ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כבלים או לוויין? לוויין או כבלים? 

כבלים או לוויין? לוויין או כבלים?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2. יס פלוס מול ערוץ 3

שידורים מארץ אוייב. ערוץ 3
 שידורים מארץ אוייב. ערוץ 3   
הסעיף הזה יכול להישאר ריק, מבחינתי. מי שחושב ש"חברים" ו"ריקי לייק" הן "הסדרות הטובות בעולם", שיהיה בריא ושימשיך ליהנות מהחיים. אישית, ורק אישית - ערוץ 3 לא נמצא אצלי על הממיר. אני מדלג עליו כמו שאני מדלג כמו על אוויר. הוא ערוץ של בולשיט. חלק מהבולשיט נראה טוב, חלקו נראה רע, ורובו בשידור חוזר. אבל כולו בולשיט. אני לא רואה את ערוץ 3 מאותה סיבה שאני לא רואה את ערוץ 2, ולא את ערוץ 1, ולא את השידורים הישירים מהכנסת בערוץ 33. כל אלה הם שידורים מארץ אויב, מבחינתי.
 
ו"יס פלוס"?

הוא לא ערוץ טוב. הבחירות שלו לא פעם תמוהות. אם כבר ממלאים את שעות הערב בסיטקומים בריטים משנות השמונים, למה להביא את "רק כשאני צוחק" העבשה, ולא את "בוטום" המהפכנית? אם כבר מביאים תוכניות מערכונים לוהטות מהשנה שעברה, למה רק את "הצלף בפוני" החמודה, ולא "ליגת הג`נטלמנים" המדהימה, השחורה, הקודרת, שלא נראית כמו שום דבר שראיתם אי פעם?

ובכל זאת, נראה שמישהו קיבל החלטה עקרונית להקים ערוץ שיוקדש לטלוויזיה איכותית. אז המישהו הזה אינו מבין גדול באיכות. ניחא; אבל עצם ההחלטה היא מהפכנית. שיהיה בריא, המישהו הזה, ושאף פעם לא יהיה לו מספיק כסף כדי לצאת לקניות בלוס אנג`לס.

3. שירות

מצד שני, המתקינים של הכבלים הרבה יותר נחמדים. באמת. הם גם מתלבשים הרבה יותר יפה. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by