ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תוכנות השבוע: תוכנת שיתוף לצחוקים בלבד 

תוכנות השבוע: תוכנת שיתוף לצחוקים בלבד

 
 
אורי גושן

נקו את המחשב מזבל מיותר, קבלו עיתון-רשת המותאם בול למה שמעניין אתכם ותוכנת השיתוף הכי כייפית שאתם לא מכירים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

החדשות החמות באמת

 
Omea Reader

אם כבר הספקתם להיכנס לעולם ה- RSS ועדכוני החדשות בזמן האמת, אתם ודאי לא מבינים איך הסתדרתם בלי הפלא הטכנולוגי הזה עד היום. ישנן תוכנות רבות לקבלת עדכונים וחדשות, חלקן פשוטות ובסיסיות, חלקן מתוחכמות אך יקרות וחלקן, כמו התוכנה הבאה, משלבת פונקציונאליות ומחיר משתלם במיוחד.

"אומאה" משלבת בתוכה אפשרות לקבלת עדכוני RSS וחדשות (גם בפורמט ATOM) וגם אפשרות לנהל את המועדפים שלכם ולגלוש אליהם (או לכל אתר אחר ברשת) מתוך ממשק התוכנה. תוכלו ליצור "סביבות עבודה" שונות על מנת לחלק את הנושאים שמעניינים אתכם באמת ולגשת אליהם בקלות באמצעות כפתורים דמויי לשוניות בחלקו העליון של המסך. הבר הימני יציג בפניכם את כל עדכוני החדשות שהוספתם ויפרט את כמות הפריטים שלא נקראו.

אפשרות חביבה נוספת תאפשר לכם לצפות בעדכונים שהתקבלו בסגנון "עיתון", כלומר במקום מספר חלונות נפרדים לכותרת, לתוכן ולפרטים נוספים, כל המידע יופיע במרוכז תחת חלון אחד כשכל פרטי החדשות מופרדים אחד מהשני בצורה נוחה לצפייה תחת רשימה מסודרת.

שימו לב: התוכנה מוצעת בחינם לנרשמים באתר הבית עד לתאריך 31.3.05. לאחר ההרשמה, לא תהיה הגבלה לשימוש בתוכנה. כדאי ואף מומלץ להזדרז.
 

פרטים נוספים

גודל: 3.64MB

גירסה: 1.0.3

מחיר: חינם

להורדה
 

תעשו וויש לרגי'סטרי טוב?

 
TweakNow RegCleaner

אתם ודאי מכירים את התהליך הזה טוב מאוד: מורידים תוכנה, מתקינים אותה, משתמשים בה ומתי שכבר לא צריך – מסירים. ואז, הרג'יסטרי מתחיל להתמלא בשורות שונות ומשונות שאותן תוכנות הגדילו לעשות ולהשאיר לנו למזכרת, רק כדי שנזכור אותן לנצח. אז תגידו יפה "תודה, אבל לא תודה", ותנקו את המזכרות הללו מהמחשב שלכם.

התוכנה סורקת את מערכת הרישום במחשב ומוצאת רשומות שאינן רלוונטיות עוד. לאחר הסריקה תוכלו לבחור מתוך הרשימה שתוצג את הפריטים שברצונכם להסיר. היתרון הבולט בשלב זה הוא האבחנה בין רשומות שמוגדרות "בטוחות להסרה" כגון תוכנות שאינן מותקנות עוד על המחשב, רשומות ש"אינן לגמרי בטוחות להסרה", כגון אפליקציות שתוכנות נוספות עשויות לעשות בהן שימוש ורשומות שהתוכנה אינה מכירה ומוגדרות כ"לא ידועות" (מה לעשות שיש דברים שאפילו המחשב לא יודע).

במידה ותרצו לשחזר את פעולת ההסרה ולחזור למצב הקודם (במידה וארעה תקלה כלשהי), תוכלו להיעזר באפשרות השחזור (Restore), לבחור את התאריך בה בוצעה הפעולה והמצב יחזור לקדמותו. הסריקה, ההסרה ופעולת השחזור נעשית במהירות רבה, תחת ממשק נוח וידידותי ותמורת 0 שקלים חדשים.
 
 

פרטים נוספים

גודל: 1.0MB

גירסה: 2.0.6

מחיר: חינם

להורדה
 

תעביר את זה הלאה

 
Metacafe

תגידו, כמה אימיילים אתם מקבלים שהנושא שלהם הוא:" ענק!!!! להפעיל רמקולים FWD:FWD:FWD"? סביר להניח שאחרי שהתפעלתם מהיצירה שנשלחה אליכם, אתם תוסיפו עוד FWD אחד ותשלחו אותה לכל החברים שלכם. עכשיו, יש לכם דרך חדשה להתעדכן ולעדכן חברים בכל הקטעים הכי חמים.

התוכנה היא למעשה שער לעולם של שיתוף קטעי הומור, כיף ומשחקים. כאשר תפעילו את התוכנה, מצגת תסביר לכם מה לעשות או יותר נכון - מה לא לעשות: כלום. אתם לא צריכים לעשות דבר. פשוט התרווחו בכיסא, והתוכנה תוריד את הקטעים מתוך המאגר הפרטי שלה (שגולשים אחרים העלו לשרת). התוכנה תחלק את הפריטים לנושאים כגון "מדהים", "מצחיק", "משחקים מגניבים" ו-"בידור", ובלחיצת כפתור תוכלו לגשת אליהם, לצפות בהם, לשמור אותם על הכונן הקשיח או לשלוח אותם לחברים.
 
 
התוכנה עושה שימוש ב-10% מנפח המקום הפנוי בכונן הקשיח שלכם, ומפסיקה להוריד פריטים כשהמכסה התמלאה. ניתן כמובן להגדיר את ספריית היעד וכמות המקום שיוקצה לתוכנה. כמו כן, ניתן להוסיף לכל קטע (סרטון, תמונה, משחק) הערה או טוקבק משלכם, לתת לו ציון מ-1 עד 5 וגם לקרוא את הערות המשתמשים האחרים.

תוכלו להגדיר בדיוק אילו קטגוריות ותת קטגוריות אתם רוצים לקבל, ובנוסף (אל תגלו לאף אחד), ניתן לאפשר הורדת תכנים למבוגרים בלבד, אחרי שקראתם את האזהרה והסכמתם לתנאי השימוש. כמו כל תוכנה שמכבדת את עצמה, תוכלו לחסום את התכנים הללו על ידי הזנת סיסמא וכך לוודא שילדיכם (למי שיש) לא יחשפו לתוכן בוטה או פוגע.

שימו לב: התוכנה פועלת ברקע אך אינה פוגמת במהירות העבודה של מחשב או במהירות הגלישה ברשת, מאחר והיא מורידה את התכנים כאשר המחשב אינו פעיל. אם בכ"ז מורגשת ירידה בביצועי המחשב, מומלץ לסגור אותה לחלוטין ולהפעילה כאשר אינכם עובדים על המחשב.
 

פרטים נוספים

גודל: 5.2MB

גירסה: 0.19.29.0

מחיר: חינם

להורדה
 

רטרו חללי

Jetpak: Solar Crisis

אם אתם באמת מתעקשים, הנה סיפור הרקע: בתוכנית זדונית במיוחד, הצליחו חייזרים מרשעים לשתק את מערכת ההגנה של כדור הארץ, המורכבת מגשושיות (Probes) הסובבות אותה, וכך השאירו את הגזע האנושי חסרי ישע. נורא מכך, הם שיגרו כוורת של יצורים קטנטנים שכל מטרתם היא... לאכול מטעי תה! ואם כל התה בעולם יושמד, האימפריה הבריטית כולה תקרוס, דבר אשר יוביל לנפילתה של הסביליזציה עצמה....

אכן סיפור מעניין, ועליכם מוטלת המשימה הקשה של הצלת האנושות. לשם כך, יהיה עליכם לאסוף את חלקי הגשושיות הללו בכל אחד מ-9 השלבים במשחק, להרכיבם בסדר הנכון, לאסוף מכלי דלק וערכות תיקון ולשגר אותן חזרה לחלל. בכל שלב, תוכלו להיעזר בבונוסים שונים כגון מגינים, פצצות חכמות ואפילו פטרייה לא ממש תמימה שתספק לכם הזיות של חזירים, סוסים וכפכפים מעופפים (זה לא ממש תורם, אבל גם לא ממש מזיק..)

המשחק הוא למעשה משחק פלטפורמה חמוד, כייפי ופשוט ביותר לשליטה. בעזרת מקשי החיצים תוכלו לשלוט על הדמות המעופפת שלכם, ובעזרת מקש הרווח לירות בחייזרים המרחפים ברחבי השלב. הגרפיקה תיקח אתכם חזרה לימים בהם 256 הצבעים קישטו לכם את המסך, הסאונד הארקיידי ישתלט לכם על הרמקולים והמשחק עצמו פשוט ישרוף לכם את הזמן - כיאה למשחקי רטרו ישנים וטובים.
 

פרטים נוספים

 
גודל: 2.63MB

הגבלות: אין

מחיר: חינם

להורדה
 

ועכשיו, אתם

רוצים להמליץ לנו על תוכנות או משחקים?

כתבו לנו ל: software@nana.co.il

יש לכם שאלות?

בקרו בפורום התוכנות

נתקלתם בבעיה?

נסו את ערוץ התמיכה הטכנית
 
* תמונות השער מתוך אתר הבית של ``ארץ נהדרת``
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by