ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אמינם, ילד שלי מוצלח 

אמינם, ילד שלי מוצלח

 
 
איימי רייטר, סלון.קו

הוא טען שהיא מסוממת ושר על רצח ואונס שלה. היא אמרה "מה זה?" ותבעה אותו על 10 מיליון דולר. למרות זאת, היא עדיין אוהבת אותו אש. תכירו את אמא של אמינם, דבי מאת'רס, מעכשיו גם ראפרית בכוחות עצמה. בראיון מיוחד לכבוד יום האם היא מוסרת: "אני לא מפלצת"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אמינם ואמא דבי. עורכי הדין ידברו
 אמינם ואמא דבי. עורכי הדין ידברו   
מאשרל מאת`רס השני (או כמו שאתם בטח מכירים אותו, אמינם), כבר הספיק לרדת בשירים ובראיונות שלו על די הרבה אנשים. אבל הטיפול לו זכתה אמו, דבי מאת`רס, היה נוקשה במיוחד. הוא האשים אותה בשימוש בסמים, שר על אונס ורצח שלה, ובאחרונה אף אמר כי אם היה יכול לחזור אחורה בזמן, "בטח הייתי חוזר ליום שבו נולדתי והורג את אמא שלי בשניה שילדה אותי". נו, אז מה עושים אם ילד כזה?

אם הייתם דבי מאת`רס, הייתם מגישים תביעת דיבה של מיליוני דולרים נגד הילדון, (למרות שלאחרונה אמרה מאת`רס כי היא "שוקלת" לוותר עליה), ומוציאים תקליט ראפ משלכם, כדי "ליישר את ההדורים" (ואולי גם להרוויח כמה בוחטות באותו זמן).

ואז הייתם מתחילים להתראיין לכל העולם ולספר כמה אתם אוהבים את הבן שלכם, למרות הכל. וזה מה שעשתה מאת`רס. לאחרונה היא נפגשה עם כתבת המגזין סלון.קום איימי רייטר, ושוחחה איתה.
 
``מארשל הוא לא כזה קשוח כמו שהוא מציג את עצמו`` (רויטרס)
 ``מארשל הוא לא כזה קשוח כמו שהוא מציג את עצמו`` (רויטרס)   

- אז מה הביא אותך להוציא את התקליט?

"כדי שלו יוכלו לשנות את המילים שלי, וגם, כאילו, שכולם יידעו שאני לא איזה מפלצת מרושעת ונוראית, כמו שהבן שלי תיאר אותי. התקשורת היתה מאוד אכזרית אלי. אני חייבת להגיד שאני מאוד מרחמת על מארשל, באמת. הוא עובר תקופה מאוד עמוסה לאחרונה. הוא נמצא תחת לחץ גדול. אני רק צריכה לשבת ולנסות להקשיב. אם אני מנסה להגיד לו משהו, הוא ישר מתחיל לצרוח והורס את עצמו.

"אני מנסה להבין אותו, כי הוא אומר, כאילו, "את אהבת אותי רק עד שהייתי בן שמונה". יש לו כל מיני דמויות שונות ואני מנסה להתמודד עם זה. אני חושבת: `זה בגלל אלכוהול? סמים? ועם כל הלחץ - מה בדיוק עובר עליו?`"

- אז אתם בקשר?

"מותק, הייתי שם כשהוא הלך לבית משפט על החזקת נשק בלתי חוקי. אף אחד לא ידע שהייתי שם. הוא התקשר אלי ואמר: `אמא, אני צריך אותך כאן, אני מפחד`. הבאתי איתי את האח הקטן שלו, נייתן.

"אני מאוד גאה בשני הבנים שלי. ובגלל שגידלתי את הגדול לבד במשך 14 שנה, הוא היה ממש בבת עיני. כולם היו אומרים לי: `הילד הזה מחוץ לשליטה, הוא צריך מכות בטוסיק, הוא מפלצת` וכאלה. אני לא האמנתי במכות. אף פעם לא הרמתי את הקול עליו, ואף פעם לא הרשיתי למישהו לצעוק עליו".

- את חושבת שהיתה לזה השפעה על איך שאמינם מתנהג היום?

"בטח. הוא היה מפונק מדי. כל מה שהוא רצה הייתי קונה לו. בתקליט אני מדברת על זה הרבה. זה בעצם מין מכתב שכתבתי לו. בהקלטות היה נורא קשה כי כל זמן הייתי נשברת ובוכה. היה קשה לגרום להבין את זה, כי הוא תמיד אומר `אף אחד לא אוהב אותי`, וזה הורג אותי. כאילו, `אני אוהבת אותך, ואני לא יודעת מה קרה לך בשנתיים האחרונות`.

"מארשל הוא לא כזה קשוח כמו שהוא מציג את עצמו. זה הכל הצגה. הוא הסתובב עם כל מיני אנשים והוא מסתובב עם אקדחים. הוא דיבר הרבה על אלימות ולקח הרבה סמים ואלכוהול. אומרים `ברומא תעשה מה שהרומאים עושים`".
 
באמת, אמא, אני סולח על הכל. אל תשימי לב למסור (רויטרס)
 באמת, אמא, אני סולח על הכל. אל תשימי לב למסור (רויטרס)   
- מה הרגשת כשהוא אמר את כל מה שהוא אמר עליך?

"הוא נפגע כשאני עברתי מדינה. לפני זה לא היו לו שום התחייבויות ואחריות. הוא לא היה משלם שכר דירה ושום דבר. הוא ניסה לצאת לעצמאות לפני זה וזה לא הצליח לו. הוא מאוד עקשן".

- אבל בכל זאת את תובעת אותו.

"אני לא ממש יודעת איך להסביר את זה. לעורך הדין שהלכתי אליו היו כל מיני תיקים. הוא היה אמור לשלוח למארשל מכתבים. כשמארשל התעצבן עלי, אפילו לא קראתי חצי מהדברים שהוא אמר בראיונות. אבל אנשים שלחו לי, כאילו, מאמרים מכל מיני מקומות, והייתי מסתכל ואומרת: `מה זה? לא עבדתי אף יום בחיים שלי? אף פעם לא היה לנו בית? חיינו על קיצבת סעד?". כאילו, כל מה שהוא אמר היה, כאילו, את יודעת, הייתי בהלם. הייתי כאילו, `זה לא נכון. מה אתה עושה?`. אבל כשהעורך דין הגיש נגדו תביעה על 10 מיליון דולר, כמעט היה לי התקף לב. אמרתי, כאילו, `מה?`. אפילו לא ידעתי".

- מה?

"לא, לא ידעתי. העורך דין אמר לי `אני יודע מה אני עושה`, אבל חצי ממה שעשינו לא הבנתי בכלל".

- חשבת לוותר על התביעה?

"מארשל ואני קצת דיברנו על הרבה דברים, והוא הודה שהוא היה לא בסדר וכאלה, אבל הוא אומר כאילו, `אמא, אם אני אצא ואגיד שמה שאמרתי לא נכון, את יודעת מה יקרה לי?` הוא יכול להיפגע. ממש להיפצע".

- אם הוא יגיד מה?

"שהוא פגע באמא שלו והוא מצטער, והוא אמר דברים לא נכונים. הוא אמר: `את יודעת מה יעשו לי? את יודעת איך אני אראה?`".
 
 
- ומה לגבי הטענה שלו שהשתמשת בסמים כשהוא היה ילד? זה נכון?

"לא. וזה מה שפגע בי כל כך. הוא אמר שהשחורים לא מאמינים שיש לבנים עניים ושאנחנו צריכים להיאבק בחיים. הוא הסביר שהוא לא יכול להגיד שאמא שלו גוננה עליו יותר מדי כילד, כי במילא כולם חושבים ככה".

- יש איזשהו מסר שהיית רוצה לחדד מהתקליט שלך?

"שאני אוהבת את הבן שלי, ושאני לא אדם רע וזה באמת קשה. השיר "מארשל היקר" נכתב בשבילו במיוחד כדי שיידע את זה. בשיר אני אומרת:
Will the real Marshall Mathers please stand up and take responsibility for his own life?
ואני חותמת: `בכנות ובאהבה, האמא היחידה שלך`.


הכתבה פורסמה במקור במגזין סלון.קום
זכויות התרגום העברי שמורות לנטוויז`ן

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by