ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המופע של אנטואן דה קון 

המופע של אנטואן דה קון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דה קון וגוטייה. הם טראשיים שזה מאניפיק
 דה קון וגוטייה. הם טראשיים שזה מאניפיק   

שני דברים מנסים היחצנים לספר לכם בכוח על "יורו-טראש": האחד, שזהו לקט משעשע של קטעים מוזרים ומטופשים מאירופה, והשני שזו תוכניתו של ז`אן פול גוטייה. שני הדברים האלה לא ממש נכונים.

יורו-טראש היא שתי תוכניות במקביל. האחת, מעין גירסת ביזאר למדור "מוזר ומעניין בעולם", שהיה נהוג בעיתוני סוף השבוע אי שם בשנות השבעים. זוכרים את "חקלאי בלגי התחתן עם הפרה שלו"? אז זהו. רק שכאן לא מדברים על חתונה, אלא יותר על משיכה פיזית.

אבל קיסמה האמיתי של התוכנית הוא בקטעי הקישור, אותם מגיש הצמד ז`אן פול גוטייה ואנטואן דה קון. וזה המקום להדגיש: גוטייה נחמד, אבל הוא שם לקישוט. העבודה האמיתי היא של אנטואן דה קון, קומיקאי מתוק ואיש רב אשכולות בפני עצמו.

דה קון בנה דמות שהדרך היחידה לתאר אותה היא לבקש מכם לדמיין את אינספקטור קלוזו מגיש לקט קטעי פורנו בערוץ הילדים. זה נשמע קשה, אבל תנסו. ועכשיו תדמיינו שהוא רץ כבר 13 עונות עם הדבר הזה, בזמן צפיית שיא, ותבינו למה הוא הפך לאחד הקומיקאים הצרפתים היחידים הידועים מחוץ למולדתם.
 

הוא הרבה יותר מבוגר ממה שהוא נראה (בן 45, עם ילדה בת 22 שהפכה לקומיקאית מצליחה בשנתיים האחרונות), והוא הרבה חכם ממה שהוא נראה: שני ספרי מתח שזכו לשבחי הביקורות ולהצלחה מסחרית לא קטנה, תפקידים ראשיים - רציניים - בשבעה סרטים (כולל אחד של קלוד שאברול ואחד של קלוד דה ברוקה) מועמדות ל"סזאר" (האוסקר הצרפתי) בשנה שעברה, והשנה הוא גם הפך לבמאי.

על "יורו-טראש" הוא אמר: "אני עומד עם רגל אחת בצרפת, שניה באנגליה, הביצים שלי נרטבות כל הזמן מתעלת למאנש, אבל תשמע - רכבת היורו-סטאר עושה לי ויבראציות שזה מדהים".

וזה בדיוק מה שהוא עושה בתוכנית: מגלם דמות ג`נטלמנית אך מטומטמת, אדיבה אך פרועה, צרפתית עד כדי גיחוך, ובעיקר מענגת באירוניה המחוייכת שלה. אין לזה שום קשר לצרפת, לבריטניה, או לאירופה. יש לזה קשר לאיש אחד שאוהב לעשות שטויות.

אה, ויש גם קליפים על אנשים שעושים את זה עם עצים. קטעים.

"יורוטראש", יס פלוס, שלישי 22:25, רביעי 15:05
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by