ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: תעצרו את האינטרנט 

לחץ כאן: תעצרו את האינטרנט

 
 
האחים טבריה

והשבוע במדור לאם ולילד: סקס של אנשי לגו, יצורים פרווניים, תחתוני נשים, מכשירים שעושים בוינק, ובקבוקים, סתם בקבוקים. לאחים טבריה פניתם - לא טעיתם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תראו מה זה האינטרנט הזה. בובות מפלסטיק עושות את זה חופשי
 תראו מה זה האינטרנט הזה. בובות מפלסטיק עושות את זה חופשי   
"אז מה יהיה על חיי המין שלי, אמא?", שאלתי את שומרת הלילה בבית הילדים, שמישהו הסביר שהיא אמא שלי. "אני לא אמא, שלך, ילד טיפש, ואתה תתחיל עם סקס ביום שבובות הלגו שלך יעשו את זה". עד לפני שבוע נראתה לי תשובתה של אמא סוריאליסטית וקצת לא ברורה, אבל באמת, יחסי מין לא נראו באופק, וחמורים לא רעו באחו הפלסטיק של פינת המשחקים שלי.

אבל השבוע בא המהפך: מכוערת אחת שלא ראיתי מימיי אמרה לי שהיא אמי האמיתית, והוסיפה שהיא הולכת לתבוע את המדינה על שלקחו לה את הילד ללינה המשותפת. "אבל גיברת", אמרתי לה. "מה יהיה עם המין והלגו?". האמא החדשה שלי אמרה שאין מה לדאוג, ושבאינטרנט בובות מפלסטיק עושות את זה חופשי, כאילו אין מחר. "אז גם אני יכול להתחיל עכשיו?", שאלתי, עיני נוצצות בתקווה. "בוודאי, ילד חמוד, בוודאי. בוא נלך לפינת החי, ונראה שם חמורים יפים ושפנים מתוקים ומופרטים, וננסה לפצות את עצמנו על השנים האבודות". אז הלכנו ועשינו את כל מה שצריך, אבל עדיין, אצל האנשים מהלגו זה נראה קצת יותר טוב.
 
כמו יאשה חפץ רק פרווני חייפץ (ובלי כינור). האתר של אולג `פרווני` חייפץ
 כמו יאשה חפץ רק פרווני חייפץ (ובלי כינור). האתר של אולג `פרווני` חייפץ   

מה אומר לכם המשפט: "גם אני וגם אתם דלוקים על אולג `פרווני` חייפץ"? אם זו הפעם הראשונה בה אתם נתקלים בשורה האלמותית הזו, הלקוחה מאלבומו הקלאסי של זמר הפופ המנוח, בוב דילאן, `דרך גבוהה 61 מבוקרת מחדש`, כנראה שאינכם אוהבי רוק קלאסי רציניים. אולי טוב שכך, מפני שאותם אנשים מזילים, בדרך כלל, את מיצי חלל הפה שלהם על מקלדת המחשב, בזמן שהם מנווטים בין עשרות תמונות עירום של ג`ימי פייג` וריצ`י בלאקמור.

דילאן הקליט את האלבום כמחווה לאותו "פרווני" חייפץ, לאחר שזה הזכיר את הזמר היהודי הפופולארי כאחד האמנים הנערצים עליו באתר האינטרנט שלו, המוקדש לענייני אנימציה תמוהים. ואם אתם חושבים, כמו דילאן, שלזה אפשר לקרוא "מאה ואחד דלמאטיים", יבוא פרווני קשישא ויתקן אתכם בחיוך: שלושה דלמאטיים ותרנגול. ואכן, אם לא התרנגול, מי יוכל לתקוע גול? בטח לא דילאן, יהי זכרו ברוך. 


קשה, קשה שלא להזכר בערגה בימים ההם, כשהייתי עמוק בקטע של משואות אור, מעגלי ארגמן, תקשורים והילרים. היו לי אז שמונה ילדים משש נשים שונות, ובסנדלים התנ"כיות שלי וחליפות המשי הלבן, כשברקע מוזיקה של לוויתנים מתעלסים, הרגשתי כמו מלך. אבל אז הם שפכו לי את החומצה על הפנים, בגלל שחשבו שאכלתי בשר, וכל השארם שלי נעלם כלא היה.

כל מה שנותר לי הוא לגלוש לכאן, ולנסות למצוא איזה מרפא ביו-אנרגי בפינת הפירגון, או קורס בנסים, שיגרמו לעולם להבין שאני קונה רק ביצי חופש. כן עולם, אפילו הביצים שלי גדלות בחופש, ואם הן רק היו רומזות לי, באמת שהייתי משחרר אותן, ואומר: היו שלום, ביצים שלי. צאו לכן, ראו מה יפה הוא העולם, והביאו לי מזכרת קטנה מוומבלי, כמו מחזיק מפתחות או משהו, בדרככן חזרה אלי. שובו אלי, ביצי חופש שלי, אני אוהב אתכן יותר מאת המדינה.
 
 
הופה הופה הופה הופה. מכשיר שעושה בוייינג
 הופה הופה הופה הופה. מכשיר שעושה בוייינג   
הופה הופה. הופה הופה הופה הופה. הגענו לפינה האהובה עלינו, כלומר ליישום האופליין המצויין של השבוע, ובו אנו לומדים כיצד לבנות את המכשירים שעושים בויינג וטוואנג כשבא לנו. למה זה טוב? זה כשבפעם הבאה בה הילדים המקובלים של הכיתה יבואו להרביץ לכם, אתם תפעילו את המכשיר האופלייני, ותשאלו בלי להתבלבל את הילד השרירי והשזוף שאתם מאוהבים בו בסתר: עשית עכשיו טוואנג, או שאתה סתם שמח לראות אותי? כי המכות הרבה יותר נעימות כשאוהבים.
 
אלה תחתוני נשים או שאתה שמח לראות אותי? או שניהם?
 אלה תחתוני נשים או שאתה שמח לראות אותי? או שניהם?   


חבר שלי ואני נכנסו בחשש מה לאתר הזה. שנינו, אמנם, נוהגים ללבוש תחתוני נשים, אבל מעולם לא מדדנו אותם באינטרנט. חשבנו לעצמנו: איך זה יסתדר עם כרטיס האשראי, ומה אם המוכר הוירטואלי יהיה חתיך מדי, ו...תהיה אי נעימות? אבל התגברנו על החששות, מפני שרצינו להציל את ענף הדוט.קום והלבשת הנשים לגברים. החבר החתיכי שלי יצא עם חזייה מ-ה-מ-מ-ת בצבעי השלכת, עם קומבינזון תחרה מ-ט-ר-ף, ועם שני זוגות תחתונים סקסיים ב-ט-י-ר-ו-ף, שאחד מהם היה שייך פעם לברברה סטרייסנד. אווח, היא כזו מ-ד-ה-י-מ-ה, נכון? אני, שאין לי גוף מ-ו-ש-ל-ם כמו לחבר שלי, הסתפקתי בחזייה שחורה עם סגירה קדמית, כמו של ג`ולי אנדרוז בצ-ל-י-ל-י ה-מ-ו-ז-י-ק-ה. אוחחח, זה סרט כזה י-פ-ה, נכון? בקיצור, אתם חייבים לקנות שם, י-פ-י-ם, אתם פשוט חייבים להציל את הדוט.קוווווו-םםםם.

 
היי חבר, רוצה בקבוק בשקל? לא תקבל
 היי חבר, רוצה בקבוק בשקל? לא תקבל   
אה, והנה שני הבקבוקים שביקשתם. עכשיו אתם מרוצים? לא? לא? זה בסדר, כי מצידנו אתם יכולים לקחת את שני הבקבוקים האלה, ולעשות איתם אתם יודעים מה. לא יודעים? לא אכפת לנו. שלום.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by