ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
טרוור שפירו - האיש והאגדה 

טרוור שפירו - האיש והאגדה

 
 
עוזי וייל

יצור מכוכב אחר הוא טרוור שפירו, הבעלים של מגזין הסצינה וסוכנות דוגמניות. דיוקן פתטי של אשמאי מזדקן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"החברה שלי יותר גברית ממני, בגלל זה אנחנו מסתדרים"
 "החברה שלי יותר גברית ממני, בגלל זה אנחנו מסתדרים"   
אולי יצא לכם לעלעל פעם במגזין האופנה "סצינה" (SCENE). אולי יצא לכם לראות אותו בדוכנים. אולי אפילו קניתם אותו פעם. למגזין החשוב הזה יש עורך ושמו טרוור ספירו ("קרא לי טרוו"), שהוא גם הבעלים של סוכנות הדוגמניות "פליים". וכשהוא ישב להתראיין ל"דיילי טלגרף", התגלה שהוא לא סתם עורך של מגזין אופנה - הוא אגדה בחייו, לפחות בעיני עצמו.

כתבה ממש שולית, על איש ממש אידיוט, שספק אם יש צורך דחוף שתקראו אותה - אלא אם כן בא לכם לפגוש יצור מכוכב אחר.
 
הוא בן 43. הוא לא גבוה. חיוור. לובש חולצה אדומה עם שרוולים ארוכים, וג`ינס שחור. אנחנו מדברים אצלו בבית, וברקע מתנגנת מוזיקת פופ לא מזוהה כי "מוזיקה היא דבר מאוד חשוב בשבילי". יש גם מים זורמים ברקע, "כי מים הם דבר מאוד חשוב בשבילי." יש שלד של רגל של דוב רוסי, ליד הספה. ופעמון שנשלה מהטיטאניק. ובלון מתנפח גדול בדמות "הצעקה", של מונק.

ספירו: "אנשים שואלים אותי כמה כסף יש לי. אני אומר להם, או קיי, אני קרוב לוודאי האדם הכי עשיר שתפגשו אי פעם - כי אני עשיר בלב.

"אנשים שואלים אותי, כמה אנשים עובדים בשבילך, טרוור? ואני אומר, אף אחד, אבל יש 32 אנשים שעובדים איתי. אני תמיד יושב עם הצוות שלי. הם קוראים לי `טרוו`. אנחנו מתלבשים מאוד לא פורמלי. אני חושב שאם אתה תבוא לארגון שלי, אתה תחטוף שוק, כי כל מי שבא חוטף שוק, או קיי?

אני אגיד לך מה סוד ההצלחה שלי. סוד ההצלחה בחיים זה לשמור על הכל שיהיה פשוט. תקשורת בצורה הפשוטה ביותר שיש. אני קורא לזה "דיבור תינוקות". אם אני יכול להסביר דברים בשפה של תינוק, אז אני אוכל להסביר את הרעיונות שלי לכולם, בכל רמה אינטלקטואלית."

אחת ההשפעות הגדולות על חייו של טרוו היתה הסדרה "מסע בין כוכבים": "בגלל שלמדתי מהסדרה הזאת כל כך הרבה על החיים, הבנתי שהחיים זה לא מה שיש על פני השטח. אני נכנס לכל דבר - החיים עסקים, הנאות - לכל דבר אני נכנס בצורה עמוקה. כי אני אדם עמוק."

אשתו לשעבר, סנדרה, היתה לדבריו אשה נהדרת, אמא נפלאה, חכמה, מושכת. "אבל היתה חסרה לה תשוקה. היא היתה די נגטיבית. אני לא מתכוון לזה בצורה שלילית. אני אדם של תשוקה, אני אוהב לעשות אהבה, ואני עושה את זה עם המון תשוקה."

"אני בנאדם של הכל או לא כלום. אני אוהב לבכות. מדברים עצובים וגם מדברים שמחים. כמו חוסר האנושיות של אנשים לאנשים אחרים. אני תמיד הייתי איש נשי במקצת. יש לי צד נשי חזק, אין מה להגיד.

"זאת הסיבה ששלי החברה שלי ואני, אנחנו מסתדרים מצויין. היא יותר גברית ממני. ויש בזה משהו יפה.

הראיון המלא:
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by