ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
התדעו מי אני? 

התדעו מי אני?

 
 
מיכל יפה

אנשים עשו צעד קדימה השבוע. דיפסי עשתה את הצעד ומצאה את עצמה מחוץ לארון, מיכאללה עשתה צעד למעלה ונגעה בכוכבים והרוק עשה צעד קדימה וגילה שזה עובד, והוא באמת מתקדם. והשבוע בפורומים? תקוע, תקוע, תקוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

יוצאים מהארון

מי היא החפרפרת של פורום טלוויזיה? (איור: יעל בן-דוד)
 מי היא החפרפרת של פורום טלוויזיה? (איור: יעל בן-דוד)   
רבות כבר דובר וסופר על הסכנות ואי הנעימויות הנובעות מהעובדה שאי אפשר לראות את הכותבים בפורומים ובצ`טים. החל מאמנה מונא, שהתחזתה לתיירת אמריקנית ופיתתה את אופיר רחום ז"ל אל מותו, דרך מתחזה בפורום הסרטן ב-IOL ששכנע את שאר חברי הפורום שהוא חולה סרטן שהרים ידיים וכלה בכל עשרות ממשתתפי הצ`ט שהיו חייבים לנסות פעם אחת איך זה לכתוב בתור בלונדינית לוהטת בת עשרים.

אבל האנונימיות היחסית של הרשת לא משמשת רק לאנשים בעלי כוונות זדון שבוחרים להתחזות לאנשים אחרים או לבנות לעצמם דמות חדשה. לפעמים מדובר פשוט באנשים שלא מעוניינים להכניס את הזהות שלהם מהחיים האמיתיים לתוך הרשת ובונים לעצמם דמות מקבילה.

דוגמא מוחשית למקרה כזה קיבלנו השבוע בפורום טלוויזיה. הידע הרב של מנהלת הפורום, דיפסי, בדבר סדרות עתידיות ושינויים עתידיים הביאו לגל השערות בנוגע לזהותה אמיתית. היא אמנם הקפידה להכחיש, אך השמועות לא פסקו.

אחד ממנחשי זהותה אמר ל`השבוע בפורומים` כי הם לא באמת האמינו לשמועות שהם עצמם הפיצו, ועשו את זה בעיקר כדי להקניט אותה, אבל כנראה ששמירת זהות בסוד היא משהו יותר קשה לביצוע ממה שחושבים והשבוע נשברה דיפסי וגילתה לחברי הפורום את זהותה האמיתית. קבלו אותה: מיטל גלם, בעלת טור ביקורת הטלוויזיה `שולטת בשלט` בפנאי פלוס.
 
מה גרם לך לחשוף את עצמך?

"כמו שכתבתי בהודעה, כבר הרבה זמן שמנסים לנחש את הזהות שלי בפורום. בהתחלה זה היה מצחיק, אחר כך, באו הדרישות שאיחשף, וזה כבר די עצבן אותי. כאילו, מה הפואנטה של האינטרנט בדיוק אם לא כדי לאפשר לאנשים לעשות מה בראש שלהם מבלי לדאוג מה יגיד דויד מהמכולת?

אני מתלבטת לגבי החשיפה הזו כבר הרבה זמן, אבל הרמזים שנשלחו לעברי בלי הפסקה כבר נהיו מוגזמים, אז החלטתי ללכת על זה. אין ספק שעכשיו אצטרך להיות יותר זהירה בדברי. אבל אם אני ארגיש שבוחנים אותי יותר מדי, אני מודיעה כבר עכשיו, אאמץ לי ניק אחר ואכתוב בו כל מה שבא לי".

אם יותר ל`השבוע בפורומים` להמליץ על אחד, אז "פו" היא ללא ספק הטלטאבי המועדף עלינו.
 

ההודעות הטובות של השבוע

מערכת השבוע בפורומים, המהפכנית מטבעה, ממשיכה לאמץ קמפיינים העולים בפורומים ומבטיחים למי שיצטרף אליהם עולם טוב יותר, והפעם – הקמפיין למען ארוחות בוקר כל היום, שעלה בפורום האוכל.

חובבי האסטרולוגיה ביניכם, מוזמנים להכנס לפורום סקס, שם העלתה השבוע מיכאלה את פינת הסקסטרולוגיה שתאפשר לכם לדעת הכל על הכישורים המיניים של בני המזלות השונים. כך תוכלו לדעת למה לצפות בפעם הבאה שאתם מתכוונים להכניס בתולה למיטתכם.

ובפינה הדידקטית תוכלו לקבל שיעור בצביעת לינקים, בו תלמדו על משמעות כל אחד מצבעי הקישורים בהודעות הפורומים. בשבוע הבא נלמד על אופי בני האדם, על פי המילים שהם בוחרים לשמש כלינק.
 
 

פורומים חדשים

חיפוש ברשת. גם לקופים ירוקים (איור: יעל בן-דוד)
 חיפוש ברשת. גם לקופים ירוקים (איור: יעל בן-דוד)   
חיפוש ברשת. פורום החיפושים החדש הגיע אלינו באדיבות צוות העובדים של אינדקס נענע. הצוות המסור, בהנהגתו של הגמד חיפושון, עורך האינדקס, יחפשו עבורכם כל אתר שתרצו. מטרה נוספת של הפורום, מלבד מציאת אתרים, היא להיות במה בשביל כל מי שמצא אתר חדש ומגניב ורוצה לשתף בו את שאר חברי הפורום. חפשו אותה.
 
פורום רוק מתקדם. פתיחתו של פורום הרוק המתקדם לוותה ברעש, אבל לצערנו לא מדובר ברעש שאמור להתלוות לפורום הזה, כלומר רעש המוסיקה, ולכן נדבר עליו בהזדמנות אחרת. השאלה הבסיסית שנשאלת היא מה זה בכלל רוק מתקדם, ועל כך אומר אורי, מנהל הפורום, כי "זאת השאלה שהטרידה, מטרידה ותמשיך להטריד את כל מי שחושב שהוא יודע במה מדובר. למעשה ההגדרה "רוק מתקדם", כמו כל סגנון מוסיקלי אחר, הומצאה ע"י עיתונאים ואנשים שמעולם לא ניגנו תו אחד של מוסיקה בחייהם". קדמו אותה.
 
לתגובות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by