ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
קריצה, ועוד קריצה, ועוד אחת 

קריצה, ועוד קריצה, ועוד אחת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צדקני, חתרני, מצחיק עד דמעות. ג`וליאן קלרי
 צדקני, חתרני, מצחיק עד דמעות. ג`וליאן קלרי   


יש תוכניות שאיך שאתה רואה אותן, אתה אומר לעצמך: תוך שנה תהיה לזה גירסה ישראלית. "כולם לקום לכבוד ג`וליאן קלרי" היא לא כזאת. נכון, היא פשוטה להפקה שזה ממש מגוחך; נכון, היא מצחיקה ומשעשעת; ונכון, היא היתה הצלחה גדולה. אבל אין אנשים כמו ג`וליאן קלרי בישראל. אין אנשים כמוהו בעולם. למעשה, גם הוא עצמו אינו ג`וליאן קלרי. לא ייתכן שיש אדם כזה.

קלרי עשה קריירה רבת שנים ומוצלחת מהרמיזה הגסה, התלת-משמעית. למה תלת? כי יש את הרמיזה הדו-משמעית, טכניקה המבוססת על להגיד דבר תמים שיש לו משמעות נוספת, גסה.

אבל ג`וליאן הוא תלת. הוא בדיחה על הבדיחה הדו-משמעית. אם "קאמפ" הוא פרודיה על קיטש, ג`וליאן הוא פרודיה על קאמפ. הרמיזות שלו כל כך גסות, כל כך מובנות מאליהן, הוא מלווה אותן בכזה גלגול עיניים צדקני, ויותר מכך חוזר עליהן בתדירות כל כך חתרנית - שאין לך אלא לוותר, לאחוז את הבטן מצחוק, ולהגיד: די, די ג`וליאן, הבנו ג`וליאן, נו די!

ואז, לראות אותו עושה את זה עוד פעם.
 

ב"כולם לקום" הוא שופט, האמור לפסוק בסכסוכים קטנוניים וחסרי משמעות, כמו תלונתה של אשה שחברתה לדירה מזייפת בקול רם שירים מהרדיו, או של בן שאמא שלו סידרה לו את החדר ללא רשותו. לריבים התמימים הללו הוא מתייחס כאילו היו משפטים על רצח עם.

יש לו שמש בית דין מכובד למראה (קפטן פיקוק מ"מישהו משרת אותך?"), שסובל את כל רמיזותיו המיניות בגבורה, ושני בריונים האוכפים את פסקי הדין שלו, שנראים כמו פרודיה על סמלי מין הומוסקסואלים.

ובקיצור, חצי שעה של שטות גמורה, אינטליגנטית, ומצחיקה. בדיוק הסיבה שלא תראו דבר כזה בטלוויזיה הישראלית, לעולם.


"כולם לקום לכבוד ג`וליאן קלרי"; יום רביעי, 10.1, בי.בי.סי פריים 23:00
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by