ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: מריח לא טוב, האינטרנט הזה 

לחץ כאן: מריח לא טוב, האינטרנט הזה

 
 
האחים טבריה

משהו רקוב בממלכת האינטרנט. מה? נניח, קוסמים מכוערים, חפרפרות מוזרות, גברים בשמלות, לידות מצולמות או ביקורות מלומדות על נערות ליווי. זה מזעזע, או שמישהו כאן מעכל אפרסמון?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אח של בראיין קלף משוגע. גם כריס הקוסם
 אח של בראיין קלף משוגע. גם כריס הקוסם   
קשה שלא לחוש חמלה על כריס, הקוסם הצעיר, שעליו שר פעם איאן גילאן "סוויט צ`יילד אין טיים, או הוהוהו, אוהוהוהו, אוהוהוהו". כל כך צעיר וכבר כל כך מכוער, שמעתי פעם מישהו אומר עליו, וחשתי את הזעם ממלא את המוח הפרימיטיבי שלי. כריס, קוסם נפלא שלי, האם לא נועדת לגדולות ונצורות? הלשווא התייפחו מיתרי הגיטרה של ריצ`י בלאקמור כדי להושיע את נשמתך האובדת, ולסייע לך עם הקסם היחיד שאי פעם רצית להצליח בו? האם אתה עדיין אוהב, קוסם נערי שלי? האם לא יבשו דמעותיך, אוהוהוהו, אוהוהוהו? אני, מה שלא יהיה, מחכה לקסם שלך כמו דולפין שוטה. הכה בי. הכה בי במקל הקסם שלך.
 
הממציא של השוק החשמלי. כולל רקדנית
 הממציא של השוק החשמלי. כולל רקדנית   
עכשיו אפשר בהחלט לומר שמדובר בטרנד, או בסצינה, כפי שהדבר מכונה בכמה מהמוקדים היותר פרועים בקהילה. כמו נערי מקהלה וינאים שמגלים לפתע את חדוות המין, או אלילות בד מזדקנות שמגלות לבסוף את אתר הקניות המעולה "נטאקשן", כך מצטרפים אחר כבוד מיטב אמני ישראל לתיבת-נח הדיגיטלית הזו, שהתבוניים שביננו יודעים כבר לכנות בשם "אינטרנט". האחרון ברשימת המצטרפים החדשים הוא האדם שנאמר עליו כי כשהוא מתחיל לנגן, עובר בקהל שוק חשמלי (מעריב), ושנתברך בלב חם ורגיש, שנגינתו חדרה ללב הקהל (ברלינר מורנג פוסט). האם זהו מירל רזניק? בוודאי! האם יש בכך כדי לשמח מי מאתנו? לא בטוח, אבל את המופע המוסבר לבתי הספר "גלגולו של כינור" (בליווי רקדנית), לא כדאי להחמיץ. ליתר ביטחון.
 
אח של מרקס זה, איתי אנגל. אולי גם בוריס
 אח של מרקס זה, איתי אנגל. אולי גם בוריס   
מצאתי את החפרפרת - השם שלו זה בוריס. אתם יכולים להגיד לאיתי אנגל שאני מחכה בבית לפרס ממנו, או מה שזה לא יהיה.
 
 
אישה יפה. הלכו הפוקימונים
 אישה יפה. הלכו הפוקימונים   
בחיי גרונדיק וסלאווה, האתר הזה קיצוני רצח. לא ברור מה בדיוק הולך פה, אבל זה אשכרה מוקף בכמויות עצומות של תחרה. גם ככה, מצאתי כאן כמה בחורים מעניינים, שהייתי מוכן לבדוק איתם אפשרות של החלפת קלפי פוקימון על בסיס דו שבועי. במיוחד אני מתכוון לגבריאל, שלבוש בשמלה ספרדית מהממת בצבעי האדום והשחור של הרפובליקה, ועושה פרצופים מפתים. כמעט בלתי אפשרי לעמוד בפני כל המבחר הזה, אבל אמא שלי אומרת שהיא לא תקנה לי יותר פוקימונים אם אמשיך להיפגש עם שלושה מהם במקביל. אמא שלי, אני מתחיל לחשוד שהיא אף פעם לא אהבה אותי ואת התחביבים שלי באמת. מקסימום אהבה להכין לי סלט ומיץ תפוזים סחוט. וטיסנאות.
 
שירות לציבור. צירוף המילים המקודש הזה היה תמיד כנר משלשל לרגליי היחפות. כך שכעת, כשאני יכול להביא לכם ביקורת אובייקטיבית ממקורות מהיימנים על הזונות בנוואדה כשירות לציבור, מדוע שלא אעשה זאת? טוב, סיבה אחת יכולה להיות שהזונות בנוואדה ואתם בנווה מונסון, ורוצים את החגיגה שלכם כאן ועכשיו; אבל אם תתאפקו קצת, אלקסיס תעשה לכם טוב. טוב מאוד אפילו, אם להאמין לדיווחים מהשטח. הניווט האלפאבתי או האזורי בין הבחורות מאפשר את איתור הפרוצה החביבה עליכם, כמו גם את זו שהמליץ עליה סבא, עוד לפני שתספיקו לכבס שוב את התחתונים ולשים במייבש שקניתם במכירת פיצוץ. ואקשן, כפי שכבר הוכח כאן לא פעם בעבר, הוא בדיוק מה שאנחנו מחפשים.
 
משוגעת, תראי איך יצא לך. מה יהיה?
 משוגעת, תראי איך יצא לך. מה יהיה?   
אללי, אוכלוסיית השאנטי חוק הטבע הלכה כאן באמת צעד אחד קדימה. כאילו, להתבדח על לידה ביתית, עם הדולפינים האהובים עליך תוך עיון בבאדולינה זה דבר אחד, ולעשות את זה באמת לעיני הילדים, כלומר, לתת לידה בבית זה כבר עניין אחר, שלא ממש אמור להתרחש. אבל מה, כנראה שהעולם באמת החליט לקחת את כדורי השינה האחרונים שלו, כמו שנקרא, ולעשות את המיל האחרון לחיקו החמים של האבדון. לא בשביל זה המציאו את האינטרנט, גיברת משוגעת, את קולטת?
 
צריך שיניים לטנגו וקאש. חשוב מאוד
 צריך שיניים לטנגו וקאש. חשוב מאוד   
היישום של השבוע הוא מעט לואו-טקי באופיו, אך חשוב מאוד לאנשים שהחיוך קרוב לליבם. שהרי מי לא היה רוצה חיוך יפה יותר? אפילו אני.
 
בכל מקרה, אם צבע השיניים שלכם נע בין אפור לחום כהה, בבקשה אל תבואו לקרוא את המדור הזה יותר. אנחנו לא ממש רוצים אתכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by