ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סקסי 

סקסי

 
 
מיכל יפה

שתי כוהנות רכילות פרצו לחדר לא נעול ועשו שמות ברגשות הציבור. כוהנת סקס אחת נכנסה לחדר נטוש והולכת לעשות שמות בהורמוני העם. וכן, מישהי רוצה לעשות עבודה על עלים. (עלים?). שבוע אמוציונאלי ואנאלי היה השבוע. שבוע בפורומים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

רכילותי

שמעתי ש.. אמרו לי ש... ראיתי ש... שטויות! (איור: יעל בן-דוד)
 שמעתי ש.. אמרו לי ש... ראיתי ש... שטויות! (איור: יעל בן-דוד)   
סערה רבתי התחוללה לאחרונה באזור הדמדומים של הפורומים שלנו. ולפני שנמשיך, הסבר קצר: בעשרים חודשי קיומה של נענע נפתחו ונסגרו כמה וכמה פורומים. הפורומים שנסגרו נוקו מההודעות הישנות, אך הקישור לפורום עצמו עדיין היה פעיל וע"י שינוי מספר הפורום אפשר היה עקרונית לכתוב בפורומים האלה.

אמרנו עקרונית? כי שתיים ממשתתפות הפורומים שלנו מצאו את הפורומים האלה והפכו אותם לממלכה מחתרתית בה הן שעשעו את עצמן. הצרות החלו כששתי הנערות לא התאפקו וגילו את דבר הפורומים הסודיים לחבריהן, ומכאן העניינים החלו להתחמם.

אחד מהפורומים האלה הוגדר כפורום רכילות, וכמיטב מסורת גיל ריבה לדורותיו, הם הפליאו ברכילות ארסית להפליא על דמויות מרכזיות בפורומים. את הרכילות האכזרית מכולן הן שמרו לעצמן, אך מי שנכנס לפורום ולא ידע את זהות העומדות מאחורי ההודעות (שכינו את עצמן "בלונדינית" ו"ברונטית"), הזדעזע מרמת הארס, אם כי, חייבים להודות שחלק ממושאי הרכילות, במיוחד מהזן המופרך במיוחד, דווקא קיבלו ברוח טובה את הפיכתם לאייטם תקשורתי.

כתוצאה מהסערה נסגר הפורום (והפעם לתמיד) והבנות התנצלו בדרכן המיוחדת. ומה אנחנו לומדים מהסיפור הזה? א. שרכילות זה רע וגם רכילות שנראית לכאורה מופרכת, עלולה להתגלות כבעלת אחוזים לא מעטים של אמת וב. שאסור להשטנקר להנהלת הפורומים.
 
אבל יש לפחות אדם אחד שהיה מאוד מרוצה מהחטא הקטן של הבנות. אחד הפורומים אליו נכנסו הבנות היה "פורום שי לפיד". הפורום נפתח לקראת המעבר לעיצוב החדש של הפורומים ביולי האחרון ושי לפיד הוא התכנת האחראי על הפורומים.

הבנות תהו בקול רם מי זה שי לפיד, כתבו לו שירים ואף התוודו על תשוקתן אליו. עד שהגיע היום ונושא הפורום התייצב בפני שתי מעריצותיו לפגישה מרגשת שבה הוא גילה להן מי הוא והביא בכך לפתרון התעלומה.
 

נעים להכיר

שני ארועים מאוד משמעותיים קרו השבוע בפורומים שלנו: הראשון – לאחר כחודשיים ללא ניהול ועם פעילות על אש קטנה, יש לנו מנהלת חדשה לפורום סקס. לכוהנת הסקס החדשה קוראים מיכאלה (שזה שם סקסי בהחלט, אתם חייבים להודות), והיא מבטיחה להביא את הפורום לשיאים חדשים.

ועל השמחה על בוא מיכאלה, מעיב העצב על כך שבפורום הסקס השני שלנו, שידוע יותר בכינוי פורום עשרים ומשהו, הודיעה אסטראה על עזיבת הפורום לאחר שנה וחצי בהן היא תפקדה כמנהלתו הנערצת. נאחל לשתיהן בהצלחה ונקווה שאסטראה תקפוץ לבקר.
 
 

ההודעות הטובות של השבוע

חתול בריטי קצר שיער? תשאלו את ויקטוריה (עיבוד מחשב: יעל בן-דוד)
 חתול בריטי קצר שיער? תשאלו את ויקטוריה (עיבוד מחשב: יעל בן-דוד)   
בפורום חיות בית חיפשה מישהי לקנות חתול בריטי קצר שיער. ללא מילים (אבל עם תמונה ששווה כמה מאות כאלה).
 
בפורום אקטואליה, לעומת זאת, כתב מישהו שעתיד המדינה יקר ללבו שאסור לתת לבן גוריון לנצח, ואף נימק היטב את משנתו האידאולוגית.

אבל ההודעה הביזארית ביותר שייכת לאותה אחת שכתבה בפורום ארץ וטבע שהיא צריכה דחוף חומר על עלים. ואם אלה ההודעות שהיו בפורומים השבוע, מעניין איזה הודעות יופיעו בפורומים בשבוע הבא, לאחר ה-6 בפברואר.
 

פורומים חדשים

בראש פתוח. בבסיס הפורום הזה עומדת השאלה עתיקת היומין: עד כמה פורום יכול להיות חופשי וללא התערבות מגבוה ועדיין להצליח לשמור על רמה גבוהה ולהמנע ממריבות ותככים. חברי הפורום הזה (בהנהלתה של ags שמבטיחה לשמור על התערבות מינימלית) שאפשר, וכל שנותר לנו הוא לאחל להם בהצלחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by