ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אקשן? 

אקשן?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ערוץ שצ`אק נוריס יכול להופיע בו, אבל לא לצפות בו מבלי להירדם - בשביל מה זה טוב?
 ערוץ שצ`אק נוריס יכול להופיע בו, אבל לא לצפות בו מבלי להירדם - בשביל מה זה טוב?   

ערוץ שמקרין כל יום את "ווקר" ו"וונדר וומן" ו"קונג פו: האגדה ממשיכה". ערוץ שתוכניות הערב שלו מתמצות בשלושה סרטי פעולה סוג ז` שאפילו בערוץ הסרטים מתביישים לשים לפני שלוש בלילה. ערוץ שצ`אק נוריס יכול להופיע בו, אבל לא לצפות בו מבלי להירדם - בשביל מה זה טוב?

בשביל לספק עוד ערוץ. כי זה כל מה שהם מסוגלים לחשוב עליו: עוד ערוץ לשים על הממיר, כדי שיוכלו להגיד שהם מספקים לך חבילה גדולה של בידור. והעובדה שזה ערוץ ייעודי - אם כי אלוהים יודע למי הוא בדיוק מיועד - משחקת בדיוק לידיהם של מתכנני השידורים: הנה, יש לנו ערוץ לנשים (ויוה) אז עכשיו יהיה גם ערוץ לגברים. כאילו שמה שחסר לגברים אמיתיים זה דולף לונדגורן בעשר בערב.
 
מתי, מתי, מתי יקום האיש הראשון שיגיד: אני רוצה לעשות ערוץ אחד טוב. לא לאשכנזים, לא למזרחים, לא לגננים, לא רוכבי סוסים - סתם, ערוץ טוב עם תוכניות טובות. עם תכנון שידורים בעל משמעות, כזה שיכול לחבר בין תוכנית בישול טובה לסרט מדע בדיוני טוב. נראה שהקונספציה הזו כה חדשנית, כה מהפכנית, עד שבחדרי חדרים עובדים עכשיו על הסטירה שהאידיוט שיציע את זה הולך לקבל.

ואם כבר אקשן - למה "ווקר"? במקום זה, אחים יקרים מהכבלים, למה שלא תעלו ערוץ מכות? סתם מכות. אנשים באים לדיזנגוף סנטר, נרשמים ליד המשביר לצרכן, והולכים מכות בשידור חי. עם קללות, בוודאי. וגם יריקות. אפס תקציב, ותראו שיש לכם להיט ביד.


AXN, ערוץ האקשן בכבלים, כל יום מהצהריים ועד שאין לך כוח יותר לחיות. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by