ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מהר, מהר, עוד תפנית בעלילה 

מהר, מהר, עוד תפנית בעלילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הגבולות מיטשטשים בין פושעים לשוטרים, בין נבגד לבוגד, בין אהבה לתשוקה. לב של סמוי
 הגבולות מיטשטשים בין פושעים לשוטרים, בין נבגד לבוגד, בין אהבה לתשוקה. לב של סמוי   

יש כאלה סדרות, שחייבים להשתין לפני שהן מתחילות. ולעשות קפה. ולהשתיק את הטלפונים. כי כל הפרעה קטנה במהלך הפרק, ואתה נזרק אל תהומות חוסר ההבנה: מי זה היה? מה הוא אמר לה? הוא מה - סוחר סמים? ממתי הוא סוחר סמים?

כזאת בדיוק היא "לב של סמוי". טום הוא שוטר סמוי, שבתוקף תפקידו הוא סרסור זונות פעיל. הוא נשוי לחוקרת במשטרה - לוייס - ויש לו חבר אחד טוב, מאט, שעליו הוא סומך באש ובמים, ואף מבקש ממנו לשמור על אשתו כאשר הוא אינו יכול לעשות זאת.

וכבר בפרק הראשון: האשה והחבר הטוב מתאהבים, מישהו הורג את הזונה החביבה על טום, הגבולות מיטשטשים בין פושעים לשוטרים, בין נבגד לבוגד, בין אהבה לתשוקה. התסריט מסחרר, הבימוי הדוק ומתוח, והשחקנים עושים עבודה כל כך אינטליגנטית, כל כך רבגונית ומרתקת, שאתה לא יכול להוריד מהם את העיניים.
 

סטיבן מקינטוש ("נערה שונה") הוא טום. מקינטוש הוא תופעת טבע: שחקן חכם, מרתק, בעל נוכחות כמעט ג`יימס-דינית. דניאלה נרדיני ("החיים האלה", שחקנית שנחשבת משום מה לסמל סקס בריטי) היא אשתו; ולני ג`יימס ("רגליים קרות") הוא החבר הטוב, הבוגד.

כמה מלים על לני ג`יימס: האיש יגיע רחוק. הוא אינו כוכב כמו מקינטוש, אבל יש לו נוכחות מרתקת, משהו שהייתי מגדיר אותו כ"כאב מרוכך". הוא מסוג השחקנים שעובדים מהראש, שבונים לעצמם שכבות על גבי שכבות של סאב-טקסט, מה שגורם לך להרגיש שלפניך דמות עמוקה הרבה יותר ממה שנראה לעין. וחוץ מזה הוא מחזאי ותסריטאי, וגם סופר - רומן משלו עתיד לראות אור הקיץ באנגליה.

ובגלל כל אלה צריך לזכור להשתין לפני שהפרק מתחיל. דקה אחת של חוסר ריכוז, ואתה שואל את עצמך: מה? השוטר אהב את הזונה? מתי? איך? ולמה אין הילוך חוזר בסדרות מתח אנגליות?

"לב של סמוי"; שלישי, בי.בי.סי פריים, 22:00

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by