ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
באמת חשבתם שמיקרוסופט תשלם כל כך מהר? 
 
 
מערכת חיים ברשת

בית משפט לעירעורים הפך החלטה של ערכאה נמוכה יותר שחייבה את מיקרוסופט לשלם 565 מיליון דולר על הפרת פטנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט לערעורים הפך באופן חלקי הכרעה קודמת של ערכאה נמוכה יותר שקבעה כי מיקרוסופט תצטרך לפתוח את הארנק ולשלם פיצויים על סך 565 מיליון דולרים על הפרת פטנט. דיווח של אתר הטכנולוגיה CNET.

התיק המשפטי עליו מדובר הוא תביעה על הפרת פטנט שהגישה אוניברסיטת קליפורניה וחברת הבת שלה Eolas Technologies כנגד מיקרוסופט. החלטת הערכאה הקודמת עשויה הייתה להשפיע על הרשת בצורה קשה ולכפות שינויים על הדרך שבה מיליוני דפי אינטרנט משתמשים בפלאג-אינים להצגת מסמכי פלאש או אקרובט בתוך דפדפני הרשת.

שני הצדדים טוענים לניצחון עקב הפסיקה, אשר הפכה חלק מהפסיקה של הערכאה הנמוכה יותר, אישרה חלקים אחרים שלה, פטרה את ההחלטה הקודמת ושלחה את המקרה למשפט חדש.

"הבהרנו את הנושאים היותר רציניים, כך שהייתי מחשיב זאת כניצחון לאוניברסיטה", מסר דובר אוניברסיטת קליפורניה טריי דייויס. "בנושאים שהיו יותר חשובים למיקרוסופט, הם הפסידו".

מיקרוסופט, לעומת זאת, טוענת כי היא זו שזכתה ברוב הנקודות החשובות, במיוחד לגבי זו הטוענת כי הפטנט של האוניברסיטה הוקדם על ידי פטנט שעסק בטכנולוגיה דומה שפותחה על ידי האמן ומהנדס התוכנה פרי פיי-יואן ווי.

"זה ניצחון אדיר", אמר אנדי קולברט, היועץ הבכיר של מיקרוסופט בנושא התדיינויות משפטיות אודות פטנטים. "בסיס ההגנה שלנו הייתה כי הפטנט חסר תוקף, כיוון שהוא התבדד על העבודה הטובה שעשה פיי-יואן ווי, ובית המשפט לערעורים הצדיק לחלוטין את הטענות שלנו. אנחנו מחכים להתחדשות המשפט כדי שנוכל לבסס את המקרה שלנו על כך שהפטנט פסול ולא ניתן לאוכפו".

בית המשפט לערעורים קבע כי הערכאה הנמוכה יותר טעתה בכך שמנע ממיקרוסופט להציג את דפדפן Viola. דפדפן זה נכתב על ידי פיי-יואן ווי ב-1993, שנה לפני שהאוניברסיטה הגישה את הפטנט, כאשר הוא היה סטודנט באוניברסיטת קליפורניה בברקלי.

לדברי מיקרוסופט, דפדפן ה-Viola הכיל "אמנות קודמת" טכנולוגיה מוקדמת, שהגיעה לפני הפטנט האמור או הטכנולוגיה שעליה הוא מגן. הימצאותו של פריט אמנות קודם יכול להפוך את הפטנט לחסר תוקף משפטי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by