ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: אנחנו אוהבים בובות! 

לחץ כאן: אנחנו אוהבים בובות!

 
 
האחים טבריה

הפעם, אם תבחרו ללחוץ כאן: אודיסאת הלגו נמשכת, התחבושות ההיגייניות מתלכלכות ומיסטר טי עושה קאמבק. הכל או כלום, בחצי מחיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מכיוון שבשבוע שעבר היה לנו פה איזה עסק עם חובב דולפינים מטורף, ראיתי צורך רציני לסגור מעגל, מה שנקרא, ולתת במה לאנשים שנורא אוהבים חיות. אני, באופן אישי, מתעב לחלוטין את הממזרים הפרווניים, אבל מודע לכך שיש גם מי שמחבב אותם.

בשביל זה יש את השאלון המהיר הזה, שגילה כי אני "ממש ממש לא אוהב חיות, ואוהב לראות אותן מתענות וסובלות". מה שנכון נכון. "כדאי מאוד שתשנה את היחס שלך כלפיהם", ממשיכים שם בנימה פדגוגית יותר, "וכך עולמינו יהיה יפה יותר". היי, יש בזה משהו. הרי מי לא רוצה עולם יפה יותר? אפילו אני, עם המרירות הידועה שלי, רוצה קצת ורוד בשמיים וייצוג לכל צבעי הקשת. אם זה לא יעבוד, ננסה את זה עם בני מיעוטים.
 
בובה, לריווירה הצרפתית כבר לקחו אותך? קחי הליכה על הצד הפיראי
 בובה, לריווירה הצרפתית כבר לקחו אותך? קחי הליכה על הצד הפיראי   
הו, זה כבר ממש קיצוני. מה מסתבר? שבזמן שאנחנו הולכים לעבוד, אוכלים ועוקבים אחרי קריסת אתרי הפורנו האהובים עלינו בנאסד"ק, מתגבשת לה מחתרת לא קטנה סביב אנשים שמעריצים עד כלות בובות פרווה. אין המדובר רק בתחביב ילדותי, משל היינו מלוכלכים סטייל צ`ארלי בראון, משוטטים ברחובות האפלים, חמושים רק בשמיכה דקה. אלה אנשים שמתים על הבובות השעירות שלהם, שמשמשות להן בני זוג לכל דבר - מהמיטה עד המרמיטה, מה שנקרא. אנו, אומללים חסרי מזל שנתקעו בשלב האבולוציונו הפרימיטיבי של חיבה לבני מיננו, לא נותר אלא להזיל דמעה ולקוות שהם ידביקו כבר את כולנו.
 
יאללה, סחלב, אני מוכנה לקלוז-אפ שלי. זהו יום כל כך מושלם
 יאללה, סחלב, אני מוכנה לקלוז-אפ שלי. זהו יום כל כך מושלם   
למה לא למה לא, באמת, לעשות גרסת לגו ל"2001 - אודיסאה בחלל"? הרי אביזרים - יש; תסריט - יש; כישרון - יש; אברי מין משוחים בזרחן מצועצע - אין, אבל את זה ניתן לפתור בקלות יחסית, והרי לנו קובריק מלגו (אם כי מקוצץ בכ-37 שעות, בשל אילוצי פלטפורמה הכרחיים), במלוא תפארתו והדרו. אגב, אני לא זוכר אם דיברנו על זה כאן, אבל מתארגנת קבוצת עבודה מטעם המדור להפקה מחודשת של "נאפוליאון" לאבל גאנץ, מיציקות מיובשות של סחלב תורכי. כל יד תועיל.
 
 
 אישה, אני יכול בקושי להסביר. צעיפים לכולם, בבקשה
  אישה, אני יכול בקושי להסביר. צעיפים לכולם, בבקשה   
ובקשר לנשים שדיברנו שנסדר לכולם - הנה, זה מה שהצלחתי להשיג. פעם הבאה יהיה אולי יותר טוב.
 
החיים בוורוד. מזל שאת כל זה אפשר בכל זאת לגמור באישה
 החיים בוורוד. מזל שאת כל זה אפשר בכל זאת לגמור באישה   
המממ, מישהו מריח משהו שונה במדור שלנו השבוע? הווו, אל תצטנעו ואל תמעיטו בערכו של חוש הריח שלכם. כמובן שאתם מזהים נכון. לא, אלה לא צרפתים, וגם לא אנשים מצרפת, או נשים צרפתיות. גם לא בעלי חיים צרפתים, או הוגי דעות פריזאיים. נכון - אלו הם פדים משומשים, או תחבושות הגייניות, בלשון העם! יפה, הא? אבל חייבים לתהות אחת ולתמיד מה כל כך היגייני בתחבושות האלה? מספיק להעיף מבט אחד בהפרשות הדביקות שמכסות כל חלקה טובה ברפידות התפוחות כדי להבין שיש לנו עסק עם אחד הדברים היותר מטונפים שהוציא המין האנושי תחת ידיו. ואחר כך הם עוד מוכרים את זה בסופר-פארם, הא? אין להם בושה, לצרפתים האלה.
 
מרד, מרדוק, זה לא מצחיק. איי-טים, בלי טיפת ציניות
 מרד, מרדוק, זה לא מצחיק. איי-טים, בלי טיפת ציניות   
מיסטר טי! כל לילה שעובר מבלי שגופו השחום שרוע לידי על סדיני הסאטן המעומלנים, מלטף, מחבק ואוהב, הוא עינוי שלא נודע כמותו לבן אנוש. מאז שהלך אהובי מוזהב החזה, בריון הקשקשים מכמיר הלב, אין עוד טעם בחיי. אך הביטו בליצן ההוא, במרדוק, לועג לי על האובדן, משל יודע הוא את מהותה של זוגיות מאושרת - השמחה הטהורה שמתעוררת כשאני מחובק עם מישהו אהוב מתחת לפוך, מחזיק את כוס השוקו ביד, או משהו שדומה לזה, וגומע באושר שאין דומה לו את הנוזל הסמיך, הטעים כל כך, נוזל החיים שהביא איתו מיסטר טי למיטה שלנו. אבל אני שוב נסחף. אתם באמת לא צריכים לסבול את ההצפה הרגשית שלי. באתר הזה, איפה שמעריצים של צוות לעניין מרכזים את הפרוזה שלהם בנושא, בטוח ישמחו לקרוא את הגיגיי. ואני לא אומר את זה לגנותכם - זה פשוט עניין של התמחות.
 
יש לי את הספיריט. יש לי את הספיריט!
 יש לי את הספיריט. יש לי את הספיריט!   
וזה כבר - כמו שאומרים האנשים שמחפשים לנו את היישום של השבוע - היישום של השבוע.
 
הסיפור פשוט למדי: באו פוקימונים, תפסו את העולם המערבי בביצים, באו ילדים מחוצ`קנים ששונאים את כולם, התחילו לשנוא את הפוקימונים (כנראה כי הם גנבו להם את הבחורות, לכו תדעו) והביאו כל מני אימאג`ים שבהם מקפדים היצורים החמודים את חייהם מול עינינו. כאן משפריצים לאיזה מרבה רגליים ירוק את המוח, וזה דווקא משמח למדי, למה הוא נראה מזיק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by