ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המודל העסקי של השאנטי 

המודל העסקי של השאנטי

 
 
אחי רז

מה יהיה? על נישת התשובה לשאלה הזו מתמודדים עשרות אתרים ברשת הישראלית, שמציגים לראווה את סחורת העידן החדש שלהם. מאסטר חונגז'י אומר שאתרי אלטרנטיבות ורוחניות, המבטיחים אושר, עושר וצבים אבורג'ינים, הם המקומות לחפש בהם תשובה כשהשאלות נגמרות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אההה, מישהו פה יכול אולי לבטל לי את הבלבול? לסרג`יו פנית, לא טעית
 אההה, מישהו פה יכול אולי לבטל לי את הבלבול? לסרג`יו פנית, לא טעית   
אתמול לא היה יום כזה מעולה, כמו שאומר ג`ף ברידג`ס ב"האלכימאי". הפסדתי קצת כסף, היתה לי פריחה בתחת, ובכלל, לא משהו בכללי. אבל ברידג`ס אומר עוד, שאי אפשר להיות מוטרדים מדברים כאלה כל הזמן. אז החלטתי לעשות מעשה, ולראות מה יש לאנשים הטובים עם התורות המבוססות להציע לי, כדי להעביר את הפריחה בתחת, ולשפר את הפנימיות הכללית.

את מסעי המקוון אל האושר התחלתי במרכז הישראלי לרפואה אלטרנטיבית. המחשבה היתה שאם בקטע שלי להתרפא, אולי כדאי לנסות את זה אלטרנטיבית. אך האלטרנטיבה התגלתה כהארד קור אכזרי מדי עבורי. אפרוחי וטרינריה, חיבור לארבע ישויות אור, חיים של תבונה-מפגש קבוצתי, נראו כמו משהו שיישמח אומללים מנוסים, ויתקשו להתמודד עם העצב הבתולי שלי. אבל אפרוחי הוטרינריה, הרהרתי שוב ושוב. מה הם עושים עם אפרוחי הוטרינריה?

סרג`יו, הדהד הקול. רק סרג`יו קבלה אוניברסלית יכול לסייע במקום בו נכשלו אותם אפרוחי וטרינריה מן הגיהנום. בזכות שעות המשרד הנוחות (עשר עד עשר) ושפע סוגי ההתמחות שהוא ניחן בהם, חלחלה בי התחושה הפנימית שסרג`יו הוא הכתובת. אחרי הכל, אין עוד רבים ברשת שמתהדרים ביכולת לבטל בלבול וחרדות וכו`, ליצור חיבורים בעזרת צירופים נסתרים בארמית, או להתקשר עם האנרגיה הקסומה שבכל חודש עברי. אבל כשהישועה נראתה באופק, קרס לי המודל העסקי מול העיניים. דחילאק, סרג`יו, באינטרנט אתה לא יכול לקחת 200 שקל על ניקוי הנפש.
 
עזור לי לזמן את הכוח האימתני, ינשופי. רק שמאניזם זה בחינם
 עזור לי לזמן את הכוח האימתני, ינשופי. רק שמאניזם זה בחינם   
התנחמתי בעובדה ששמאניזם זה עדיין בחינם. ציור הצב האבורג`יני בטקסי הגחת האור נשמע לי לרגע כמו הדבר המלהיב ביותר על הפלאנטה. הרצון העז להתחבר לאלון, לקבל מסרים מארבעת היסודות, או סתם, לחגוג בשאנטי שלי את הרחם והנשיות הפוריה היו נחמה חינמית מבטיחה אחרי העלבון הפינאנסי שהמיט עלי סרג`יו. אחרי הכל, התינוק המואר יוצא אל אוויר העולם ומתחיל את עבודתו, רבאק. מבחינה טיפולית, מצאתי עניין מיוחד בזימון הכוח האימתני של הרוח הגדולה ואיסוף רסיסי הנשמה. זה נשמע מבטיח ממש כמו עכביש במיטה. מה ששבר אותי כאן היה המשפט "אמא אדמה אוהבת גם אותך!!!" שרדף אחרי העכבר שלי. שישמור אתכם הצב הגדול, שמאניסטים אהובים, תנו לנווט בשקט בין המקדשים שלכם.
 
שחור לבן זה באמת הרבה יותר אמין. פקוצ`ה עם שמן זית ומוצרלה
 שחור לבן זה באמת הרבה יותר אמין. פקוצ`ה עם שמן זית ומוצרלה   
מהבחינה הזו נראתה הקרן הלוגוסופית של קרלוס פקוצ`ה למען שיפור אנושיותו של האדם כמו מקום מפלט מרגיע מהטכנולוגיה. סקרנה אותי עד מאוד התמזגות רוח האדם, כך שהפרט יוכל ליהנות מהערכים שבו, אשר מקורם בירושה של עצמו. הסתקרנתי במיוחד כשגיליתי שאין לי מושג קלוש במה מדובר. אתה בור ועם הארץ בהלכות הלוגוסופיה, נזפתי בעצמי, מצר על כך שלא הגברתי את זה בתיכון. מה יקרה אם הבחורה הבאה שתסכים להסתכל עליך תהיה לוגוסופית, שאלתי את עצמי? מה תאמר לה? שאין לך ירושה משל עצמך? כיצד יוכל אז הפרט שבך ליהנות מהערכים שבו?
 
 
אתה חייב קצת אספירציות שלטוניות, גבר. חונגז`י בפוזה אופיינית
 אתה חייב קצת אספירציות שלטוניות, גבר. חונגז`י בפוזה אופיינית   
חמקתי משם כל עוד נפשי בי, לחיקו החמים והלח של המאסטר לי חונגז`י, שגריר הפאלון דפא בישראל. חששותיי התפוגגו כבר בכניסה, ולא רק בזכות חיבוקו האמיץ של המאסטר החדש שלי. שיטה בעלת עוצמה המבוססת על התכונות המהותיות של היקום, בוודאי לא תאכזב בקלות. ההבטחה כי לפאלון דאפא אין כל קשר או אינטרסים הקשורים לשלטון נסכה בי רוגע ושלווה שאינם אופייניים לזמנים אלו, של ימי טרום בחירות. אין זה פלא, חשבתי, שהתורה נחשבת לידע נעלה ומסווג, שנמסר מימי סין העתיקה באופן קפדני ביותר, ישירות ממורה לתלמידו הנאמן בלבד. אנחנו הרי לא רוצים שכל פרחח יוכל להקדיש חשיבות עליונה לטיפוח השכל, ולהשתלב באמת, ברחמים ובאיפוק - תכונות המשתייכות לטבע הנעלה של היקום.
 
באמת שחשבתי כבר להרשם, אבל אז קרה דבר נפלא. אל תיבת הדואר שלי הגיעה הודעה ששינתה את חיי, והפכה את הפריחה מאתמול לחדשות של שלשום. אם רק אשים מאה ליש"ט על צ`סטר סיטי במשחק הגביע מול פורט ווייל בחוץ, אוכל לחמש את הוני עד מחר, ולזכות בחיים חדשים ויפים, המבוססים על הון אישי, מראה חיצוני מלבב, חיוך נצחי, יחסי מין עם נערות פוחזות והטלת אימה על פקודיי. ללא צל של ספק, מצאתי את ההארה שלי. מהפיכת הניו אייג` מתה, הכרזתי חגיגית בלבי. יחי סוכנויות ההימורים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by