ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

משדרגים את המראה של שולחן העבודה, מנסים נגן חדש, מחליפים קבצים מכל מין וזן ברשת, ובפינת המשחק השבועית: טניס שולחן

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Theme Freak - עצב לך דסקטופ

איך אתם רוצים את המחשב שלכם היום? Theme Freak
 איך אתם רוצים את המחשב שלכם היום? Theme Freak   
בדומה למונחים רבים מעולם המחשבים, גם למונח Theme טרם נמצא מונח הולם בשפת הקודש. כשאליעזר בן יהודה חידש את השפה, מראה שולחן העבודה הוירטואלי לא ממש הטריד אותו, והוא פסח על המושג המהווה שם כולל לשומר המסך, הרקע לשולחן העבודה, הצלמיות, סמני העכבר וצלילי מערכת ההפעלה. כל זה לא מונע מאתנו להחליף ולשנות את מרכיביו בכל יום בערך, רק כדי לשוב ולשנותם ביום שלמחרת.

Theme Freak היא תוכנה פשוטה, שנועדה לכל מי שלא יכול להירדם בלילה אם לא שינה את מראה שולחן העבודה שלו לפחות פעם אחת במשך היום. התוכנה מורכבת ממספר לשוניות, שכל אחת מהן אחראית על מרכיב אחר ב-Theme. לשונית אחת מאפשרת לשנות את שומר המסך ואת הרקע של שולחן העבודה, בעזרת השנייה תוכלו לשנות את האייקונים המרגיזים שמתכנני Windows קבעו ל My Computer, ל- Recycle Bin ול-My documents. הלשונית השלישית משמשת לשינוי הצלילים שמערכת ההפעלה מפיקה בעת פעולות שונות (סגירת יישום, מזעור חלון) וכך הלאה.

Theme Freak מאפשרת למשתמש לשנות את כל האפשרויות הללו בבת אחת, ללא צורך להכיר הגדרות מסובכות של מערכת ההפעלה. הכל נמצא בהישג יד, וכל שנשאר הוא לבחור בתמונות ובצלילים הרצויים. את המוצר המוגמר ניתן לשלוח בדואר לחברים, כדי להשוויץ במראה החדש של שולחן העבודה. בהחלט שווה ניסיון.

להורדה לחצו כאן
 

Ultra Player - נגן חופשי ומאושר

אם נמאס לכם מהווינאמפ. Ultra Player
 אם נמאס לכם מהווינאמפ. Ultra Player    
בואו נהייה כנים עם עצמנו לרגע אחד: אולי מספיק כבר עם Winamp ועם Windows Media Player? נכון, שני הנגנים האלה הכי פופולאריים, נוח מאד להשתמש בהם והם יודעים לנגן כמעט כל פורמט של קבצי מדיה, אבל שני הנגנים האלה מלווים אותנו כבר יותר מדי זמן. הגיע הזמן לרענן את מצבת הנגנים, ולנסות תוכנה חדשה, חופשית ומצוינת: Ultra Player.

Ultra Player הוא נגן חופשי, בעל יכולות רבות ומגוונות. בעזרת התוכנה ניתן לנגן גם שירים בפורמטים שונים (MP3, WAV, MIDI וכו`) וגם סרטונים, השמורים בפורמט MPEG או AVI. ניתן להמיר בעזרת התוכנה שירים בפורמט mp3 ולשמור אותם בפורמט WAV, שהוא פורמט הצלילים הסטנדרטי של מערכת Windows, ליצור רשימות שירים ולבחור באחד מתוך הסקינים הרבים שמציעה התוכנה כרקע לנגינת השיר.

אפשרויות חביבות אחרות שמציעה התוכנה הן האזנה למוסיקה המשודרת דרך האינטרנט, הקלטה ושמירתה בדיסק הקשיח של מוסיקה זו, אקולייזר לקביעת סגנון המוסיקה ושעון מעורר, אשר יכול לשמש גם לקבלת תזכורות במועדים קבועים מראש. Ultra Player מציעה למשתמש עיצוב נאה ומקורי, והיא בהחלט תוכנה שמספקת את כל צרכיו של המשתמש הממוצע בכל הקשור לקבצי מולטימדיה.

להורדה לחצו כאן
 

Rapigator - קבצים לכל דורש

מרחיבה את גבולות הנאפסטר. Rapigator
 מרחיבה את גבולות הנאפסטר. Rapigator   
הסימן המובהק ביותר להצלחה הוא, כידוע, ההצלחה עצמה. על כל תוכנה שמראה סימני רייטינג גבוה, קופצות מיד עוד עשרות, אם לא מאות תוכנות, המנסות לחקות את הרעיון של התוכנה, עם כמה שינויים ושיפורים קטנים, בתקווה לתפוס טרמפ בדרך אל מכרה הזהב. אבל דומה שמספר הטרמפיסטיות של כל התוכנות בעולם גם יחד אינו משתווה למספר הטרמפיסטיות של האחת והיחידה - נאפסטר.

גם Rapigator היא תוכנה טרמפיסטית מהסוג שהוזכר, אבל טרמפיסטית מסוג מיוחד: התוכנה עושה שימוש בכל השרתים של נאפסטר (רשמיים ולא רשמיים), ומאפשרת למשתמשיה להחליף ביניהם קבצי מדיה מכל הסוגים: שירים, תמונות וקטעי וידאו. התוכנה הזו למעשה מרחיבה את נאפסטר, ומקנה לה כמה וכמה אפשרויות חדשות ויעילות: Rapigator תומכת בהמשך הורדות שנקטעו באמצע ומאפשרת למשתמשים לצ`וטט ביניהם תוך התבססות על שרתי ה IRC הפופולאריים.

Rapigator מאפשרת למשתמש לקבוע סף מהירות הורדה מינימלי, שתחתיו לא תתבצע ההורדה. התוכנה יכולה לספק נתונים סטטיסטיים שונים אודות קצב ההורדה ולעדכן את המשתמש ברשימות של קבצים פופולאריים. השימוש בתוכנה, בדומה לשימוש בנאפסטר, פשוט ואינטואיטיבי, ולפיכך מומלץ לכל מי שמרבה להחליף קבצי מדיה שונים דרך הרשת להיעזר בשרותיה (ובשרתיה) האדיבים.

להורדה לחצו כאן
 
 

Ping Pong 3D - חבוט כפי יכולתך

חיים בין פינג לפונג. Ping Pong 3D
 חיים בין פינג לפונג. Ping Pong 3D   

ז`אנר משחקי הספורט הוא אחד הפופולאריים בין משחקי המחשב. כל ענף ספורט שמכבד את עצמו זוכה גם לגרסה וירטואלית, שמאפשרת לכל חובבי הספורט לזכות בניצחונות סוחפים במקצוע האהוב עליהם, מבלי להגיר ולו טיפה אחת של זיעה. כעת יכולים גם חובבי טניס השולחן, פינג פונג בפי העם, להתהדר במשחק מחשב משלהם, המציע לבחון את כושרם הוירטואלי מול המחשב.

Ping Pong 3D הוא גרסה תלת ממדית מהנה של המשחק. כל צד מיוצג ע"י המחבט שלו בלבד, והשליטה מתבצעת באמצעות העכבר. לאחר כמה דקות הסתגלות קצרות, שאמנם עולות בנקודות קלות רבות של היריב, רוכש השחקן מיומנות רבה בחבטות השונות - הנחתות, מכות פתיחה וחבטות מסובבות, והמשחק הופך לצמוד ומרתק יותר. Ping Pong 3D מאפשר גם לקיים טורניר בשיטת ליגה בין מספר מתמודדים, כדי לקבוע מי הוא הטוב מכולם.

הגרפיקה התלת ממדית מקנה לו תחושה מציאותית, וגם האפקטים הקוליים של המשחק מוסיפים להנאה ממנו: הכדור המקפץ ברעש האופייני משני צדי השולחן והשופט מכריז בקול על התוצאות. המשחק מאפשר לקבל הילוכים חוזרים ממספר זוויות צילום ולשחק בשלוש רמות שונות. בגרסה המלאה של המשחק ניתן גם לצאת מהאולם האפרורי, ולשחק באזורים שונים בחיק הטבע.

להורדה לחצו כאן
 
Winamp
גרסה 2.72 של הנגן, עם מספר שיפורים ותיקונים לגרסה הקודמת.

Napster
גרסה 2.0 בטא 9 של התוכנה, שדומה שהכל כבר נאמר עליה. השיפורים שהוכנסו בגרסה זו: תהליך הורדה יציב יותר, אפשרויות החיפוש שוכללו וניתן לשנות את שמות השירים שאותם מורידים.

Opera
גרסה 5.02 של הדפדפן. הגרסה החדשה מכילה שיפורים בכל הקשור לדואר אלקטרוני וכן שיפורים טכניים שונים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by