ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הפורנו הזה עלול לעלות ביוקר 
 
 בחוץ מותר, בפנים אסור   
 
מערכת חיים ברשת

90% מן החברות הגדולות בארה"ב בודקות אם העובדים שלהם גולשים באתרי פורנו. העונש הפופולרי: פיטורין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לתשעים אחוזים מן החברות הגדולות בארה"ב יש מדיניות רשמית כיצד לנהוג במקרה שהן מגלות כי מישהו מעובדיהן העז להחזיק תמונות "בלי ראויות" או לא חוקיות במקום העבודה. כך עולה ממחקר שערכה חברת Delta Consulting עבור חברת התוכנה PixAlert. על פי המחקר, כמחצית מן החברות דיווחו כי נקטו בהליכים משמעתיים נגד עובדים במסגרת מדיניות זו במהלך השנה שחלפה וכי 44% מן המקרים הללו הסתיימו בפיטורין. דיווח של CNET.

מחקר זה הוא האחרון בשורת מחקרים המצביעים על כך שמקומות עבודה מנהלים מעקב צמוד אחר המועסקים בהם. על פי מחקר אחר, שפורסם מוקדם יותר החודש, 63% מן החברות המחזיקות למעלה מאלף עובדים מעסיקות או מתכוונות להעסיק צוותים שיקראו או ינתחו בדרך אחרת את הדואר היוצא של עובדיהן.

מחקרים אלה מצטרפים למחקר שפורסם בחודש שעבר על פיו אחוז החברות שמודדות את הזמן שהמועסקים בהן מבלים בשיחות טלפון עלה מ-9% ב-2001 ל-51% בחודשים האחרונים. נוסף על מדידת משך השיחות, כך נמצא, מנהלות אותן חברות גם רישום של מספרי הטלפון אליהם התקשרו העובדים.

הסיבה לגידול המשמעותי בהיקף המעקבים מיוחס לכניסתן של טכנולוגיות עיקוב חדשות כמו תוכנות המנטרות את ההקשות על המקלדת (קי-לוגרים) ומערכות GPS המסוגלות לאתר את מיקומו של אדם באמצעות הטלפון הסלולרי שלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by