ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הלסבית וההומו 

הלסבית וההומו

 
 
שירה גל

אבירם הוא הומו, דוגמן תחתונים לשעבר וסטודנט תפרן בהווה, שילה היא לסבית עם עבר סטרייטי + ילד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירה גל נשלחה לחקור את סצינת הדייטינג ברשת. לשם המטרה הקדושה, נרשמה בעשרות דמויות שונות בכל אתרי ההכרויות הבולטים בישראל, ובדקה מדי יום את התגובות שקיבלה כל דמות. התוצאות לפניכם.

למרות שאני אישה המכבדת את עצמה, זאת אומרת - מורידה שערות מהרגליים בשיטתיות, מבקשת מגברים שיפתחו לי צנצנות אטומות (מי המנוול שסוגר אותן ככה?) ומטפחת אוסף מרהיב של עיתוני "לאישה" בשירותים - יש רק דבר אחד המונע ממני תואר חברה של כבוד במועדון הנשיות – אין לי ידיד גיי. מעולם לא היה לי, ואין לי מושג היכן להשיג אחד כזה. הייתי פעם אחת במצעד הגאווה, וחזרתי הביתה מייד מכיוון שקוקסינל אחד ליקק\ה לי את הצוואר, ולמרות הכוונה הטובה (אני משערת) הרגשתי מחוללת.

לכן, משהגיע הרגע לפתוח כרטיס פיקטיבי באתר היכרויות להומואים, ולהתחזות לאוחצ'ה מן המניין, כמעט ולקיתי בהתקף חרדה קל. אינני דוברת את השפה, ולא בקיאה במנהגים. כל ידיעותי על התרבות ההומוסקסואלית נובעות ממספר תוכניות טלוויזיה אליהן זיפזפתי במקרה בשנה האחרונה.

לכן מבחינתי, להיות הומוסקסואל זה אומר –
1. לבלות כל לילה במועדון מוכה זיעה ופרומונים.
2. להתקיים מסטוץ לסטוץ כאשר מערכת היחסים הכי ארוכה נגררת לאורך 3 חודשים.
3. להתלבש יפה, לקרוא ווג, ולעצב את הבית על פי עיקרי תורת האיקאה.
 

אבירם אשכנזי

ומתוך הנהנתנות הזו בא לעולם אבירם, הידוע גם בכינוי sexcupid או look4love וכל מה שמזכיר שיחות פורנו רכות לתוך הלילה.

אבירם היה דוגמן תחתונים בעבר, אך היום הוא סטודנט תפרן לפילוסופיה ומחשבים, ומנסה להתרחק מהסטיגמה של היפיוף הסתום. כדי להפוך אותו לטיפוס עוד יותר בעייתי, הפכתי אותו למחפש קשר זוגי ממשי, כזה שנמשך יותר מחודשיים ואפשר להביא הביתה להורים. לסיום צירפתי תמונה של כוסון נטול הבעה חנוט בחוטיני צהבהב. הומואים, נו.
 
 

והתוצאות

אקס-לב: 5 פניות
אטרף: 11 פניות
קופידון: 14 פניות
צ'קמיאאוט: 18 פניות
 
מסתבר שגברים, לא משנה לאיזה זן הם שייכים, מתעלמים בקביעות ממה שכתוב בכרטיס האישי תחת "על עצמי" ו-"מה אני מחפש", מה שהופך את כל הנושא של מינימום 60 תווים לקטנוני ומיותר. כל הפונים, בלי יוצא מהכלל, ניסו לגרור את אבירם ל"לילה אינטנסיבי, אקטיבי או פאסיבי".

הרציניים יותר, זאת אומרת – אלו שהזדהו בתור מחפשי קשר רציני, היו חובבי סאדו מאזו ושאר משחקים מיניים, את חלקן לא אוכל לשכוח גם אחרי כמה ריפרשים טובים. ומה לעשות, שדווקא אלו ששמתי עליהם עין, התגלו כנקבות שלא הייתי מזמינה למסיבת פיג'מות. ליקוקים באוזן ודיגדוגים בתור העדפות מיניות? סליחה רבותי, בכל זאת מדובר כאן בדוגמן תחתונים לשעבר, איפה הריספקט לברנז'ה?

ביום למחרת, אגב, גיליתי שלא רק גברים מסננים אינפורמציה, אלא גם הנשים. לפחות 5 פניות נחו בתיבה שלי, כולם מנקבות מלידה, המחפשות קשר רציני ובילויים. בהתחלה חרדתי, שמה לא ציינתי נכונה את ההעדפות המיניות שלי? אבל בדיקה קצרה העלתה שהכל בסדר באיזור המאפיינים. אז מה קורה כאן, למען השם? הבחור מצהיר שהוא הומו מכף רגל ועד ראש, והבחורות מצידן, ממשיכות לנסות את מזלן, כנראה לפי שיטת האלימינציה. אחר כך הם ילכו ויספרו לכולם שניפנפתי אותן באכזריות, ובנוסף גם יהיו מבואסות ויחשבו שאולי משהו לא בסדר איתן. אני כבר רואה איך אי ההבנה הזו תסתיים בניתוח פלסטי כל שהוא באיזור החזה.
 

שילה בדר

 
אומנם בתור הומוסקסואלית נחלתי כישלון חרוץ, אבל בתור לסבית אי אפשר להתחרות בי. לפעמים נדמה לי שכל הבנות נולדו לסביות, ורק בגלל כניעה ללחץ חברתי הן מוכנות לקיים יחסים עם גברים. בנות אוהבות בנות, לדבר, ללטף, להתחבק, ולהשוות גדלים בלי בושה. עוד בימי התיכון העליזים היינו מספרות אחת לשניה בגאווה איך התנשקנו צרפתית עם נטלי מיא'7, ולעומת זאת קוברות בתת מודע את חווית המיזמוז עם יובל ממגמת אלקטרוניקה. בצבא היינו מסתובבות עירומות בין המקלחות ומנדבות סבונים בניחוחות אקזוטים ומחמאות על צבע העטרה בטבעיות גמורה.

אתם יכולים לתאר לעצמכם את הטירונים הזכרים מתנהגים בפריצות שכזו? הרי הם נמנעים מקרבה אינטימית כאילו מדובר במחלה מדבקת, ואחר כך מתפלאים לשמוע שלעוד זכרים יש שערות בגב וש-12 סנטימטר הוא גודל ממוצע. למעשה, אפשר בהחלט להגיד שהאינטימיות בין גברים מגיעה לשיאה כאשר הם צופים יחדיו בבנות עושות נעימים בגב אחת לשניה. ולכן לא ממש התפלאתי כשגיליתי שהאלטר אגו הנשי שלי, שילה בדר, הפכה תוך יומיים לאחת הבחורות היותר מחוזרות בארץ, בעוד שאבירם המסוקס נשאר לבלות את לילותיו בסינון מועמדים לא פוטנציאלים.
 

והתוצאות

אטרף: 25 פניות
אקס-לב: 15 פניות
קופידון: 21 פניות
 
שילה הזדהתה בתור גרושה פלוס ילד, שבעקבות טראומת הגירושים ואי אלו סדנאות טנטרה במדבר גילתה את עצמה מחדש בתור חשקנית נשים. היא מחפשת אהבה, כמובן, אבל עקב עברה ההטרוסקסואלי היא לא מתכוונת לוותר על סטוצים קצרים שיעבו את ניסיונה הדל. בשני האתרים קיבלתי פניות מגוונות מנשים וגברים גם יחד, בXlove פנו אלי גם זוגות, שזה נחמד, אבל מעייף.

כמה נשים בירכו אותי ב"ברוכה הבאה", והדבר ריגש אותי כאילו הצטרפתי למועדון סודי ואסקלוסיבי במיוחד, ואוטוטו נשלח אלי כרטיס פלסטיק מהודר. היו כמה גברים שלא יכלו להתאפק, והפצירו בי לחזור למוטב למען הילד, ושהם עצמם מוכנים להתנדב כדי לשקם את משפחתי ובאותה הזדמנות לצרף גם את הילדים שלהם מהנישואים הקודמים. ביקשתי שיצרפו גם את הגרושה, אבל הם לא חזרו אלי. נושא רגיש, כנראה.

מכל מקום, אם חשבתי שאצליח ללמוד משהו על הקהילה ההומו- לסבית ומנהגיה, זה בעיקר בגלל שהתעלמתי בחן מהעובדה, שמדובר באנשים לכל דבר. סתם אנשים, עוד אנשים, רגילים כאלה. לא פנו אלי בשפה שלא הבנתי, ולא סחפו אותי לאורגיות סוערות במרתפים חשוכים. מצד אחד רצוי שזה ילמד אותי לקח, פרימיטיבית שכמוני. מצד שני – עכשיו אני באמת לא מבינה מה על מה המהומה. אז הומואים, אז מה. גם חבר שלי לובש חצאית בקיץ, בשביל הנוחות. אומנם הוא לא יוצא איתה מחוץ לבית, אבל זה רק בגלל שיש לנו שכנים דתיים. וידיד גיי? מה אני אעשה איתו? שופינג ורכילות? בשביל זה יש לי חברות, ולהן אני גם יכולה למשש את הציץ, סתם כי בא לי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by