ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פרד וגרהם  

פרד וגרהם

 
 
עוזי וייל

עוד רשימה מהסדרה היפהפיה של סטפני תיאובולד, על האוהבים המודרנים. והפעם, על פרד וגרהם, שהרומן שלהם נמשך כבר שבוע, והם עיכלו אותו עד תומו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כרזת הסרט `הרפתקאותיה של פרסיליה מלכת המדבר`, 1994
 כרזת הסרט `הרפתקאותיה של פרסיליה מלכת המדבר`, 1994   
פרד לא רוצה לעזוב עדיין את המסיבה, כי לא בא לו יותר על גרהם. אם הוא היה חי עכשיו את החלום שלו, פרד היה ברגעים אלה מארח 25 לוחי שוורים צעירים לאורגיה בגבעות ברצלונה. אבל הוא לא; הוא במסיבה של עובדים סוציאלים באברדין, סקוטלנד, עם 50 מחבריו לעבודה של גרהם.
החיים שלו לא היו אמורים להיות כאלה. הוא רצה להיות מעצב אופנה. הוא חי זמן מה בפאריז, ועכשיו הוא חזר לאברדין והוא מעצב שמלות כלה לנערות סקוטיות עם ירכיים שמנות מדי.
 
בעודו מקשיב לגרהם מדבר בהתלהבות על השירים הפחות-ידועים של רו פול (אמן דראג, מהראשונים והנחשבים), עיניו של פרד משוטטות סביב. הוא תמיד היה בעד יחסים פתוחים. הוא לזלול חברים למיטה כמו ארטיק שלושה צבעים, בבת אחת ובלהיטות ומהר. את גרהם הוא כבר עיכל עד תומו.

הרומן שלהם נמשך כבר שבוע, ופרד מודע לעובדה שגרהם מנסה להרשים אותו. תמיד כשהוא מזכיר ספר כלשהו, גרהם אומר, "אני מת על הספרות הקלאסית." אבל כשפרד מגיע לדירתו של גרהם, כל מה שהוא יכול לראות זה ספר פתוח של גור וידאל (עוד אייקון של הקהילה - המת`) שפרד הזכיר פעם, ושלט טלוויזיה שהמספרים 1-4 בו מחוקים ושמנוניים.

הבעיה היא, שגרהם אפילו לא נותן לו את התענוג שבקנאה. פרד אומר לו שלקנא למישהו זה עונג פיזי: "זה כמו שמחברים אותך לאלקטרודות וחשמל עובר לך בגוף. אני יכול ממש להזיע מרוב קנאה." אבל גרהם פשוט עומד לו שם, ומסתכל עליו כמו ארנבת פצועה.

אחרי התגוששות בשירותים עם אחד מעוזרי הבית (בחור מפחיד למראה שלא הפסיק להגיד, "אני רוצה לזיין אותך", מה שנשמע טוב אבל לא ממש מרגש כשאומרים את זה שוב ושוב), פרד עוזב את המסיבה ומבלה חצי שעה במגרש החניה, במזג אויר קפוא, עם גרהם.

הוא חוזר הביתה בארבע לפנות בוקר וקופץ למיטה. החבר שלו ממלמל: "נהנית?"
פרד נאנח ואומר: "היה בסדר."
החבר שלו אומר: "פגשתי היום בחור ממש חמוד. אנחנו יוצאים לארוחת ערב בשבוע הבא."

מכת חשמל של כמה מאות וולט עוברת בחזה של פרד, וזוג ידיים חמות, מזיעות, אוחזות בצידי גופו של החבר שלו.

המאמר המלא:
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by