ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שוברים את השתיקה 
 
 לומדים לדבר   
 
מערכת חיים ברשת

הגברים של ימינו שוברים את הסטריאוטיפ של הגבר השתקן: מדברים יותר מנשים בטלפון הסלולרי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות הסטריאוטיפים הרווחים, מסתבר שגברים כן יודעים לדבר, לפחות בכל מה שמדובר בשיחות במכשיר הטלפון הסלולרי, כך על פי סקר חדש שנערך עבור חברת Cingular Wireless. הסקר הראה כי גברים מדברים בממוצע 571 דקות מדי חודש, זאת לעומת 424 דקות בממוצע שנשים משחיתות מדי חודש על אותו הדבר בדיוק. דיווח של אתר CNET.

על פי הסקר השנתי, גברים מדברים יותר מנשים בטלפונים הסלולריים זו השנה החמישית ברציפות. הסקר, בו השתתפו 1,021 משתמשי סלולר בוגרים, מצביע על כך שגברים מדברים בסלולר ב-35 אחוזים יותר מהנשים, נתון כפול לעומת הפער בן 16 האחוזים בין המינים בשנת 2004.

בזירה הביתית הנשים עדיין לוקחות את הגברים בלי למצמץ. על פי הסקר נשים מדברות במכשיר הטלפון הביתי 491 דקות חודשיות בממוצע, זאת לעומת 321 דקות שהגברים מדברים מהבית. אך גם בנתון זה חל פיחות משמעותי במעמד הנשים: הפער בן 62 האחוזים שהיה קיים בין המינים בתחום זה בשנת 2004 הצטמצם לכדי 53 אחוזים בלבד בשנת 2005.

בכל הנוגע למצלמופונים, מתחוור שלנשים יש יתרון משמעותי על פני הגברים. עד כה בשנת 2005, על פי הסקר, ל-25 אחוזים מהנשים יש מכשיר מצלמופון, לעומת 21 אחוזים מהגברים. 60 אחוזים מהנשים דיווחו כי הן מרבות להשתמש בפונקציית הצילום במכשיר, זאת לעומת 40 אחוזים בלבד מהגברים המחזיקים במכשירים הללו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by