ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יום האף האדום 

יום האף האדום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
במקום מופע צדקה מוסיקלי משמים. עלי ג`י
 במקום מופע צדקה מוסיקלי משמים. עלי ג`י   

הרעיון היה מבריק: במקום עוד מופע צדקה משמים, שבו זמרים מרוחי חיוכים ישלבו ידיים ויהמהמו מנגינות שנשלפו מתוך פח האשפה של ההיסטוריה (של המלודיות), למה לא לאסוף את הקומיקאים החמים ביותר בסצינה הבריטית, לתת להם להשתולל כמה שהם רוצים, ובדרך לאסוף כמה מליוני פאונד בשיבל הרעבים בעולם?

אכן, רעיון לא רע. וכך, מדי שנתיים, מוכרז "יום האף האדום", שבו אנשים קונים בסופרמרקט כדור אדום מפלסטיק, והולכים איתו על האף כל היום (הרווחים, כמובן, לצדקה), או מתחייבים להשתטות בפומבי בצורה המביכה ביותר האפשרית, אם מספיק כסף ייאסף למען קרן הצדקה המועדפת עליהם.

ובמרכז אותו יום עומד ערב השידורים המיוחד "אתנחתא קומית", ארבע שעות בלתי צפויות, לפעמים הזויות, לפעמים מאורגנות מדי, אבל בדרך כלל מאוד מצחיקות. והשנה מעביר BBC פריים את כל האירוע הזה בשידור חי.
 
מי ומי בליין אפ:

פרק פארודי של "איסט אנדרס"; סטיבן פריי (איך לא? האיש נולד לאירועים כאלה); רואן אטקינסון ולני הנרי במוקו-מנטרי ("כאילו" דוקומנטרי) על להקת פופ איומה שמנסה להצליח בכל מחיר; ספיישל של ה"פאסט שואו"; ו"האתגר של בילי קונלי" - האם יהלך הקומיקאי הסקוטי גדול המימדים עירום כביום היוולדו בכיכר פיקדילי, בשידור חי? הכל תלוי בגודל התרומות שלכם, צופים יקרים.

ועוד: הארי היל במחווה מוזיקלית לשדרנית גלוריה האניפורד, ויק ריבס ובוב מורטימר, עלי ג`י מראיין את הזוג המלכותי ויקטוריה ("פוש ספייס") ודייויד בקהם; סטיב קוגן (בתפקיד שדרן הטלוויזיה הנאלח אלן פרטרידג`); ספיישל "הצלף בפוני" - ועוד, ועוד, ועוד.

אתנחתא קומית; בי.בי.סי. פריים, שישי, 21:00

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by