ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: אם שותים לא גולשים 

לחץ כאן: אם שותים לא גולשים

 
 
האחים טבריה

נורית הירש מקימה אתר לתפארת מדינת ישראל, אתר אחר נותן לכם טעם נפלא, אתר נוסף יאריך לכם את הארנבון, ואם זה לא מספיק אז הנה בחורות שיכורות שמתפשטות וטורקים שרים שירי מולדת. אין סוף לזוועות באינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגידי, את לא אחות של פוקה הירש? נורית הירש
 תגידי, את לא אחות של פוקה הירש? נורית הירש   אמרו לי שהוקם סוף סוף אתר לאחת המלחינות הנערצות עלינו - נורית הירש! זה פשוט מ-ה-מ-ם, נכון? כי תבינו, זו נורית הירש, והיא כתבה מליון שירים מהממים - כמה מהם אפילו הגיעו, אתם מחזיקים חזק? לא-י-ר-ו-ו-י-ז-י-ו-ן. אווייש, אני כל כך מתרגש, שרק בקושי אני מצליח שלא לצעוק בקול גדול עד לשמיים "אנחנו אוהבים אותך חזק, נורית הירששששש". בעצם היי, אנחנו כבר בשנות האלפיים, ואפילו לנו מותר לצעוק בקול עד לשמיייייים. את שומעת אותי, נורית הירש? אנחנו אוהבים אותך, ומחכים שתכתבי שירים לעוד הרבה אירוויזיונים מהמממים, שהלוואי ויזהר כהן יופיע בהם גם. אוי, אני לא מאמין. אני בוכה. תסתכלו עלי, אני כזה רכרוכי.
 
יאמי יאמי. סמנקס, השיקוי לאם ולילד
 יאמי יאמי. סמנקס, השיקוי לאם ולילד   
האתר הבא מבטיח "טעם נפלא" בגברים, אם אתם "מבינים" למה אני "מתכוון". לא, זה לא מה שאתם חושבים, או שאולי זה דווקא כן מה שאתם חושבים, שובבים חמודים שלי. "תבלו את המיץ שלכם", ממשיך האתר להתחכם, ולטובת קוראינו באזור באר טוביה שעדיין לא קלטו, הוא אף מבאר ומפרש: "עם סמנקס תוכלו להציע בקלות זרע טעים לכל המאהבים שלכם".

ובכן, אם רק תשתו, כמוני, את שיקוי הקסמים, יהפוך הזהו שלכם לטעים טעים, ולא רק לנעים נעים, ויבטיח שכל ילדי הכיתה ירצו ללקק את הסוכריה שלכם. ומה הקשר לסוכריה? כי בדיוק שמעתי שבמכולת לידי מוכרים סוכריות ורטרס אורגינל במבצע. אתה שומע, סבא?
 
זה בקבוק ביד שלך או שאת שמחה לראות אותי? בחורה שיכורה מדי
 זה בקבוק ביד שלך או שאת שמחה לראות אותי? בחורה שיכורה מדי   
הנה לכם מלא תמונות של אנשים שיודעים מה לעשות עם אלכוהול. מכיוון שהזהירו אותם כל כך מהתרכובת השטנית הזו, הם עושים את הדבר היחיד שנותר להם לעשות עם כוסות הבירה המלאות שלהם, ומשקים בעצלתיים את הבחורה הקרובה, על מנת שיוכלו להפשיט אותה לשמחת חבריהם, לצלם אותה ולשלוח לאינטרנט, כדי שאנשים כמוני וכמוכם, שלא ראו אף פעם במה מדובר בדיוק, יוכלו לחקור את הפרטים הקטנים. שזה איפה שנמצא אלוהים.

כמו כל ניצול אכזרי וציני של נשים חסרות ישע, גם התמונות האלה מביאות מעט מצב רוח טוב לאנשים עצובים כמונו, שהדבר הכי קרוב לאזורים אורגניים שיצא להם לראות היה בהופעה של אמרסון, לייק ופאלמר. אבל רבאק, לזה אני קורא הופעה.

 
 
עשו בנו כל שתחפצו, אלילים משופמים של הדרדנלים! אליל טורקי בפעולה
 עשו בנו כל שתחפצו, אלילים משופמים של הדרדנלים! אליל טורקי בפעולה   


מאז פריצתו המטאורית של מאהיר החמוד לחיינו המשעממים, אני מוצא עצמי חושד יותר ויותר בתורכים. תאוריה קטנה שפיתחתי טוענת כי אותם ברנשים משופמים אינם אלא גזע עליון שנשלח ממערכת שמש אחרת אלינו, כדי להיות לנו למורי דרך בנבכי המציאות המשונה של כדור הארץ. קחו למשל את אותה מצגת פלאש מזהירה, שמציגה את שני התורכים הנפלאים הללו כשהם מפזמים מילות חוכמה בשפת הקדמונים הנסתרת שלהם. האם מנסים הם לנטוע בנו תובנות חדשות על אי-קומרס? אולי למכור לנו משהו דביק, או נצמד, או ננעץ, או בורקס שמנוני עם בשר? גלו לנו את רזי הקוסמוס, תורכים נאצלים, ואנו בתמורה, נענה לכל תביעותיכם. עשו בנו כל שתחפצו, אלילים משופמים של הדרדנלים - רק אל תשאירונו כאן סקרנים לפני שתחזרו למערכת השמש הנפלאה שלכם. כן, ברור שראינו מידנייט אקספרס, למה אתם שואלים?
 
תקופת טרום בחירות היא הזמן הנפלא ביותר לפארודיות פוליטיות, וכזה הוא גם עמוד האינטרנט השנוי במחלוקת הבא, שהקימו, כנראה, כמה מצעירי הליכוד. מודה אני שלא כל תכניו ברורים לי, אבל בבסיסו קורא האתר להארכתו של חבר הכנסת אופיר פינס בעזרת מכשיר עינויים מתוחכם שנראה כאילו נלקח ממכון כושר מתקדם. אין לי אלא להסיק כי צעירי הליכוד שעמלו על העמוד המעוצב בורכו במידה יפה של שובבות ליברלית הנפוצה כל כך כיום, מפני ששיבצו בין קטעי המלל גם איורים של מה שנראה כמו איברי מין גבריים קשורים למשקלות. לא אכחיש שלא נהניתי מהצצה חטופה לסצינת העמסת המשקלות על איברי המין, אבל אני סבור שניתן היה "להאריך את אופיר פינס" גם בלי לעבור את גבול הטעם הטוב בצורה כה בוטה.
 
גרררר... רגליים ירדניות סקסיות
 גרררר... רגליים ירדניות סקסיות   
שלום קר, שלום קר, טוחנים לנו במוח, אבל שוכחים את העובדה שמה שיש לנו עם הירדנים זה הרבה יותר משלום. זו בעיקר הבחורה ההאשמית הנפלאה הזו, עם רגליה החטובות וניחוח הרקפות שבין אצבעותיה. ושלום הוא גם שמחת החיים שלה, והחיוך, והתבונה המלכותית, והפתיחות, החיבה, וזה עוד לפני החומוס בדמשק. אמרו לא לפאשיזם. אמרו כן גדול וחייכני לפטישיזם.
 
קו אל קו. גיאומטריה שמימית
 קו אל קו. גיאומטריה שמימית   
הרי הוא לפניכם, ילדודס - היישום הצבעוני של השבוע. לא צבעוני במובן של גאווה, כמובן - אנחנו עדיין תומכים בהתרבות טבעית במדור הזה - אלא יותר בכיוון של צורות ופסיכדליה. להוריד, להדפיס, לצבוע בלי לצאת מהקווים, ולהרגיש כמו אחרי ארוחת בוקר.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by