ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: האינטרנט מצחיק, אז צוחקים 

לחץ כאן: האינטרנט מצחיק, אז צוחקים

 
 
האחים טבריה

מה הביא לנו השבוע צוות נברני האינטרנט של המדור המטופש ביקום, שואלים כולם במחיאות כפיים קצובות. ובכן, יש לנו סקס עם דולפינים, ילד סקוטי שמן, בובות שובבות, נשים בחיתולים ועוד ועוד ועוד. רק אל תגידו לא ידענו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אה אה, דולפין חמוד. נסו בבקשה את הטלפניות שלנו
 אה אה, דולפין חמוד. נסו בבקשה את הטלפניות שלנו   
אז מה, מה חדש בממלכת החי? שואלים אותי אנשים שאוהבים לתת לחיות לחיות, ומקדישים שאלה נוספת כדי לחקור האם יש חדש בסצינה (הבעייתית, חובה לסייג) של יחסי המין, ההתעלסות והמשגל עם דולפינים. לבחור שמספר לנו את החדשות בנושא יש כמה עצות ועובדות מועילות לחובבי הז`אנר המסויים הזה של זואופיליה מטרידה: הידעתם, למשל, שדולפינים הם בעלי חיים אינטיליגנטיים? אני, שאף פעם לא הבנתי למה טובה כל האינטיליגנציה הזו, אוהב את הדגים המצויינים וחריפי השכל הללו, בדיוק באותה מידה בה אני אוהב את הכלבים מטושטשי המחשבה שלי. כלומר, עשויים היטב בתנור על חום נמוך, עם תפוחי אדמה וירקות טריים, מעט כוזברה, שמיר ופטרוזיליה, מוגשים על מצע של עלי חסה רעננים ופרוסות אגס שיכור. ילטפני השטן בין ירכיי אם אין זה מתכון הלקוח מהבוטלג הנדיר של בני סיידא, "מהמטבח בחיבה מסוייגת". רוצו רוצו, אולי נשאר עותק משומש באמאזון.


 
הא הא, סקוטי שמנמוני. הטלפניות שלנו - שלכם
 הא הא, סקוטי שמנמוני. הטלפניות שלנו - שלכם   
חמודים, הסקוטים האלה. הנה, אחד מנציגיהם, ילד שמנמן בן 11 המתכנה "רוברט מקיואן", שמציג לפנינו את אוסף התמונות המצויין שלו לצד מכוניות שרופות. לא ממש ברור מה מביא שמן שכזה לפתח תחביב אידיוטי כל כך, אבל כשהכל נעשה ברוח טובה ובצד הנכון של החוק, מדוע שנלין על מעט בידור טוב. אפשר להניח בזהירות שבהגיעו לגיל 18 יואשם על ידי המשטרה, ולא בלי מידה רבה של צדק, במסע רצח מטורף של נהגים אומללים, שכל פשעם היה שקיוו להגיע הביתה בזמן בשביל ארוחת הדולפין שלהם מבלי להישרף חיים במכוניתם. אנחנו, כמובן, מגנים פעילות פלילית מכל סוג שהוא, ומקווים שהשמנגוץ יבוא על עונשו בהקדם, לפני שנהגים נוספים יאלצו לשים את נפשם בכפם לטובת תחביבו הביזארי של הגיק החיוור.
 
הו הו, איזה שאפתן. קדימה, הטלפניות ממתינות לקריאתכם
 הו הו, איזה שאפתן. קדימה, הטלפניות ממתינות לקריאתכם   
הנה הם, חברים - המשוגעים שעולים על אחוזותינו בלפידים, משחיתים את נשותינו ומבעירים את דולפינינו! הפעם אלו המחוקק, המסייע, המדען, המאבטח וכמה טיפוסים מפוקפקים אחרים, המכנים עצמם אניאגרמים. למרות שיש להם איור יפה של כוכב בעל תשע צלעות וסדנאות למכביר, אני חושב שהם רוצים להרוג אותנו. הם יגידו, מן הסתם, שזה בגלל שאנו אוכלים להם את הדולפינים, אבל אני די בטוח שזה בגלל שאנחנו יותר יפים מהם.

כן, קוראים טובים, הגיע הזמן לפרסם את זה, כי אני סבור שגם לכם מותר לדעת: הוכח מעל לכל ספק שקוראי "לחץ כאן" יפים בממוצע בכ-4.36 דרגות בסולם מוריס מגולשי האינטרנט האחרים, וב-7.97 דרגות מקבוצת מדגם מייצגת בקרב גולשי נענע בלבד (טעות הדגימה המירבית היא 46 דרגות - אבל בדרך כלל זה מסתדר). כן חברים, הוכח מעל לכל ספק - הם שונאים אותנו כי אנחנו יפים.
 
 
האמת הכואבת היא שלא קיים מבחן לבדיקת יופי. כואבת יותר היא העובדה שממדגם לא מייצג שערכתי בעצמי בקרב כעשרה מקוראי המדור, אין מנוס ממסקנה כי לא זו בלבד שאינכם יפים במיוחד - רובכם (כולל אותי, כמובן - מנהיג צריך לדעת להודות באמת) מכוערים בצורה קיצונית, שמצדיקה לחלוטין רדיפה אניאגרמית מתמשכת. לכן, כדי שלא ניאלץ לעמוד בפני אותם בני כת מסתורית, כשאנחנו מעורטלים חלקית, מתחננים על חיינו בעווית של היסטריה ומפללים שישאירו לנו את הדולפינים - אני ממליץ על התאבדות. זה אצילי, זה לא יקר, ואם עושים את זה נכון, זה אפילו לא מסריח. למעשה, אם תסלחו לי, אני הולך לנסות את זה עכשיו. הבה נעצור לשנייה, ונתפלל לפגוש זה את זה בעולם הבא, מאושרים, יפים, טהורים ועתירי זימים. אמן.
 
פה פה, בילי ופיגלט. טלפניות עכשיו, השימושון אחר כך
 פה פה, בילי ופיגלט. טלפניות עכשיו, השימושון אחר כך   
הו הו הו, כמה זמן עבר מאז הפעם האחרונה בה נכנסתי לחנות הצעצועים השכונתית, תפסתי איזה בובת קרמיט מפוחלצת, ועשיתי לה נעים נעים כאילו אין מחר. והנה, אני רואה שחבריי לסצינה, איך אומרים, לא התקדמו... הנה בילי עם הכלב שלו, הנה הוא עם פרה, החבר שלו, ששמו פרח לי, עם בובה של בלוסום בין הרגליים... בקיצור, כולם נשארו באותו מקום, בזמן שאני התקדמתי לדבר האמיתי, שזז, נושם, מחבק ואוהב. איך אתם יכולים, אני שואל אותם עכשיו, להתעסק עם כל מני פוחלצים כשהרחובות שורצים ביפים/יפות עם פרווה שמצמחת פרא, שיני זעם והדוניזם חייתי. מצד שני, אני יודע שמאז התקרית עם הדולפין, איבדתי מהסמכותיות שלי בעיניהם. זה אמור להסתדר, מבטיחים לי, כשאעקור לאחד מהם את הלב ואוכל אותו עם מעט אספרגוס בכיכר העיר, אבל עד אז שיזדיינו בסבלנות, הממזרים. וואללה, העיקר שיתקדמו כבר.
 
הי הי, נערה בחיתול. טלפניות טובות, איזה חיוך
 הי הי, נערה בחיתול. טלפניות טובות, איזה חיוך   
התסביך העצוב שלי עם בחורות עטופות בחיתולים התחיל אי שם במלחמה. שרתתי בקורפוס הדגה השלושים ושבעה - חטיבה סודית למדי בחיל הים המלכותי שעסקה בפיתוח פצצות תת-מימיות שהוצמדו לדולפינים מתאבדים שאומנו בקפידה. ובכן, מאלפת הדולפינים הראשית אצלנו, בת למהגרים גרמנים בשם גרטרוד, היתה נוהגת לעטות על עצמה חיתול ענק, מסיבה שלא הובררה לחלוטין עד עצם היום הזה. אני, שהייתי מאוהב בה עד כלות (באותם ימים לא גוייסו הומואים לצבא), נכרכתי בצורה עיוורת אחרי המאלפת הטובה והחיתול הנפלא שלה. ביום שבו נאלצה לשלוח את קונסטנטין, בן טיפוחיה האהוב, לפוצץ משחתת גרמנית במעמקי הים הצפוני, נמצאה ללא רוח חיים בדירתה הצנועה מחוץ ללונדון, כשהיא עטופה בחיתולים לא מכובסים וכובע מצחייה "סוף מסלול, נובמבר 41". למחרת ביקשתי להשתחרר מהשרות. כהוקרה, קיבלתי מהקורפוס תקליט עם קולות של לוייתנים (רגישות מעולם לא היתה הצד החזק של המפקדה), והתחלתי תר אחר נשים כמו גרטרוד האהובה. היום, יותר מחצי מאה מאז אותו יום ארור, מצאתי את מבוקשי. אסוף אותי אליך, שטן יפה - עכשיו אני יכול למות בשקט.
 
צ`ה צ`ה צ`ה, הלבשתי אותה. אל תתקשרו אלינו, הטלפניות שלנו כבר תחזורנה אליכם
 צ`ה צ`ה צ`ה, הלבשתי אותה. אל תתקשרו אלינו, הטלפניות שלנו כבר תחזורנה אליכם   
לסיום, דגיגי מים מתוקים שלי, הנה לכם היישום של השבוע, למען תהנו, תתענגו ותחזרו בשביל עוד. הפעם אנו שבים למכורתנו בריטניה, ולחיבה הישנה של בני התרבות שם להלבשת דמויות מאויירות בחפצי לבוש ביזאריים ואביזרים שונים ומשונים. למה? בחיי עמוד השידרה שלי שאין לי מושג.
 
חוץ מזה, למה אתם לא שולחים יותר לינקים? תהיו ילדים טובים, ותביאו לקושקוש המהמם שלכם את האתרים המיותרים ביותר שראה הדפדפן שלכם, כמו שאומרים. אתרים שייכנסו למדור המעולה שלנו יזכו את שולחיהם בתהילת עולם מקוונת, המון מעריצות מחותלות ובכמה קופסאות טונה במים או בשמן, על פי בחירתכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by