ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הנודניק 

הנודניק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"דניס פניס" (דניס הזין) הוא דמות פיקטיבית, יציר מוחו של הקומיקאי הבריטי פול קיי. בתפקידו כפניס, הוא נודניק אדום שיער עם משקפיים ענקיות, שמשתחל לאירועים הוליוודיים נוצצים, ומעצבן את אלילי המסך בשאלות גסות ומעליבות.

האם זה מהנה?

כן, זה מהנה, אני חייב להודות. האיש לא רק חוצפן, אלא זורק לחלל האוויר מעין-אמיתות, כאלה שלכאורה לאף אחד אין אומץ להגיד לאנשים האלה בפרצוף: שהם נודים נפוחים, שחייהם המתוקשרים הם ענן מבאיש של יחסי ציבור, שהסרטים שלהם מפגרים, ושנמאס מהם.

מצד שני, התוקפנות שלו איננה סיכה מושחזת, היא פטיש 5 קילו ישר על הראש. "פניס" - הדמות והאיש - פשוט גס רוח. נכון שקצת גסות רוח מעולם לא הזיקה לאף קומיקאי, אבל הכוח האמיתי של אמירה אירונית היא בדקותה. בכך שהיא מציגה, לכאורה, אלטרנטיבה רזה ומושחזת.

פניס נראה, במקרה הטוב, כמי שגסותו הקומית יכולה להתחרות בגסותם התרבותית של האלילים אותם הוא תוקף או, במלים אחרות: הוא נודניק. הוא האח הרע של יגאל שילון (לא דן; אחד פיקטיבי, בעל-זבוב שילון, נקרא לו). כשהוא מעליב את מדונה, הוא בסך הכל מעליב את מדונה, כי היא מפורסמת. יש לך הרגשה לא נעימה שאם מהאטמה גאנדי היה מופיע לאותה מסיבה, הוא היה מעליב גם אותו. האיש, כנראה, נהנה להעליב.


"פניס חשוב מאוד", BBC Prime, רביעי 23:00

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by