ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: מי בעד חיסול הטרור? 

לחץ כאן: מי בעד חיסול הטרור?

 
 
אחי רז

והשבוע במדור האהוב ביותר במזרח התיכון (גם סדאם נותן חמש): לשונות חצויות, שקיות הקאה, קוקסינלים תאילנדיים, הומואים מחופשים לפיטר פן, ועוד הרבה מטעמים. חובה לנער לפני השימוש, וגם אחריו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גם לטרוצקי היתה לשון. אבל זה לא עזר לו, למסכן
 גם לטרוצקי היתה לשון. אבל זה לא עזר לו, למסכן   
"עוד לא חצית את הלשון לשניים? מה, בשם המאייר אבנר כץ, הסיפור שלך, ג`מוסי?" זרק לעברי פרחח צעיר (אך חתיך, יש להודות) שעסק בגילוח שיער הנחיריים שלו בדמות החלוץ המרכזי הנפלא של נבחרת אנגליה ואוורטון בשנות העשרים, דיקסי דין. אני, שבפעם האחרונה שניסיתי להדביק את הטרנדים מצאתי עצמי עם יהלום 18 קראט מולחם לגזע המוח, דפקתי ריצה הביתה לאינטרנט, כדי לנזוף בשפנפני הרשת שלא מעדכנים אותי בקשקוש החדש של הילדים. אבל תגידו את האמת - איך אפשר לנזוף בכאלה יפים? מיד הוגשו לדסקטופ שלי כמה אתרי ניסור לשון מצויינים, שאת המובחר שבהם אני מביא לפניכם. מה אתם אומרים? עושה רושם שזה עמיד בכל מזג אוויר, לא מכוער מדי ובעת הצורך אפשר אפילו לערבב בזה מיץ חרובים. כמה פשוט, ככה יעיל.
 
אצלנו, אפילו קווין מקיא. חברות התעופה משיבות מלחמה
 אצלנו, אפילו קווין מקיא. חברות התעופה משיבות מלחמה   
ישו שלי, האתר הזה כל כך נפלא, שבא לי להמריא ולהקיא. היי היי היי, הרי זה סלוגן נפלא, שעלול אפילו לתפוס במדינות שבהן אסור למכור לכושים גלידה, אבל מעבר לכך, זוהי גם תמצית מהות האוסף המקוון הזה, של שקיות הקאה מעשרות חברות תעופה מצויינות לשבח. מה שאני לא מבין בכל הקטע הזה, הוא למה רק במטוסים מספקים לנו שקיות הקאה. הרי החיים מלאים בכל כך הרבה זעזועים, שהדבר ההגיוני ביותר מצד יזמים זריזים היה לקום ולהמציא כבר את שקיות ההקאה של החיים. הוומיטוריום של הקוסמוס, מה שנקרא. שהלא מה, ברחוב כבר אין אנשים מגעילים מספיק ששווה להקיא לכבודם? רק במטוסים? במסעדות אנחנו לא מפחלצים את המעיים שלנו בסושי? בלונה-פארק אנחנו לא מסתובבים בגלגל הענק כאילו אין מחר? מה, אין מחר? אז קדימה, גרביליי היי-טק חתיכיים - הבו לנו שקיות הקאה ניידות ואנו ניתן לכם את נשמתנו. כאילו, אני בכל אופן מוכן.
 
זו הבעייה עם האוריינט, אגב. האדון של האינטרנט
 זו הבעייה עם האוריינט, אגב. האדון של האינטרנט   
להלן, איש יפה. אני יודע. אני יודע שאינכם מורגלים ביופי אוריינטלי. תווי הפנים העדינים של הבחור הזה נראים לכם נשיים. זה נכון. השפמפם העדין שלו לא נחשב גברי לדעתכם. אני יודע. אבל הביטו בעיני השקד הרגישות, במחלפות השיער הגולש על כתפיות החליפה הירוקה היוקרתית, העשויה ביד אמן. במבט רגוע ובוטח, כמו אי שקט בלב אוקיינוס רוגש שהוא המין האנושי, ניצב לו וו-הן ננקאן, וסוקר אותנו בהתנשאות.

אתה מתנשא עלינו, חתיכת קוף מטוטמטם? מי שמך להיות אדון האינטרנט, מביט באדונות אין קץ על גולשים שכל חטאם הוא שאינם יפים ומוצלחים כמוך? חכה, חכה, תיפול לידי העדר המוסת פה, אנחנו עוד נחצה לך את הלשון, יא קוקסינל אזיאתי. אוריינטלי, עאלק.
 
 
או אלוהים, זה לא פייר עם קאלאצ`. גם לא עם חולצות טי גזעיות
 או אלוהים, זה לא פייר עם קאלאצ`. גם לא עם חולצות טי גזעיות   
כמה משמח לגלות שיש מי שמוצא דרכים חדשות להרוויח כסף לגיטימי על אייקוני דת משומשים. ישו, אלוהים, בודהא, אללה ושאר חברי הכנופייה העליזה שהטילה בתחילת שנות השבעים את אימתה על האיסט-אנד, מוצאים כעת את דרכם אל כיסינו בדמות בובות פלסטיק מצויידות בקאלאצ` וחולצות טי גזעיות, ולנו לא נותר אלא לשאול את רבקה`לה: אם זו אינה סיבה למסיבה, הרי למען השם, גיברת מטופחת, תגידי לנו מה כן?
 
בשבילי בלי צ`יפס סלט. הפיטר פאן של הפלאפל
 בשבילי בלי צ`יפס סלט. הפיטר פאן של הפלאפל   
אני חייב להתחיל בווידוי. עד שנכנסתי לאתר הזה, הייתי בטוח שצריך להגיד פיתה פאן. ככה תמיד שמעתי אנשים אומרים, וזה עשה הגיון יפה, מפני שהנחתי שמדובר במחבת שעליה האנגלים עושים את הפיתות שלהם (ביזארים האנגלים - שותים זיעה של יחמורים). היו רגעים שתהיתי מדוע זה כל הספרים והסרטים על המחבת עוסקים ביצור דמוי אדם מטומטם, עם חוש מוסר מפותח מדי, לבוש כמו הומו ושעיר כמו רובין וויליאמס, אבל ביטלתי את הספקולציות הפרועות בטענה בשאני גם ככה אידיוט שלא מבין, אז למה לא להרהר כבר על בצק תופח.

אבל עכשיו מופיע כאן הבחור הביזארי הזה, שמתלבש בבגדים המגוחכים, תסלחו לי מאוד, של אותו אייקון הומוסקסואלי, מחייך למצלמה בעווית של טירוף ומקפץ מצד לצד משל היה דליה איציק על אקסטזי. ככה עושים פיתות? אלוהה, חבוב, כדאי שתרגיע עם ההתנהגות הזו - עוד ילחששו עליך באיגוד ההומוסקסואלים, הלסביות והטראנס-ג`נדרים. עוד יציעו לך להיות הדובר שלהם.
 
עוד אלפייה, ואני נותן מדרגות לרקיע. אולי גם משהו מהרפרטואר המתרחב של דיפ פרפל
 עוד אלפייה, ואני נותן מדרגות לרקיע. אולי גם משהו מהרפרטואר המתרחב של דיפ פרפל   
תגידו את האמת עכשיו: כמה תשלמו בשביל לשיר ולרקוד בחן? אלף? אלפיים? וכמה תוסיפו לזה אם אני אציע לכם לשיר ולרקוד בחן עם חן בניאן? תוסיפו אלפייה? שתיים? אם יהיה שם גם צליל בירן על הקלידים ושמואל אלבז על מנדולינה? עוד אלף? ובתוכנייה? בתוכנייה אני שם לכם פרלמנט רוסי, עריכה דינאמית וקולחת, הקריצה שמאחורי השירים עם התמלילן איזי מן? שווה יחד איזה שבע אלפיות? ומה אם כל אלה מתניידים, על כל הציוד והתכנים, לכל מקום בארץ? הנחייה מינימלית בטוב טעם מריקודי העם ועד לדיסקו של ימינו? לא? מאה שקל? שני שקל? לא, הא? אמרתי לבניאן - הצעירים האלה, הגולשים הפרחחים שלנו, רק רייבים פראיים עם חצי לשון בשבילם, ועדיף שהחצי השני יהיה משופד באיזה אפרסמון. או אנונה. או משהו כזה, בכל אופן.
 
סיוט להשתלט על היישום הזה. במיוחד בלילה
 סיוט להשתלט על היישום הזה. במיוחד בלילה   
היישום של השבוע להפעם, הוא שום דבר שלא הייתם מצפים מהיישום של השבוע להיות. מבלבל? אולי, אבל אף אחד לא הבטיח לכם שפה זה האינדקס של החיים, מה שקוראים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by