ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

מספחים כונן חדש וענק למחשב האישי, יוצרים קטעי אנימציה מטורפים, נזהרים מקבצים לא מוכרים ב-ICQ ופוגשים גרסה חדשנית של משחק הלבבות הפופולארי


 
 
 
 
 
 
 
 
 

TeamDrive - קחו עוד כונן במתנה

נראה כמו כונן, רק שהוא באינטרנט. TeamDrive
 נראה כמו כונן, רק שהוא באינטרנט. TeamDrive   
אחת האקסיומות הבסיסיות ביותר הנוגעות למחשב האישי קשורה לדיסק הקשיח: גודלו של הדיסק הקשיח הוא לעולם קטן מדי. לא חשוב כמה מרחיבים אותו, תמיד נזדקק לעוד מקום לאחסון קבצים, תמונות, שירים, מסמכים והשד יודע מה עוד. אתרי אינטרנט רבים מציעים פתרון יצירתי לבעיה: הם מספקים למשתמש מקום אחסון בסדר גודל של עשרות מגה בייטים על השרתים שלהם, ובתמורה, בד"כ, המשתמש "מתנדב" לקבל מהם ומהמפרסמים שלהם דואר זבל לרוב. אם מתעלמים מעניין הספאם, הפתרון הזה בכלל לא רע - למשל עבור מסמכים שימושיים, שמעונינים לגשת אליהם ממספר מחשבים.

TeamDrive היא תוכנה חופשית, אשר תסייע לכם להפיק את המקסימום מאותם אתרי האחסון הפזורים ברחבי הרשת. לאחר ההתקנה, ניתן להתחבר בעזרת התוכנה אל מספר רב של אתרי אחסון נפוצים. אם אתם עדיין טירונים בנושא, ואין לכם חשבון באף אתר, התוכנה תאפשר לכם לבחור באחד או יותר מאתרי האחסון, וגם תעזור לכם ליצור חשבון בצורה מהירה ופשוטה. אבל זוהי רק ההתחלה. בשלב הבא באה לידי ביטוי הגאוניות האמיתית של התוכנה: כעת תוכלו לבחור אות כלשהי עבור הכונן החדש שלכם (כמובן, לא אות שכבר נמצאת בשימוש ע"י אחד הכוננים המקומיים), ובכל שימוש בתוכנת הסייר של Windows, הכונן הזה יופיע כחלק מעץ הספריות, ממש כאילו הוא נמצא במחשב שלכם. אפשר להעתיק אליו קבצים, למחוק ממנו קבצים ולבצע את כל שאר הפעולות שאתם רגילים לבצע, בלי לזכור בכלל שהכונן הזה נמצא אי שם, על שרת מרוחק. פשוט, קל ונוח מאד - ואידיאלי לבעלי חיבור אינטרנט מהיר.

להורדה לחצו כאן
 

Effect3D - אנימציה עכשיו

אפקטים פצצות. Effect3D
 אפקטים פצצות. Effect3D   
תוכנות רבות לעריכה ולעיבוד תמונות יודעות להפעיל אפקטים שונים על התמונות. הזכרנו כאן בעבר מספר פעמים כמה מהתוכנות היותר מוצלחות בתחום זה, שבעזרתן ניתן להתעלל בתמונה כיד הדמיון הטובה: להקטין ולהגדיל, לחתוך, להחליף צבעים, לשנות רקע וכו`. Effect3D מציעה לכם את כל האפשרויות הללו, אבל עם הבדל אחד משמעותי - ניתן להכניס חיים אל תוך התמונות ולגרום להן להתנועע. Effect3D אינה תוכנת עריכה, ולא תוכלו להציג בעזרתה תמונות השמורות בדיסק הקשיח. אולם בגרסה השיתופית שלה, התוכנה מגיעה עם אוסף של כמה עשרות תמונות (לעומת מאות בגרסה המלאה), ובעזרת הכלים הרבים שמציעה התוכנה, ניתן להשתעשע וליהנות מחגיגה של אנימציה וצבעים.

התמונות המצורפות לתוכנה ממוינות לפי קטגוריות: ספורט, אמנות, טבע, מחשבים, מזון, בעלי חיים, כלי תחבורה ועוד. לאחר שבחרתם את התמונה שבה אתם מעונינים, תוכלו להתחיל בפיתוח ובשיפור הכישורים האומנותיים שלכם, בעזרת מגוון האפשרויות שיש בתוכנה: ניתן לשנות את צבעי התמונה, להפוך אותה לתמונה שצוירה בצבעי מים או בעיפרון, לשנות את הבהירות ואת מידת החזרת האור של התמונה, להוסיף אפקט של הצללה, לשלב תמונות שלכם שתשמשנה כרקע וגולת הכותרת - לגרום לעצם שבתמונה לבצע תנועות, מתוך מגוון רחב של תנועות אפשריות. אנחנו יצרנו פרה משוגעת משלנו, המבצעת סלטות מרשימות באוויר על רקע של מסך ורוד מזעזע. בסיום העבודה אפשר לשמור את יצירת המופת כפרויקט, או כסדרת תמונות בפורמט BMP, ולפנות לפרויקט הבא.

להורדה לחצו כאן
 

AVX for ICQ - כלב השמירה של ה ICQ

לפני שאתם מחליפים קבצים. AVX for ICQ
 לפני שאתם מחליפים קבצים. AVX for ICQ    
כמעט כל משתמש אינטרנט, בוודאי בישראל, משתמש ב-ICQ כמעט בכל גלישה ברשת. כידוע, ICQ משמשת בעיקר לצ`יטוטים ושיחות, אבל משתמשים רבים מנצלים את האפשרות להחליף קבצים בעזרת התוכנה, ומעבירים ביניהם שירים, תמונות וקבצים נוספים. כל עוד מדובר בחברים טובים שאנו מכירים היטב - ניחא. אפשר לסמוך עליהם. אבל - ותקנו אותי אם אני טועה - רבים אינם מתחילים שיחה עם פרטנר חדש לפני שקיבלו ממנו או ממנה קובץ תמים המכיל את תמונתו (תמונתה). תמים אמרנו? לא בהכרח. קובץ תמונה מהסוג הנ"ל יכול בהחלט להכיל וירוסים, סוסים טרויאנים ושאר מריעין בישין.

אז הפתרון בהחלט לא צריך להיות להפסיק להחליף קבצים דרך התוכנה. AVX, אחת הגדולות שביצרניות תוכנות האנטי וירוס, מציעה תוכנה חופשית, המיועדת במיוחד עבור משתמשי ICQ. בכל פעם שמגיע אליכם מסמך, התוכנה תבדוק את תוכנו, ותוודא שאינו מכיל וירוסים. אם התוכנה מגלה וירוס בקובץ, היא כמובן תתריע על כך, ותאפשר לכם להחליט על הצעד הבא: האם לנסות ולסלק את הוירוס, להעביר את הקובץ ל"הסגר", בתיקייה מיוחדת שתגדירו לשם כך, או פשוט למחוק אותו. השימוש בתוכנה קל ופשוט, ולמעשה אין צורך לעשות דבר, פרט להפעלת התוכנה. בעת החלפת קבצים, התוכנה תיכנס לפעולה באופן אוטומטי, ויתכן בהחלט שהיא גם תציל אתכם מצרות צרורות.

להורדה לחצו כאן
 
 

Free Hearts - משחק מכל הלב

לא תוכלו לחזור למקור. הגירסה המשודרגת של Hearts
 לא תוכלו לחזור למקור. הגירסה המשודרגת של Hearts   
מערכת ההפעלה "חלונות" מספקת לנו מספר משחקים, שהפכו לפופולאריים במיוחד, לא בשל גראפיקה מדהימה, וגם לא בגלל שעומד מאחוריהם רעיון מדהים. מדובר במשחקים פשוטים, שנועדו להפיג את השעמום ולספק כמה רגעים של מנוחה מהעבודה השוטפת. אך אולי דווקא בשל כך, אנשים רבים מתמכרים ל"סוליטייר" או ל"שולה המוקשים", ומסוגלים להעביר זמן רב במשחק. Hearts גם הוא משחק המצורף לחלונות, ואולי בשל העובדה שהוא פחות אינטואיטיבי מהמשחקים האחרים, הוא מעט פחות פופולארי, אך עדיין ישנם רבים שעבורם זהו המשחק האולטימטיבי.

אז אם Hearts הוא המשחק שלכם, אבל כבר נמאס לכם מהמראה השבלוני של גרסת המקור שלו, כדאי לכם לנסות את 100% Free Hearts, גרסה חופשית מצוינת של המשחק. תוכלו לבחור דמות צבעונית שתייצג אתכם על יד השולחן, וליהנות מהאפקטים הקולים המשעשעים המצורפים למשחק (כמו למשל קול נפץ עז שנשמע כאשר אחד השחקנים "חותך" עם קלף מסוג חדש). שחקנים שאינם בקיאים ברזי המשחק יכולים להתאמן ולתרגל מהלכים שונים, וגם שחקנים מנוסים יוכלו ללמוד תוך כדי משחק אסטרטגיות מתקדמות יותר. סביר להניח שמי שינסה את המשחק הזה, לא יחזור כל כך מהר, אם בכלל, לגרסה היבשה של החלונות.

להורדה לחצו כאן
 
Sonique
גרסה 1.9 לאחד מנגני ה 3mp היותר מוצלחים. גרסה זו מציעה שיפורים בממשק המשתמש, תמיכה בפורמטים נוספים של קבצי מדיה וגישה באמצעות הנגן אל אתרי מוסיקה ברשת.

XNview
גרסה 1.19 של התוכנה המעולה להצגת תמונות. ניתן למצוא מספר כלים חדשים לעריכת תמונות וכן שיפורים ותיקוני באגים קטנים. באתר התוכנה ניתן למצוא גרסאות שלה גם עבור מערכות הפעלה נוספות, כולל לינוקס.

iMesh
גרסה 2.01 לתוכנה החופשית להחלפת קבצי מוסיקה. בגרסה זו ניתן להוריד מספר קבצים במקביל, ונוספו גם סקינים חדשים.

BearShare
גרסה 2.0.9 לתוכנה, שהיא צאצא נוסף של גנוטלה, ומשמשת להחלפת קבצים מכל הסוגים בין משתמשיה. בגרסה זו שופר מנגנון החלפת הקבצים ותוקנו מספר באגים מגרסאות קודמות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by