ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תחזית משפחה ויחסים 

תחזית משפחה ויחסים

 
 
יאיר טריבלסקי My

נכון שמאוד חשוב לכם לדעת מה צופנת לכם התחזית האסטרולוגית בנוגע ליחסים, משפחה ואהבה לשבוע הקרוב? בשביל זה הבאנו את יאיר טריבלסקי, אסטרולוג מאתר Mystic-Age


 
 
 
 
 
 
 
 
 

מצב הכוכבים 8-21 לאוגוסט

מתוך Mystic-Age
מצב הכוכבים האירוע המשמעותי ביותר בשבועיים האלה, הוא ללא ספק ליקוי השמש המלא במזל אריה, ב - 11 לחודש. ליקוי מלא משפיע על המזל בו הוא נמצא בהמרצת תהליכים בדרך כלל, אם לטוב ואם לרע. דברים שעד כה הצליחו לא רע, יכולים כעת להמריא - או להתקע. צירוף מרקורי במזל אריה ומרס במזל עקרב, לא מוסיף בריאות לאריות בזמן הזה, אבל בהחלט מחדד את חוש ההשרדות שלהם, ושל הדליים. בכל מקרה, כל מה שקורה - קורה לטובה.
 

טלה

לטלה צפויים ימים רומנטיים ומלאי רגשות
 לטלה צפויים ימים רומנטיים ומלאי רגשות   
שליט הטלה, מרס, נמצא בשבועיים הקרובים עדיין במזל עקרב. הרבה אגרסיות, עימותים ומשחקי כוח עדיין צפויים באזור. קשה, אבל לא קריטי. שבוע 1 ראשון ושני - את היומיים הראשונים של השבוע כדאי להעביר בבית, בחיק המשפחה,וליד הילדים. ימים ביתיים, בהם כדאי להשקיע בבית ובסביבותיו. שלישי ורביעי - ימים רומנטיים, מלאי אש ורגשות. כדאי להיזהר עם הלקוי שלא להגזים באקשן. לא כדאי לנתק יחסים מכל סוג כעת. חמישי שישי ושבת - הירח במזל בתולה, מאפשר הרבה סידורים, תשלומים, ודאגה לבריאות. הזהרו מאכילה מופרזת, ובביקורתיות יתר. שבוע 2 ראשון ושני - ימים עדינים ורגישים, בהם אתם עלולים להכנס לעימותים דווקא עם מי שאוהב אתכם במיוחד. נסו לשמור על פרופיל נמוך ביחסים. שלישי ורביעי - ימים קשוחים עתירי אקשן, בהם כדאי להזהר מעודף אמביציה, או עודף תחרותיות. אל תכנסו לעימותים עם הסביבה הקרובה. חמישי שישי ושבת - הירח במזל קשת, שם את הדגש עכשיו על נסיעה רחוקה או תכנונה, או לחילופין - על תכנון לימודים מכל סוג שהוא.
 

שור

מרס במזל עקרב, מול המזל שלכם, עדיין לא עושה חיים קלים לחיי הזוגיות שלכם, ועימותים על רקע זה יכולים להיות אגרסיביים למדי. בכל מקרה, אל תציבו עקרונות, ותתבצרו מאחוריהם. שבוע 1 ראשון - יום אותו כדאי להקדיש לכסף, רכוש, וכל הצרות שהם עושים כשהם לא נמצאים בסביבה. פעולות יזומות בנושא יוכיחו את עצמן בקרוב. שני ושלישי - התקשורת שלכם נמצאת במיטבה, למכרות שעודף כעסים עלול להרוס יחסים שעל בנייתם עמלתם זמן רב. נסו לדבר יותר עם הסביבה. רביעי חמישי - הימים המתוחים של השבוע, ובצדק. אתם זקוקים להרבה שקט נפשי כדי לעבור אותם. אל תכעסו שלא לצורך. שישי ושבת - ימים רומנטיים, שמביאים אתכם למקום הרבה יותר רגוע מאשר תחילת השבוע. המשפחה סביבכם עוזרת לכם לצאת מהבוץ. שבוע 2 ראשון ושני - ימים אותם כדאי להקדיש לעבודה, ורק לעבודה. השקעה במקום אחר פשוט קשה לכם כעת. בכל מקרה, שמרו על הכוחות שלכם. שלישי ורביעי - הימים הקשים של התקופה האחרונה. שוב עלול לצוץ עימות, והפעם ממקום הרבה יותר מוחשי וקרוב. אל תעלו על טורים. חמישי שישי ושבת - ימים בהם תוכלו להוציא סוף סוף דברים שהצטברו מתחת לפני השטח, להתחדש, ולבלות בחיק המשפחה החמה והאוהבת.
 
 

תאומים

מרקורי כבר הולך קדימה סוף סוף, אבל השבוע הראשון עדיין איטי, ודברים זזים לאט אם כי בבטחון. הליקוי מאפשר עכשיו סיום של דברים, או לחילופין שנויים פתאומיים במהלך העניינים. אל תבהלו מזה.
שבוע 1 ראשון - זה היום הטוב בתקופה הנוכחית. פגישות חשובות, שיחות והיכרויות - את כל אלה כדאי, אם אפשר, לדחוס לתוך היום הזה. שני שלישי - ימים בהם הכסף חוזר למלא בחייכם תפקיד מרכזי, ואתם מאוד עסוקים במיקומו בחייכם. זה הזמן לשתף את בן\בת הזוג בנושא. רביעי וחמישי - ימים בהם המלים שתאמרו, יהיו חשובות מהרגיל לגבי היחסים שלכם. רכילות, ציניות וביקורתיות - מאלה כדאי להזהר. שישי ושבת - הבית עומד במרכז העניינים, בסוף השבוע הזה. בלו יותר בתוכו, עם בן\בת הזוג והילדים, והשקיעו קצת יותר בתקשורת המשפחתית. שבוע 2 ראשון ושני - אלה הימים הרומנטיים של השבוע. כעת כדאי להשקיע יותר ברגשות מכל סוג שהוא, ואם אפשר - גם לדבר עליהם, לשם שנוי. שלישי ורביעי - ימים בהם במרכז תשומת הלב תהיה העבודה, על כל המשתמע ממנה. אתם משקיעים הרבה, אבל התוצאות יבואו מאוחר יותר. חמישי שישי ושבת - ימים בהם אתם עלולים להכנס לעימותים, בעיקר מהכוון הזוגי. דיאלוג לא קל עם בן\בת הזוג, עלול ליצור קשיים בהמשך. וותרו עליו.
 

סרטן

הרומנטיקה חוזרת בדלת האחורית. סרטן
 הרומנטיקה חוזרת בדלת האחורית. סרטן   
בשבוע הראשון של החודש, וונוס נמצאת בבית התקשורת שלכם בהילוך אחורי, ומאפשרת לכם לממש תכניות מהעבר, אך תוקעת קצת מערכות יחסים בהווה. בשבוע השני היא עוברת לאריה, וכעת הבעיות יהיו בעיקר בתחום הכספי. זה הזמן לפתור בעיות, במקום להתמקד בסבל מהן.
שבוע 1 ראשון - יום לא קל השבוע, אותו כדאי להקדיש דווקא למנוחה, הרפייה, רגיעה, מדיטציה, פטפוט חסר תכלית, או סתם רביצה נעימה. כיף. שני ושלישי - הירח במזל סרטן, מביא אליכם ימים טובים במיוחד. נסו לזמן לימים האלה את כל הפגישות החשובות, היכרויות ושיחות נפש. רביעי וחמישי - הירח במזל אריה, שם את הדגש עכשיו על בית הכספים שלכן. תכנית כספית לטווח ארוך, תמנע בעיות בנושא בעתיד. שישי ושבת - ימים מצוינים להחזיר טלפונים לידידים וחברים, להתארגן מחדש בכל הנושא החברתי, ו.. לצאת לבלות, וכמה שיותר. שבוע 2 ראשון ושני - ימים בהם הבית והמשפחה עומדים במרכז העניינים, וכדאי לבלות בהם כמה שיותר. תנו קצת יותר תשומת לב לילדים כעת. שלישי רביעי - הביטוי האישי והיצירתיות שלכם, הם הדבר החשוב בימים האלה. אל תוותרו עליהם בכל מחיר. הרומנטיקה חוזרת בדלת האחורית. חמישי שישי ושבת - שלושה ימים בהם אתם עייפים למדי, אבל בכל זאת משקיעים יותר בעבודה, ובתחום המקצועי. אל תתנו בשבת לתחום הזה לחדור עמוק מדי לחייכם הפרטיים.
 

אריה

כל האקשן שבעולם כמעט מתרכז בתקופה הזו במזלכם, והופך את ההווה ותכניותיכם לעתיד, לצומת אקטיבית מאוד. בכל מקרה, נסו לא להכנס למחוייבות חדשה עכשיו, אלא לתת לדברים לחלוף מעט, ולהחליט החלטות חשובות - אם אפשר - רק אחרי ה-11 לספטמבר.
שבוע 1 ראשון - יום שהדגש בו הוא על קשרים עם חברות גדולות, ידידים, ומערכות יחסים עם מוסדות. מתאים לסידורים מרגיזים למיניהם. שני ושלישי - ימים בהם כדאי לנוח, ולא לחפש צרות. מעורבות יתר במה שקורה עלולה לגרום למתחים, וניתוקים פתאומיים. הזהרו בכביש. רביעי וחמישי - הירח במזל אריה, גורם לימים האלה להיות הימים שלכם : פגישות חשובות, היכרויות ושיחות - העבירו הכל לימים אלה. שישי ושבת - שוב הכל סובב סביב הכסף, ואתם נדרשים לעשות פעולות שאריות בדרך כלל לא אוהבים לעשות, כמו לחסוך, לא לקנות, ולא לבזבז.. שבוע 2 ראשון ושני - התקשורת שלכם במיטבה בימים האלה. אודישנים למיניהם כדאי להעביר לעכשיו, וכנ`ל שיחות טלפון חשובות במיוחד. שלישי רביעי - ימים שהבית דורש מכם נוכחות, או לפחות תשומת לב מלאה. זהו זמן לחשוב על מעבר דירה, שכירות, קנייה, וכו`. חמישי שישי ושבת - אלה ימים יצירתיים במיוחד, בהם כדאי להתרכז בבטוי האישי שלכם, מכל הזויות. גם הרומנטיקה הופכת להיות חשובה במיוחד עבורכם בתקופה הזו. נסו להשקיע בה קצת יותר.
 

בתולה

מרקורי במזל אריה, משתתף עכשיו בהחלט בחגיגה. אתם מוצפים בהרבה מאוד הצעות לאקשן מכל הסוגים, וכדאי לבחור טוב לפני שאתם נכנסים למשהו הרסני בחייכם ומוותרים על משהו אחר. למרות הכל, יזמות חדשות בתחום הזוגי, מקצועי או חברתי, בהחלט על הפרק עכשיו. נסו לאפשר לדברים לקרות. שבוע 1 ראשון - יום בו הקריירה תופסת מקום ראשון בסדרך העדיפויות שלכם. זהו זמן טוב ליזמות חדשות בתחום, במקום להיות ביקורתיים כלפי עצמכם. שני ושלישי - קשרים עם ידידים מכרים וחברים, הופכים להיות חשובים יותר מהרגיל. זה הזמן לחזור לתחום החברתי, ובגדול. לארח ולהתארח - זו סיסמת הימים האלה. רביעי וחמישי - ימים שעלולים להיות מסוכנים עבורכם, וכדאי דווקא בהם לא לקחת יזמות של ניתוקים, או לקיחת סיכונים מכל סוג שהוא. ל נ ו ח. שישי ושבת - אלה הימים הטובים שלכם, בשבועיים האלה. בימים האלה כדאי לערוך פגישות חשובות, היכרויות ושיחות חשובות. שבוע 2 ראשון ושני - כסף, כסף וכסף : מלת המפתח שכל כך מציקה לכם עכשיו, עלולה לגרום לכם לעשות פעולות דראסטיות מדי. בעצם המצב אינו כך כך גרוע כפי שנדמה לכם. שלישי ורביעי - ימים חשובים מבחינת התקשורת הפשוטה שלכם עם הסביבה. נסו להיות רגועים מקשיבים וסובלניים יותר, בלי ביקורתיות. חמישי שישי ושבת - בית ומשפחה, אלה המקומות בהם אתם נמצאים עכשיו. זהו זמן טוב למעבר דירה, קניית או מכירת דירה. צאו לטייל.
 

מאזניים


ונוס שנמצאת עדיין בהילוך אחורי, גורמת לכם לראות עכשיו בפרספקטיבה אחרת, ולא בהחלט רעה י ותר, אלא כזו שמאפשרת לכם לחשוב מזוית שונה. מערכות יחסים מכל הסוגים יכולות לעבור כעת שנוי או התאמה זמניים למצבים משתנים. ניתוקים הם בהחלט לא צורך השעה עכשיו, אלא רק אפשרות. הפתחו לאפשרויות אחרות. שבוע 1 ראשון - יום אותו כדאי להקדיש להתפתחות אישית מכל הסוגים. לימודים, נסיעות - כל מה שפותח לכם את הראש, ולא את הלב. שני שלישי - אתם נכנסים עכשיו לאמביציה, והופכים להיות תחרותיים יותר, כשהקריירה תופסת מקום מרכזי כעת. נסו לפנות בכל זאת מקום למשפחה כעת. רביעי חמישי - קשרים עם ידידים ומכרים, וכל התחום החברתי בכלל, הופכים להיות חשובים יותר ויותר. צאו לבלות, ואל תשארו בבית. שישי ושבת - ימים אותם כדאי לבלות במנוחה ורגיעה, ולא בריצה, טיולים, או אקשן מיותר אחר. הזהרו בכבישים ובמטבח מתאונות קטנות ומרגיזות. שבוע 2 ראשון ושני - הירח נמצא כעת במזל מאזניים, ואלה הימים הטובים שלכם. נסו להעביר אליהם את כל הפגישות החשובות, ההיכרויות, וכו`. שלישי ורביעי - ימים שעלולים להיות לא ממש נעימים, בעיקר כשהמבט מופנה לחשבון הבנק שלכם. נסו להיות יותר אופטימיים : בקרוב תשתנה המגמה, והנושא יהיה חיובי יותר עבורכם. חמישי שישי ושבת - ימים אותם כדאי להקדיש לאקשן כיפי : נסיעות, טיולים, פגישות מלהיבות, וכיף משפחתי הכולל משחקים ובלויים.
 

עקרב

כדי לרכוש שליטה, עליכם ללמוד לאבד שליטה. עקרב
 כדי לרכוש שליטה, עליכם ללמוד לאבד שליטה. עקרב   
מרס עדיין במזל שלכם וישהה שם עד סוף החודש. עם כל מה שקורה במזל אריה, זו אינה תקופה קלה עבורכם, בלשון המעטה. יש הרבה אתגרים בסביבה, וקשה לכם להודות בכשלונות, או להתמודד בבת אחת בכל החזיתות. אולם המקום החשוב ביותר כרגע הוא הרגש, ולא המקצוע. אם תרגישו כלואים בכלוב, ותחליטו רק להתעמת ולא להתמודד עם החלקים הרכים שלכם כעת, תפסידו מראש. כדי לרכוש שליטה, עליכם ללמוד כעת לאבד שליטה. קשה, אבל אפשרי.
שבוע 1 ראשון - זהו יום קצת מהיר מדי עבורכם. נסו להאט את הקצב, ולא לקבל החלטות לטווח רחוק, אם זה אפשרי. זמן לשחק יותר עם הילדים. שני שלישי - אלה ימים המתאימים להתפתחות אישית : לימודים בכל תחום שהוא, או מחויבות ללימודי מקצוע, יעשו לכם טוב. זהו גם זמן מתאים לטיול, או לתכנון של אחד כזה. רביעי חמישי - הקריירה שלכם הוא המקום בו אתם רוצים להתמקד כעת. חשוב לכם להוציא החוצה, ובגדול. כל מה שקורה במזל אריה עכשיו, נותן לכם שפע של הזדמנויות. לעומת זאת, פרוייקטים שלא מתאימים לכם עכשיו, יפלו מאליהם. אל תתעקשו. שישי ושבת - חברים וידידים נמצאים כעת במוקד תשומת הלב שלכם. טיולים, מפגשים, בלויים - צאו, ואל תשכחו בשום אופן את המשפחה. שבוע 2 ראשון ושני - ימים קצת בעייתיים, מבחינת היכולת שלכם לממש את התכניות שלכם. אל תכנסו ללחץ, ואל תחתמו דווקא היום על חוזים. שלישי ורביעי - הירח במזל עקרב, ואלה הימים הטובים (יחסית) שלכם בתקופה הזו. פגישות, היכרויות, שיחות חשובות - העבירו הכל לימים אלה. חמישי שישי ושבת - הנושא הכספי מעיק עליכם, אולי בגלל שהוצאתם הרבה יותר ממה שתכננתם. אבל הלחץ האמיתי הוא יותר רגשי. חזרו לאופטימיות, כי הדברים עובדים לטובתכם.
 

קשת

המיקום הבעייתי הוא עכשיו לשם שנוי אצל האריות, ולא אצלכם. אתם עסוקים בליקוק הפצעים, ובהתארגנות מהירה מחדש כדי להתמודד עם הדברים החדשים שאתם עוברים, ועם התכניות החדשות. לא מקום רע, אבל בהחלט כזה שמצריך דיוק, הרבה תשומת לב, ורגישות לפרטים, תחומים שלא ממש חזקים אצלכם.. שבוע 1 ראשון- הירח במזל תאומים, עלול לגרום לקשיים בכל מה שקשור למערכות יחסים זוגיות. עקשנות יתר עלולה לגרום לנתק זמני, וחבל. שני שלישי - ימים בהם כדאי להיזהר בכספים של אחרים, ובהשקעות גדולות מכל הסוגים. מנוחה עדיפה, ויותר עדיף - בחיק המשפחה. רביעי חמישי - ימים אותם כדאי להקדיש לעצמכם, בעיקר בנושא של פיתוח אישי. תחביב, ספורט, לימודים - כל מה שמקדם את הראש. שישי ושבת - ימים בהם הקריירה שלכם ועתידכם המקצועי, גוזלים מכם שעות נוספות. אלה ימים טובים לדחוף יזמות ופרוייקטים, ולא לפחד. שבוע 2 ראשון ושני - הירח במזל מאזניים, גורם לכם להיות עדינים ורגישים יותר. סרטים, הצגות, בילויים - כל מה שקשור לחברים ולפאן - כדאי. שלישי ורביעי - לא ימים הכי טובים לאקשן מכל סוג שהוא. להיפך. ימים לא מומלצים ליזמות חדשות, לאקשן סידרתי, ולמשהו פיזי. עדיף לנוח. חמישי שישי ושבת - הירח במזל קשת, מביא לכם את הימים הטובים של השבועיים האלה. פגישות, סידורים, שיחות חשובות - נסו לדחוס את הכל לשלישיה הזו. זהו גם זמן טוב להשלים עם המשפחה בשבת.
 

גדי

תקופה שבה דברים מתקדמים אצלכם, אבל לאו דווקא במישור המקצועי או המעשי. זהו זמן שבו כדאי להשקיע יותר במערכות יחסים, או לקצור פירות של השקעה כזו שנעשתה לא מזמן. אל תפחדו להמר על מערכת יחסים חדשה : גם אם היא לא תימשך, תלמדו דברים חדשים שיעזרו לכם בעתיד במערכות אחרות.
שבוע 1 ראשון - יום אותו כדאי להקדיש לנושא החביב עליכם : עבודה. קידום, העלאה או סתם שיחה מקצועית עם הבוס - זה היום. שני ושלישי - יום בו כל נושא הזוגיות עולה איכשהו לדיון מחודש. הירח במזל סרטן, מכריח אתכם להתעמת עם צרכים אמיתיים של בן\בת זוג, או לנהל איתו דיאלוג אמיתי יותר. לא נורא. רביעי וחמישי - יום האקשן העולמי, מגיע אליכם כשהירח בבית השמיני שלכם, מה שלא הופך אותו לקל במיוחד. זהו יום שבו עלולים לצוץ קשיים במקומות שונים בחייכם, אולם רצוי לטפל בזה בעדינות, ולא להכנס ללחצים. נסו להיות רגועים בעיקר במישור המקצועי, ולא לעשות צעדים דראסטיים. שבוע 2 ראשון ושני - ימים טובים להתפתחות אישית, אבל בעיקר לתכנון טיול - קצר או ארוך - שקצת ירענן את השורות. בכל מקרה, קחו את המשפחה. שלישי ורביעי - הירח נמצא בבית האהוב עליכם, בית הקריירה, ואתם זקוקים כעת לדחיפה נוספת כדי להוציא לפועל תכניות מסוגים שונים. אל תפחדו לקחת יוזמות. חמישי שישי ושבת - ימים לא הכי הכי עבורכם. דווקא עכשיו כדאי להשאר רגועים, אך לא להתחייב במיוחד לשום דבר מגביל, לא לחתום על חוזים, ולא להכניס את הראש למיטה חולה מבחינת מעורבות בדברים שלא שייכים לכם.
 

דלי

כל האקשן שקורה עכשיו באריה, משפיע כמובן על המזל שמולו - על הדלי. אפשרות סבירה היא, שהאנשים בחייכם - בני זוג, שותפים או ידידים קרובים - עוברים עכשיו שנויים מהותיים. אפשרות שנייה, שהשנויים האלה אינם פוסחים גם עליכם. נסו לראות בגדול היכן הדברים נוגעים בכם, אבל אל תגלו מעורבות יתר : השינוים שאתם עוברים עכשיו, באים ממקומות אחרים. השארו קשובים למשפחה. שבוע 1 ראשון - יום חביב, בו כדאי ללכת למוזיאון, הצגה או סרט, או סתם לפתוח את הראש עם משהו חדש ומגרה, כמו שדליים אוהבים.. שני ושלישי - הירח נמצא בבית העבודה שלכם, ולא מן הנמנע שכאן אכן מרוכזת תשומת הלב שלכם. זהו זמן טוב לחשוב על שנוי מקום עבודה. רביעי וחמישי - זוגיות ואקשן, הם הנושאים בראש סדר העדיפויות, והם אלה שיקבלו פוקוס עם לקוי החמה, לאורך השנה הקרובה. בגדול, אין מה להתרגש. שישי ושבת - ימים טובים למנוחה והחלפת כוחות. נראה שהתעייפתם לאחרונה, ובעיקר בתחילת השבוע, מריצה אחרי דברים שהובטחו אך עדיין לא קרו. סבלנות היא מלת המפתח שלכם. השארו בבית. שבוע 2 ראשון ושני - הימים הרומנטיים השבוע. זרימה כיפית וטבעית, מחזירה אתכם לאקשן הדליי הרגיל. מסיבה או סתם יציאה - אל תשארו בבית. שלישי ורביעי - הקריירה שלכם נמצאת במקום רגיש, ואתם עלולים להפגע מעודף תכניות וחוסר מימוש. אל תתנו לדברים לפגוע בכם. חמישי שישי ושבת - ימים נפלאים שאותם כדאי לבלות ב.. בלויים. הרבה אקשן יוצא כשהירח בקשת. הדגש על ידידים, חברים וכו`.
 

דגים

ונוס עדיין במזל בתולה בשבוע הראשון, ועדיין יוצרת כיסי התנגדות קטנים לכל מה שקשור לזוגיות ומערכות יחסים. מעברה למזל אריה בשבוע השני, מוריד את הלחצים. יחד עם זאת, הכל זמני : מאמצע ספטמבר תשובו ותידרשו לעשות את כל השנויים אותם לא עשיתם עכשיו. אז למה לדחות ?.. שבוע 1 ראשון - יום אותו אתם מבלים בחוסר חשק בבית, בצל המשפחה הלוחמת. דאגות עלולות למנוע מכם תחושת קירבה. נסו לשחרר את המקום, ולהתמסר למרות הכל. שני ושלישי - הימים הרומנטיים של התקופה. כדאי דווקא בהם להשקיע ברגשות מכל הסוגים, ובמערכות היחסים הקרובות שלכם. רביעי וחמישי - עבודה - זה המקום שקצת מדאיג אתכם עכשיו. השקעה נוספת בשיפור מערכות היחסים בתחום, תמנע תסכול בעתיד. שישי ושבת - נושא הזוגיות חוזר להיות הנושא החם בקשרים שלכם עם הסביבה. עליכם לוותר על משהו חשוב, אך לזכות אחר כך בכל הקופה. שווה. שבוע 2 ראשון ושני - ימים בהם כדאי להתמסר קצת יותר למשפחה, יותר נכון לבן\בת הזוג האוהבים. תנו להם הזדמנות להגיע אליכם - והם יעשו זאת בשמחה. שלישי ורביעי - ימים בהם כדאי להשקיע קצת יותר בנפש. משהו רוחני יותר כמו מדיטציה, הרצאה אלטרנטיבית או אפילו סתם מסג` טוב, יעשו לכם את היומיים. חמישי שישי ושבת - כן, גם הדגים דואגים לקריירה שלהם ומשקיעים בה קצת יותר בתקופה האחרונה (ראה מקרה אריק שרון). אבל למרות הכל, ההשקעה הזו לא מצדיקה המשך ההתרחקות שלכם. קחו פסק זמן בשבת, ונסו לחזור בצורה יותר מאורגנת לקרקע, יו נואו..
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by