ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הופ, הופ, טרללה 

הופ, הופ, טרללה

 
 
מיכל יפה

הרחק מנבואות הזעם והאימה של תחילת השנה, נסתיימה לה, בשקט ובאין מפריע, שנת 2000 – האנגלופילים חילקו פרסים לאנגלוסכסים, החוטאים לחוטאת הייצוגית והנשים לקרן ליבוביץ'. במקביל התבגרו גם הפורומים החדשים, שעזבו את הקן החם של הפינה לשיפוטכם ויצאו לעולם הגדול. אה כן, ויש כבר 400000 הודעות בפורומים. השבוע בפורומים – הפעם בלי ג'ל

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגרים שנה

קרן ליבוביץ`. אשת השנה של פורום נשים (איור: יעל בן-דוד)
 קרן ליבוביץ`. אשת השנה של פורום נשים (איור: יעל בן-דוד)   
זהו, איך שלא תסתכלו על זה, הפעם, גם בעיני המדקדקים ביותר, נגמרה סופית המאה העשרים והסתיימה כוננות הבאגים הקלנדריים ואפשר להתחיל להאנח בנוסטלגיה בכל פעם שנזכרים בשנות התשעים.

ומכיוון שעת סיכומים היא לנו, מערכת השבוע בפורומים יצאה לבדוק איך סיכמו בפורומים את שנת אלפיים היוצאת מאיתנו לטובה. נתחיל בזה שבפורום השפה העברית לא הבינו למה בכלל קוראים לה שנה אזרחית ומה חטאה של השנה היהודית שהיא נטולת זכויות אזרחיות.

בפורום הממלכה המאוחדת ציינו את סוף השנה בטקס חלוקת פרסי הברט. בפרס הראשון בקטגוריית הטלוויזיה זכה צ`אנל 4, בקטגוריית הקולנוע זכה טריינספוטינג ועוד ועוד. אתם מוזמנים לקרוא. בפורום חטאים בחרו בחוטא/ת השנה בפורומים של נענע. למקום הראשון הגיעה אסטראה, ויתר הבחירות ונימוקי השופטת נמצאים בהודעה ואילו בפורום נשים בחרו באשת השנה של הפורום, שהיא לא אחרת מקרן ליבוביץ`, הספורטאית הנכה שזכתה בשלוש מדליות זהב ומילאה את לבנו גאווה.
 

יוצאים מהפינה

בקושי הספקנו למצמץ וכבר חלפו חודשיים מאז שפתחנו את הפינה לשיפוטכם, והשבוע שלושה מהפורומים שבפינה סיימו בהצלחה את תקופת הנסיון והפכו להיות פורומים קבועים. ואלה שמות:

פורום האופנה, בהנהלת יעל1, שמאחלת לפורום "תקווה לעתיד ירוק יותר (עדיף סגול או אדום עם מוטיב שחור), עם שאיפות לקניונים ורשתות לרוב, עם מוטיבציה לשופינג של קולקציית הקיץ העתידה לבוא, אני פותחת את עונת האופנה בנענע".

פורום הממלכה המאוחדת, בהנהלת ברט איסטון אליס, שתכניותיו לעתיד הן: "שתגדל הקהילה, שנציע מדריך טיולים אלטרנטיבי באי, שנסקר את הבחירות הקרבות (באנגליה כמובן), ונטפל בשאר ענייני הפנים הבוערים".

פורום ביקורת אתרים. בהנהלת עמיחי שמקווה "להמשיך את יעודו המקורי של הפורום- לבקר אתרים, ועכשיו כשהוא כבר קבוע, להתחיל תחרויות שונות בנושא בין חברי הפורום".

אופנה והממלכה המאוחדת נמצאים מעתה בקטגוריית "פנאי ותחביבים" ואילו ביקורת אתרים מדלג למקומו הטבעי בקטגוריית "מחשבים ואינטרנט". בהצלחה לכולם.
 

ההודעות הטובות של השבוע

מוותרים על הג`ל בגלל הגשם. שמישהו ידווח לאמנסטי (איור: יעל בן-דוד)
 מוותרים על הג`ל בגלל הגשם. שמישהו ידווח לאמנסטי (איור: יעל בן-דוד)   
חשבתם שהגשם מביא איתו ברכה? שזה טוב לכנרת ולחקלאים? ובכן, השבוע התגלה בפורום נוער הצד האפל של הגשם. מסתבר, שבגלל הגשם וכובעי המעילים, יותר יותר בני נוער מוותרים על טקס מריחת הג`ל בבוקר. איפה משרד החינוך כשצריך אותו?
 
 
"לצערנו, במהלך ההרשמה שלך ל- eBay חלה טעות שמונעת ממך לקבל את האימיילים השבועיים שלנו. רוב בחירותיך סומנו ב"לא" במקום ב"כן", מה שאומר שבניגוד לרוב לקוחותינו, אתה לא מקבל את האימיילים שלנו". הטקסט הנ"ל הוא תרגום של אימייל אמיתי שקיבל אחד ממשתתפי פורום תרבות דיגיטלית, שבחר לשתף את חברי הפורום, לשמחת כולם.

בשעה טובה ומוצלחת הגענו להודעה ה- 400 אלף (אוטוטו חצי מיליון), וכדרכן של הודעות בעלות מספר היסטורי, תוכנה היה קצת מאכזב (ומי שלא מאמין לתיאוריה הנ"ל, מוזמן לבדוק את הודעות ה-100, 200 ו-300 אלף). אבל לחגוג צריך, אז קבלו בבקשה את מאור מפורום בוני אתרים שמחפש סקריפטים ל-.ASP נו שוין.
 

פורומים חדשים

פורום כלי נגינה. לקנות, למכור ולהתייעץ (איור: אלכס בנרר)
 פורום כלי נגינה. לקנות, למכור ולהתייעץ (איור: אלכס בנרר)   
פורום כלי נגינה. הפורום מיועד לכל מי שאוחז בידיו כלי נגינה כלשהו וישמש לדיונים, החלפת עצות וטיפים וגם מקום לחיפוש כלי נגינה או למכירה של כלים. מנהל הפורום הוא ג`ו רוזן, נגן בס ומפיק מוסיקלי, שקורא לגולשים לבוא ולעשות הרבה רעש ואנחנו נוסיף שאפשר לבוא גם בין שתיים לארבע.
 
פורום תשבצי הגיון. הפורום אמור לשמש בית לאומי לכל חובבי התשבצים שדורשים זכות להגדרה עצמית. מנהל הפורום הוא יובל שמזמין את כל מתוסכלי סוף השבוע, שמסתובבים בחוסר מנוחה בגלל הגדרה שלא הצליחו לפתור, להצטרף לפורום.


לתגובות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by