ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המתרוממים לשחקים 

המתרוממים לשחקים

 
 
עוזי וייל

על האנשים שמחליטים להצטרף למועדון המיילים על ידי התייחדות אינטימית במטוסים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שכרון גבהים. כבר עניתם על בוחן הסקס של נענע?
 שכרון גבהים. כבר עניתם על בוחן הסקס של נענע?   
חברת התעופה וירג`ין הכריזה לא מזמן, כי בטיסותיה הטרנס-אטלנטיות ניתן יהיה לקבל תא נפרד, בתשלום מתאים כמובן. תא נפרד? בשביל מה תא נפרד? בשביל... אהה!

סביר להניח שרוב בעלי הממון שילכו על העיסקה היקרה הזו, לא יעשו את זה דווקא משיקולים אינטימיים. יש, בכל זאת, דרכים נוחות יותר להרשים בחורות. מצד שני, נניח שאתה נוסע רגיל לחלוטין ב"וירג`ין": אתה מתענה עם סרט סוג ז` שצריך לעקם את הצוואר בשביל לצפות בו, ומנסה להעביר את הזמן בניחוש טבעו המדוייק של האוכל שעל ברכיך ("זה בשר? זה גומי? זה עץ עם רוטב?"). ולפתע אתה קולט שמטר מאחוריך, מאחורי הדלת הסגורה, מצטרפים ברגע זה שני אנשים חדשים למועדון ה"בגובה מייל אחד" (השם הבלתי רשמי לאלה שעשו את זה באוויר). מי צריך סקס? רק הקנאה לבדה יכולה להפוך את השירות הזה לסמל סטטוס.

ולרגל החגיגה, אסף ה"אובזרוור" כמה סיפורים משעשעים על אלה שכבר עשו את זה.
 

הפעם הראשונה

הפעם הראשונה שבה, לפי הסיפורים, התבצע סקס באוויר, היתה ב1916-. הטייס היה לורנס ספרי, שתיכנן את המטוס שלו לבדו, והטיס אותו מעל ניו יורק. בשעה שהיה עסוק בלהיכנס להיסטוריה, איבד את השליטה על המטוס והתרסק. אהובתו שרדה את התאונה, הוא לא.
 

מפורסמים שעשו את זה

פמלה אנדרסון ובעלה, בריאן הארווי מלהקת "איסט 17", והשחקן אוליבר ריד. ברברה סטרייסנד שכרה מטוס מיוחד שיטוס מעל לוס אנג`לס, כדי שהיא ובעלה יצטרפו רשמית למועדון.
 
 

המביך ביותר

בטיסה של בריטיש איירוויז מניירובי, זוג שעשה את זה נתקע במושב האחורי. צוות האוויר לא היה יכול להושיעם, והם חולצו על ידי מהנדסי טיסה של החברה בהגיעם ללונדון.
 

הפומבי ביותר

נוסעים באייר פראנס הריעו, מחאו כפיים וקראו "ויו לה ספורט!" כאשר אשה צעירה יצאה מן השירותים אחרי החבר שלה, ושכחה ללבוש חזרה את החזיה שלה.

המאמר המלא:
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by