ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

ממזערים תמונות, מעלים קבצים אל הרשת במהירות, יוצרים כפתורים, מוצאים תמונות ואייקונים ומתחרים במרוץ טנקים חסר רחמים. תוכנות השבוע זה הכי גזעי.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thumb Nailer - הגודל לא קובע

אפילו האשף ידידותי. ממזערים תמונות עם Thumb Nailer
 אפילו האשף ידידותי. ממזערים תמונות עם Thumb Nailer   
תוכנה פשוטה וידידותית, שכל יעודה הוא ליצור תמונות ממוזערות לשימושים שונים. מסמנים את התמונה שרוצים למזער, ובוחרים את תיקיית היעד, בה תישמר התמונה. ניתן לקבוע את פורמט התמונה, ולהחליט על מידותיה של המהדורה המוקטנת. אם מתעקשים, ניתן גם לבחור את שיטת המזעור. לסיום, לוחצים על Start, והתוכנה מבצעת את ההמרה במהירות, ובאיכות משביעת רצון.

Thumb Nailer מכילה גם אשף ידידותי, שמיועד לכל מי שמעוניין ללמוד כיצד לשלב תמונה מוקטנת באתר, ולעבור ממנה אל התמונה המוגדלת. משתמשים מנוסים יותר יוכלו ליהנות גם ממספר אפשרויות מתקדמות, שחלקן נגישות רק לרוכשי הגרסה המלאה. התוכנה מתאימה גם לאספני תמונות, המעונינים ליצור העתקים מוקטנים של האוסף. כדאי לנסות.

להורדה לחצו כאן
 

CuteFTP - כמה חמוד ככה יעיל

מחליפים פרוטוקולים עם צעירי הניכר. איזו תוכנה חמודה
 מחליפים פרוטוקולים עם צעירי הניכר. איזו תוכנה חמודה   
העלאת והורדת קבצים לרשת וממנה הן פעולות נפוצות במיוחד. כל כך נפוצות, עד כי נמצא מי שיקצה עבור הפעולות הללו פרוטוקול מיוחד, שזכה לשם FTP (File Transfer Protocol). לפיכך, אם אתם נוהגים להעלות קבצים רבים אל הרשת, או להעביר קבצים בעזרת הדואר האלקטרוני, מומלץ לעשות שימוש בתוכנת FTP, שקיימת בדיוק למטרה זו.

CuteFTP היא תוכנת לקוח FTP אידיאלית עבור המשתמש הביתי. עבור הרבה מאוד משתמשים היא הפכה לחלק בלתי נפרד מהגלישה, ומי שעוד לא הוריד אותה, חייב את זה לעצמו. בעזרת התוכנה ניתן להתחבר לשרתים, להעלות אליהם קבצים מכל סוג (שירים, קבצים מכווצים בפורמט זיפ, מסמכי טקסט), ולאפשר לכל משתמש אחר להוריד אותם מהשרת, בצורה נוחה ומהירה. התוכנה מצטיינת בממשק ידידותי והיא פשוטה במיוחד להפעלה. גם מי שנרתע בדרך כלל משימוש בתוכנות מסובכות לכאורה, יכול להשתמש ב-CuteFTP וליהנות מהיתרונות של העברת הקבצים באמצעותה.

תחילה יש לבחור אתר המציע שירותי אחסון קבצים, וכאלה פזורים בכל רחבי הרשת. אח"כ מתחברים אל האתר בעזרת CuteFTP, וגוררים את הקובץ מהספרייה שבה הוא נמצא במחשב האישי אל הספרייה שבאתר. לאחר תהליך ההעלאה, יכול כל אחד להוריד את הקובץ מהאתר (גם פעולה זו ניתנת לביצוע בעזרת התוכנה), ולהודות לתוכנה על חסכון ניכר בזמן ההורדה.

להורדה לחצו כאן
 

MediaSpyder - איפה אפי?

אפילו סקס זה קטגוריה כאן. מחפשים ומוצאים
 אפילו סקס זה קטגוריה כאן. מחפשים ומוצאים   
את מספר התוכנות המיועדות לחיפוש שירים ברשת הפסקנו מזמן לספור: כל סטארטאפיסט מתחיל יודע לכתוב תוכנה שתמצא כל שיר שרק תבקשו, וגם תוריד אותו אל המחשב שלכם במהירות ובצורה נוחה. אז אם זה טוב לשירים, למה לא להפעיל את נוסחת הקסם הזו גם עבור תמונות - מצרך מבוקש לפחות כמו מוסיקה? מספיק לטייל בין מיליוני אתרים כדי לחפש תמונות. התרווחו על הכורסא, שלבו ידיים ותנו ל-MediaSpyder לעשות את העבודה בשבילכם.

MediaSpyder היא תוכנה חופשית, שמחפשת ברשת תמונות בכל צורות ההופעה הנפוצות שלהן. בעזרת התוכנה ניתן לאתר רקעים למסך, קטעי אנימציה, צלמיות (אייקונים), סמנים לעכבר ובעיקר תמונות רגילות, מכל סוג וגודל. אופציית החיפוש מאפשרת חיפוש ממוקד אחרי תמונות, במיון על פי קטגוריות. ניתן למצוא תמונות בכל תחום שתעלו על דעתכם: ספורט, טבע, מדע, בעלי חיים, אנשים מפורסמים, אמנות, כלי תחבורה, חגים וסקס.

הפעלת התוכנה פשוטה מאד. בוחרים את סוג התמונות המבוקש, והתוכנה מפשפשת במאגרי המידע שלה ומורידה ישירות אל המחשב כמות תמונות שהוגדרה. אפשר להגדיר את שמות התיקיות שבהם התוכנה שומרת את התמונות, ולהקצות תיקייה חדשה לכל חיפוש, כדי לשמור על הסדר.

להורדה לחצו כאן
 
 

Tank Racer - לשריונאים הידד

באמא שלי, הוא לא אותת. דופקים את השוטרים ב-Tank Racer
 באמא שלי, הוא לא אותת. דופקים את השוטרים ב-Tank Racer   
ז`אנר משחקי המרוץ למיניהם הוא אחד הפופולאריים ביותר מבין משחקי המחשב. משחקים אלה מציעים הרבה אקשן, מעוררים את יצר התחרות הטבעי שקיים אצל כולנו ומאפשרים לכל אחד לנהוג על כלי הרכב המהירים בעולם. כל מי שהמהירות עושה לו את זה, אך מאס במרוצי המכוניות/אופנועים/אופניים (אל תמחקו את המיותר) השגרתיים, מוזמן ליהנות מהדבר האמיתי: מרוץ טנקים.

Tank Racer מאפשר לשחקן להשתתף במרוץ במתח גבוה, שבו נוטלים חלק שמונה טנקים אימתניים. השחקן מזנק מסוף הטור, ועליו לנסות ולהשיג את יריביו, כאשר החוק היחידי הוא שאין חוקים: מותר להתנגש ביריבים, לירות בהם, להסית אותם מהמסלול ולבצע כל פעולה אפשרית אחרת שתסייע בהשגת הניצחון המיוחל. טילים, פצצות, מוקשים ואמצעי הגנה שונים לשימושם של הטנקיסטים, מוצנחים מהשמים במהלך המרוץ, ויש לתמרן את הטנק בצורה חכמה כדי להשיג אותם.

גרסת הדמו של המשחק מאפשרת להתחרות באזור הכפרי בלבד, אך גם כך מובטחות לשחקן שלוש הקפות מלאות פעולה, הכוללות מעבר בנתיבים צרים, נסיעה דרך שטח מופגז בארטילריה, ניפוץ גדרות ומחסומים, היתקלות במכשולי נ.ט. שונים, או מעבר דרך עדר פרות. הגרפיקה מצוינת וההנאה מהמשחק מובטחת.

להורדה לחצו כאן
 
PageTutor - גרסה 4.40 של התוכנה, שמלמדת את יסודות שפת HTML בצורה פשוטה ושווה לכל נפש. התוכנה, שנקראה בעבר WebTutor, עברה מתיחת פנים והוכנסו בה שיפורים שונים.


Snag-it - גרסה 5.1.1 של התוכנה, המאפשרת לצלם בקלות רבה חלונות שונים הממוקמים על שולחן העבודה. הגרסה החדשה של התוכנה הותאמה למערכות NT ו 2k, והוכנסו בה מספר אפשרויות חדשות.

מאות תוכנות נוספות מחכות לכם עכשיו בפרה-פרה
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by