ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
טובעים במספרים 

טובעים במספרים

 
 
מיכל יפה

כמה הודעות מקבלת הודעת היכרות ממוצעת? כמה תוכניות שוות יש היום בטלוויזיה? כמה עמודים קראת ב"מלחמה ושלום" לפני שנשברת? כמה עמודים יש לפורום טלוויזיה? ולפורום סקס? ולפורום מוזיקה, כמה? השבוע בפורומים, 507 מילה + כותרת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחפשת בעל על ארבע

``לטובת הפעם הראשונה שלי`` בימים כתיקונם מדובר בגבר לכל דבר (איור: יעל בן-דוד)
 ``לטובת הפעם הראשונה שלי`` בימים כתיקונם מדובר בגבר לכל דבר (איור: יעל בן-דוד)   
זוכרים שב`שירת הסירנה` טלילה שוורץ מתקבלת לעבודה במשרד הפרסום לאחר שהיא מתערבת עם מעסיקה שהיא תצליח לקבל יותר תגובות למודעות הכרות ששניהם יפרסמו? בפורום חשיבה יצירתית החליטו לעשות תחרות דומה משלהם, רק שבמקום מדור הכרויות בעיתון, זירת התחרות היתה פורום ההכרויות שלנו. ואלה המתמודדים:

אורלייל היתה סבורה שצירוף המילים ג`ינג`ית פראית יעשה את העבודה ולא צריך לקלקל את הרושם עם הוספת טקסט מיותר. כנראה שצריך קצת יותר מזה, מכיוון שההודעה שלה זכתה רק לארבע תגובות. קיווי, שבימים כתיקונם הוא גבר לכל דבר, החליט לקחת את האתגר ולהתחזות לבחורה צעירה המחפשת מישהו לטובת הפעם הראשונה שלה. כנראה שיש לו עתיד לא רע בתור בחורה מחפשת, כי הודעתו זכתה ללא פחות משש תגובות. אבל הזוכה בתחרות היא לא אחרת מאשר מיכאלה, מנהלת פורום הסקס, שפרסמה הודעה נוטפת הורמונים תחת הכינוי "אני מחכה לך עכשיו" וזכתה בשבע תגובות מזילות ריר.

חשוב לציין שכל שלוש ההודעות זכו ליותר ממאה כניסות כל אחת, שזה ללא ספק מרשים. הודעת הסקס של מיכאלה אמנם זכתה למירב התגובות, אך רובן הביעו ספקנות מסויימת לגבי אמינותה של ההודעה. הודעתו של קיווי, על אף שקיבלה תגובה אחת פחות, זכתה לאמון מלא של המגיבים. ההערכה שלנו היא שלמרות חוסר האמון למודעת הסקס, החליטו המגיבים להגיב בכל מקרה, בבחינת "אולי עוד יצא מזה משהו". על משמעות העובדה שלמרות הסקפטיות המודעה המזמינה סקס מפורש היא זאת שזכתה למירב הכניסות ולמירב התגובות אנחנו משאירים לכם להרהר לבד.
 

Yazam.co.il

בזמן האחרון צצו בפורומים כמה יוזמות חדשות חיוביות ביותר, שיעזרו לכם, חברי הפורומים, לזכות בחיים יפים יותר. אם למישהו יש רעיון ליוזמה מעין זו, הוא מוזמן לפנות למנהל הפורום הרלוונטי. בינתיים תוכלו להנות משתי היוזמות הבאות:

דניאל@דוד, מנהל פורום צרכנות, יזם את פרוייקט `רשימה שחורה רשימה לבנה`. הרשימה השחורה כוללת את אותם חברות וגופים שמטרטרים, מעצבנים ומרמים אותנו, הצרכנים, ואילו הרשימה הלבנה כוללת את החברות והגופים שעושים מעל ומעבר כדי לרצות את לקוחותיהם.

בפורום טלוויזיה יזם הומר את פינת `אסור לפספס`, שבה הוא סוקר מדי יום את תכניות הטלוויזיה השוות באותו יום, לטובת כל מי שלא משנן מדי בוקר את מדריך הערוצים, כולל קישורים לדיונים שהופיעו בפורום לגבי אותן תכניות ושאר פרטים פיקנטיים.
 

ההודעות הטובות של השבוע

בכלל לא בחורה שברירית, רק מצויירת ככה (מתוך האתר הרשמי)
 בכלל לא בחורה שברירית, רק מצויירת ככה (מתוך האתר הרשמי)   
האם מנהלת פורום נשים שלנו היא בחורה שברירית? מסתבר שיש מי שחושב שכן. היא מצדה, טרחה והשקיעה בהודעה המוכיחה שהיא בכלל לא שברירית, היא רק מצויירת ככה.
 
 
שבת של וידויים עברה על חברי פורום ספרות ושירה שלנו. בפתיל ארוך שכותרתו `סליחה, אבל לא הצלחתי לגמור` הם התייצבו אחד אחד וסיפרו על כל ספרי המופת שעיניהם לא זכו לשזוף את הדף האחרון שלהם. מי יודע, אולי מה שנחוץ פה זאת הרצאה קצרה של מיכאלה.

שבוע בסימן יומולדת עבר על הפורומים שלנו. פורום טלוויזיה הגיע לעמוד המאה שלו, וכך גם פורום קיטורים, שחגג את מספר עמודיו המופלג בהודעה מושקעת לעילא, שסקרה את כל ההיסטוריה שלו עד הלום. פורום מוסיקה הכפיל לעשות והגיע לעמוד המאתיים ולאותו מספר בדיוק הגיע גם פורום סקס. מזל טוב לכולם ממדור השבוע בפורומים, שבדיוק היום חוגג את יום הולדתו השלושים. נתראה בחגיגות החמש מאות.
 

פורומים חדשים

קולנוע ביתי. הפורום מיועד לכל מי שבחר להכניס את החוויה הקולנועית שלו הביתה. תוכלו לשאול שאלות, לדון ולהמליץ על מערכות הקולנוע הביתי השונות, להתייעץ בנוגע לבעיות תפעוליות בהן נתקלתם ואפילו להחליף סרטים זה עם זה.
 
לתגובות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by