ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אנשים 

אנשים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אבל במקביל לדרמות הגדולות נפרשות גם פיסות חיים קטנות ועדינות, ההופכות את הצפיה בסדרה לממכרת: בעונה הראשונה היו אלה ג`ייסון המסגר ומר גילברט, עושה הפיאות, שתרמו רגעי חסד זעירים. כוכבת העונה השניה היתה קאמילה, יזמית ודי.ג`יי לעת מצוא, שהחליטה בסוף העונה לנטוש את הקריירה שלה, לעזוב מאחוריה ילד בן שש (אצל אביו החי בנפרד ממנה), ולנסוע ללוס אנג`לס, להתחיל חיים חדשים. בעונה הנוכחית היא מנסה לבצע את המהפך הזה בחייה.

וכך זה נמשך. מצעד של אנשים אלמונים ומסכנים שאתה חולף על פניהם ברחוב בלי לחשוב פעמיים, וכשלפתע הם מדברים על חייהם למצלמה אתה מגלה שאתה נשאב אל תוך חייהם. וזה קורה לא רק בגלל יתרונו האוטומטי של האדם מהרחוב על השחקן המיומן - שזה "אמיתי" יותר - אלא בגלל הטיפול הנקי, ההוגן, והמרוחק-משהו שנתנו להם בחדר העריכה. כן, הדרמות עדיין שם, אבל בניגוד לרוב הסרטים ה"דרמטיים", אתה מוצא את עצמך מבלה זמן רב עם האנשים עצמם. שמדברים על עצמם, וצוחקים על עצמם, ומודעים לעצמם.

וזהו אולי מה שעושה את הסדרה הזאת לכל כך ממכרת - שגיבוריה, אנשי שוליים זניחים שנתקעים בסיטואציות קומי-טראגיות, מודעים ללא הרף לשוליותם, לקטנות חייהם. מה שהופך אותם, מיד, לגיבורים.


פדינגטון גרין; בי.בי.סי. פריים, שני 00:30
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by