ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: חתולים נסרקים בסתר 

לחץ כאן: חתולים נסרקים בסתר

 
 
האחים טבריה


תראו מה האינטרנט הביא השבוע: חתולים סרוקים, שרירים יפניים, סוכריות נמצצות, נערות חסה, וילד מסכן במיוחד. לחץ כאן, מהמוצדקים שבמדורים בנענע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא קוראים לך במקרה פרווני? חתול אקראי על סורק אקראי לא פחות
 לא קוראים לך במקרה פרווני? חתול אקראי על סורק אקראי לא פחות   אז לאן נושבת השבשבת במשק החתולים הסרוקים, שואלים עצמם קוראים נאמנים עם אצבע אחת על הדופק והשנייה במעי העיוור. החדשות הטובות, אם כך, עבור אותם חובבי פרווה מפוקסלת, הן שגיקים שעירים ממשיכים להוביל את חיות הבית טובות הלב שלהם אל הסורקים כצאן לטבח. האתר המצויין הזה הוא גם ביתה של קהילה תוססת ופעילה שחבריה מקדישים ממלוא מירצם וכוונותיהם הטובות כדי להביא לכם את החתולים המעוכים ביותר עד הבית.

לצערי הרב, לא ניתן כאן הדגש הראוי על אברי הרבייה של אותם נמרים מיניאטוריים, כך שלא נותר אלא להיעזר בדמיון הפורה כדי להשלים תמונה מעוותת לחלוטין אך נעימה להחריד של מה שלא מראה לנו הסורק.

 
שוורצנגר יודע להכין מרק ברוקולי? שרירנית יפנית מצויה
 שוורצנגר יודע להכין מרק ברוקולי? שרירנית יפנית מצויה   

מעניין מה מכינים לנו היפנים השבוע, שאל אותי הגרופי הצעיר שאספתי באחד מאזורי העוני של העיר, בזמן שסיבן בחושניות את גבי הרופס. באמת מעניין, אמרתי לו, אבל עכשיו תתחיל לסבן, אתה שומע אותי? תתחיל לסבן. כשסיימנו הוא נשא אותי עטוף במגבת אל חדרי, ושם, לאחר שהתפייסנו ביסודיות, הראיתי לו את השלל המלוכסן שהעלו בחכתם נברני האינטרנט הכנועים שלי.

שרירים עם נשים! שאגתי באוזנו החתיכית. אתה אוהב שרירים, ילד? אתה אוהב כשהם נערמים כשקיות אשפה בזמן שביתה מתארכת על גופן של נשים מעורטלות? כשהוא ענה לי שלא, ידעתי שזכיתי במלאך שלי. גם אני לא אוהב נשים, גיליתי לו בעורמה. הן מכינות את מרק הברוקולי שלהן בצורה מרושלת.

 
אם קולה של ברברה סטרייסנד, יופיו של האירוויזיון או תהילתי שלי עצמי טרם גרמו לכם להבין כמה טוב להיות אומו חסר ישע, כדאי שתעיפו מבט במחקר המנומק הזה, שממצאיו מלמדים באופן חד משמעי שנערים עושים את זה טוב יותר מנערות. מוצצים, כלומר. מה? סוכריות, מה חשבתם?

לפי מכון המחקר המבוסס שלמד את הרגלי האוראליה של תשעה ילדים ממינים שונים המהווים מדגם מייצג של הגיוון המיני בעולם, יידרשו לנער הממוצע פחות מתשע-מאות לקיקות כדי להגיע ללב סוכריית המציצה שלהם. לנערה יידרשו הרבה יותר מאלף, וגם אז, מרק הברוקולי שלכם יתקרר ולא יוקרם כראוי. אז מה אתם מחליטים - להסתפק בנערות פוחזות, או במוצצי סוכריות נחושים לשאוב, למודי נסיון ואכולי תסביכי נחיתות משמחים? אין צורך להביט אלי, אני כאן רק בשביל להצביע על העובדות ולגזור את הקופונים.

 
 
כבוד השופט, אין לי מושג איך זה הגיע לשם. קקי של כלב על הגג
 כבוד השופט, אין לי מושג איך זה הגיע לשם. קקי של כלב על הגג   
תראו, הנה קקי של כלב על הגג. מעניין מה טופול היה אומר על זה.


 
פוקה הירש ישלם. דוגמנית חסה ממוצעת
 פוקה הירש ישלם. דוגמנית חסה ממוצעת   

אלוהים ישמור, הנשים האלה מתייחסות לאובייקטים כמו לעלי חסה, בנאדם. נכון שיש להן סיבות אובייקטיוויות לא רעות (הן נשים), וגם העובדה שהן מציגות עצמן כ"צמחוניות" עובדת לטובתן, אבל במה חטאו הסועדים המסכנים שצריכים אחר כך עוד לאכול את העלים הירוקים האלה בסלט שלהם? ולראות אותם באינטרנט? מזעזע פי כמה.

ולמה דווקא חסה? העניין הזה, שקצת יצא משליטה, נראה כמו טעות בשיקול הדעת של מישהו, ועל כך יש לשלם. ומי ישלם? פוקה הירש ישלם? אולי נורית הירש, מהתמלוגים שיביא לה האתר שלה.

 
עופרה חזה בכוננות. דודו והאיידס
 עופרה חזה בכוננות. דודו והאיידס   
לדודו יש איידס. והוא ילד מסכן. רוצים להיות חברים של דודו? גם אנחנו לא. אבל אם אפשר, אז למה לא לצחוק עליו? הרי במילא הוא הולך למות עוד מעט. ואם להאמין ליוצרי סרטון הפלאש שלהלן (הלא הם האנשים הטובים מהאתר כוסאמק.קום), אז עוד מעט תבוא עופרה חזה מעופפת ותתחיל לדקור ילדים במזרקים מזוהמים. מזעזע? אתם עוד לא יודעים עד כמה. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by