ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שישי, את יודעת 

יום שישי, את יודעת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יש אנשים שחושבים עלי כשבונים לוח שידורים, ויש אנשים שלא חושבים עלי. שלא אכפת להם ממני. שאני, אישית, הצופה שהכי פחות מטריד את מנוחתם. על הסוג השני נמנים כל מתכנני לוחות השידורים במדינת ישראל, בכל הערוצים, בכל הזמנים. על הסוג הראשון נמנים אלה שהרכיבו את יום שישי בבי.בי.סי פריים.

ואני במיוחד מדבר על "לוח שידורים" ולא על תוכנית מסויימת. אף אחת מהתוכניות שייסקרו להלן איננה יצירת מופת שאסור להחמיץ. אבל כולן, ללא יוצא מן הכלל, תוכניות טובות מאוד שמאפשרות לאנשים מהאליטות - זה אני ופרופסור צבי ינאי ותיקי דיין, למי ששכח - לשים רגליים על הכורסה ולפתוח בקבוק בירה. ונכון, מי שאוהב פיגועים ודיבורים על פיגועים, יכול לעשות את זה כל ערב. נכון. מה חבל שאני לא מתחבר לז`אנר.

22:00 - "השוטרים". סדרת דרמה מצויינת, ריאליסטית, עמוסת אינפורמציה ואקשן ורבדים על גבי רבדים. משהו כמו NYPD עם שוטרים שנראים כמו שוטרים, לא כמו שחקנים בפרסומות לאפטר שייב לשוטרים.

23:00 - הארי אנפילד וחברים. מערכונים. לא בדיוק שיא התיחכום, אבל בהחלט אפשר להעביר איתו ערב. המערכונים שלו פשטניים משהו, אבל האיש, מה לעשות, מצחיק. ולידו עובד פול וויטהאוז, האיש שהמציא את ה"פאסט שואו", אולי אחד הקומיקאים הגדולים ביותר בכל הזמנים.

23:30 - "מאוחר בלילה" עם ג`ולס הולנד. תוכנית המוזיקה הטובה ביותר בטלוויזיה בשנים האחרונות. הולנד, קלידן עבר (סקוויז) והווה ("הביג באנד של ג`ולס הולנד"), מארח את השמות החמים ביותר בחיצ הכדור המערבי, מפופ-רוק דרך דאנס אסייאתי, ועד טנגו פיני. לא להחמיץ.

24:30 - פריי ולורי. שידור חוזר לאחד מהצמדים המבריקים ביותר בתולדות הקומדיה הבריטית.

01:00 - הגודיס. טוב, נו, אפשר ללכת לבית שימוש. קומדיה שנחשבה פרועה בשנות השבעים, והיום היא די מגוחכת.

01:30 - "לא חדשות השעה תשע". מן הסתם רוב העולם כבר הספיק לראות את תוכנית המערכונים הזו, בה התגלה רואן אטקינסון (מיסטר בין). זו גם הסיבה שהיא משודרת בשעה כזאת. ועדיין, חלפו כמה שנים מאז ראיתיה לאחרונה, ובתור חצי שעה לגמור איתה את היום - אנו, ההורים לילדים בני ארבע שלא נרדמים לפני אחת עשרה בלילה, זקוקים למשהו כזה מדי פעם - היא מצויינת.


שישי בלילה, 22:00 ואילך, בי.בי.סי. פריים
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by