ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מפיקי הפורנו יכולים לנשום לרווחה 
 
 
מערכת חיים ברשת

נדחה יישומו של חוק חדש שיכריח את מפיקי הפורנו המקוון לחשוף את השחקנים שלהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יישומן של תקנות חדשות, שהיו עלולות לסרס את רוב אתרי הפורנו בארה"ב (או לפחות לוודא שהם לא מעסיקים ילדים) ושתהיו אמורות להיכנס לתוקף בשבוע שעבר, נדחה לספטמבר לאחר שאתרי הפורנו הגדולים הגיעו לעסקה בדקה ה-90 עם הממשל האמריקני. דיווח של אתר CNET.

קואליציית חופש הדיבור, המייצגת את תעשיית הפורנו, ומשרד המשפטים האמריקני הגיעו להסכם ביום חמישי האחרון לפיו עד ה-7 בספטמבר לא יאכוף הממשל תקנות חדשות המרחיבות חוקים קיימים כך שיחולו על חומר מקוון. העסקה חלה על כל החברים הרשומים בארגון, ועל אלו שיספיקו להירשם עד היום (שני) בבוקר.
 
בתקנות אלה, אשר התקבלו בסוף מאי, נקבע שאתרי האינטרנט יכללו ברשימת המדיה למבוגרים, הכוללת כבר וידאו ומגזינים, המחוייבים לחוקי החזקת רשומות תחת "החוק להגנת הילד ולמניעת תועבה" משנת 1988.

החוקים המורחבים דורשים ממפיקים וממפיקי משניים (מנהלי האתרים) של פורנו לשמור ולספק לממשל תיעוד מלא אודות המשתתפים בהפקות שלהם, כולל שמם האמיתי, תאריך לידתם ועותקים של תעודות רשמיות הנושאות תצלום שלהם. חוק זה מייצג את החלטת הממשל ש"ידיעת זהותו של כל משתתף חשובה כדי לוודא שאף משתתף לא יהיה קטין". החוק מחייב את חברות הפורנו להחזיק במידע האמור למשך שבע שנים.

אתרי הפורנו יש לציין, לא היו יותר מדי מבסוטים מהחוקים החדשים. בתביעה שהגישה קואליציית חופש הדיבור כנגד משרד המשפטים, היא התלוננה כי הרחבת החוקים "תסכן את הפרטיות והביטחון של שחקני ושחקניות הפורנו", דבר המהווה הפרה של התיקון הראשון לחוקת ארה"ב. עוד הלינה הקואליציה על הזמן הקצר שניתן לחבריה מרגע הוצאת החוק עד למועד יישומו.

בית המשפט המחוזי יערוך דיון בהוצאת צו ביניים ב-8 באוגוסט, אז יחליט השופט יחליט מה לעשות הלאה עם תביעה. בינתיים, כאמור, השיגו אנשי הקואליציה דחייה ליישום התקנות החדשות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by