (ונשים אחרות, כמובן) יפה יותר. שהרי זה כל העניין במכוני יופי - להכנס מהרחוב המאובק כמו סתם אחד, ולצאת משם זוהר כמו ניל לנון. בגלל זה אני מצליח להתחבר לג`ואל ברמות העמוקות ביותר של המיינד, כשהוא מחכה בכניסה בתחתוני הלייקרה הסגולים שלו ומשקפי השמש המיושנים, ולא יכול לחכות כבר לעשות אותנו לאנשים טובים יותר. כי חלאס עם כל הבולשיט הזה שדוחפים לכם ברשת א` של קול ישראל: לאנשים מכוערים אין שום סיבה לחיות. זה מלכלך, זה מפריש הרבה נוזלים וזה כמעט לא קונה בנטאקשן. אז למה זה טוב?
 
זהו זה, כמו שהיה אומר פעם מוני מושונוב. היישום של השבוע. הפעם, באווירה גיקית משהו, אנו מפנים את תשומת לב חובבי הקפה והמחשבים למדריך שיורה לכם איך להשתמש בלינוקס כדי לעשות אספרסו. אם זה לא הדבר המיותר ביותר מאז האגודה למלחמה בסרטן, שיכה בי שר האינטרנט בזה הרגע. נו עכשיו, כשאני נושך את השפתיים.


הודעה חגיגית: הערב, בסביבות השעה שש אם ירצה השם, ייערך בנענע צ`ט חגיגי עם האחים טבריה ועשרים מלכות יופי שתקניות במיוחד. אנחנו אומרים: שווה להיכנס, ולו בשביל החוויה האנתרופולוגית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by