ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תשע שנות מאסר על ספאם 
 
 
מערכת חיים ברשת

שופט מורג'יניה קיבל את המלצת המושבעים וגזר על הספאמר ג'רמי ג'יינס 9 שנות מאסר בפועל. ההגנה: זהו עונש כבד מידי עבור פשע בלתי-אלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת'ומס הורן, שופט מחוזי בוירג'ינה, גזר על הספאמר ג'רמי ג'יינס עונש של 9 שנות מאסר. בכך תמך השופט בדעת המושבעים במשפט, אשר המליצו בחודש נובמבר האחרון להטיל על ג'יינס עונש כבד זה, דיווח הוושינגטון פוסט.

ג'רמי ג'יינס (30) הינו תושב צפון קרולינה, אשר נאשם כי הוא, יחד עם אחותו ואדם שלישי, זיבלו במהלך 2003 מאות אלפי תיבות אימייל של לקוחות חברת AOL. הם שלחו לנמענים מכתבים המוכרים תוכנות חסרות תועלת, כדוגמת תוכנה שתסייע לאנשים להרוויח 75$ לשעה מעבודה מהבית או "תוכנה למחיקת ההיסטוריה באינטרנט". לדברי כתב האישום, הרוויחה השלישיה כ-24 מיליון דולר מכך.

האחות והאדם השלישי זוכו עוד בחודש נובמבר מאשמה והשאירו את ג'יינס להיות האדם הראשון אשר הורשע בעוון ספאם בארה"ב.
 
במהלך המשפט הציגה ההגנה מכתבים מחבריו ומבני משפחתו, אשר העידו על אופיו החיובי של ג'יינס. השופט לא התעלם ממכתבים אלו, אולם אמר כי הוא פועל על פי המלצת המושבעים בנובמבר, אשר מביעה את הסלידה הציבורית הכבדה מפני תופעת הספאם.

יחד עם זאת, הביע השופט ספקנות והתייחס לכך שזוהי הפעם הראשונה שמישהו מורשע על פי חוק האנטי-ספאם. הוא הרשה לג'יינס לא להתחיל לרצות את עונשו ולהישאר חופשי עד לתום הערעור. זאת משום שלטענתו "יש עוד נושאים חוקיים מהותיים" אשר צריך ללבן אותם בנוגע לחוק האנטי-ספאם, אשר נחקק ב-2003.
 
התובעת במשפט הביעה סיפוק שהשופט תמך בהמלצת המושבעים ואמרה כי היא משוכנעת שגם אחרי העירעור, ההרשעה והעונש ישארו זהים. סניגורו של ג'יינס טען לעומת זאת, כי תשע שנות מאסר הן עונש כבד מאד, יחסית לפשע בלתי אלים. הוא מאמין כי בערעור ההגנה תצליח להשיג הקלה בעונש.

עוד אמר הסנגור, כי הוא עושה מאמצים להסיר את הגבלת התנועה על ג'יינס עד לאחר תום הערעור. כעת ג'יינס משוחרר בערבות של מיליון דולר, אולם נאסר עליו לצאת מהמחוז בוירג'יניה בו מתנהל המשפט. גם הוצמד אליו קולר, אשר עוקב על כל תנועה שלו. הסניגור אמר כי הוא מתכוון להגיש בקשה אשר תרשה למרשו לחזור לביתו שבצפון קרוליינה, למשך תקופה העירעור, אשר לדבריו יכולה להימשך אפילו 4 שנים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by