ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בקרוב: SMS גם לרכבת ישראל 
 
 (מתוך אתר ``רכבת ישראל``)   
 
טלי לכיש

נוסעי הרכבת יוכלו עד סוף השנה לקבל מידע על קווי רכבת וזמני הגעה באמצעות SMS. עוד בתוכניות: קרון VIP הכולל אינטרנט אלחוטי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשורות טובות לנוסעי רכבת ישראל: אם עד כה התקנאתם בעמיתיכם נוסעי אגד שיכולים לקבל מידע על קווים וזמנים באמצעות הצגת שאילתא פשוטה ב-SMS, עכשיו גם אתם יכולים לספור לאחור; בקרוב ה-SMS יהפוך גם לחברו הטוב ביותר של נוסע הרכבת הישראלי, כך חושף היום האחראי על אתר האינטרנט של רכבת ישראל, גיא אנג'ל.

על פי מידע שהגיע לחיים ברשת, במהלך השנה צפויה להסתיים בדיקה מתקדמת של סדרת שירותים חדשים ומלהיבים למדי של "רכבת ישראל".

בפיתוחים שבדרך תוכלו למצוא אתר סלולרי (ב-WAP) שיאפשר בדיקה של זמני הרכבות ותעריפי הנסיעה המעודכנים ישירות מהסלולר, שירותי קבלת מידע ב-SMS (בינתיים, כך נמסר מגורמים בחברה - לא באמצעות "שפה טבעית" כפי שמוצע באגד; נוסע יוכל לשלוח הודעת SMS הכוללת את תחנות המוצא והיעד בהן הוא מעוניין, ובתגובה תתקבל הודעה הכוללת את הזמנים של הרכבות בקו המבוקש בשעות הקרובות).

כמו כן, תהיה לנוסעים אפשרות להירשם באמצעות האתר לשירות של קבלת הודעות רלוונטיות היישר למכשיר הסלולר באופן אוטומטי, וכרגע נשקלות שתי אופציות ליישומו של שירות זה:

אופציה אחת היא שעל כל תחנת רכבת תותקן אנטנה שמזהה מכשירים סלולריים. אנטנה זו תאתר אנשים (למעשה את מכשיר הסלולר שלהם) שנרשמו לשירות ברגע שהם יגיעו למרחק מסוים מן התחנה, ובהתאם לכך יקבל כל נוסע הודעות ועדכונים אקטואליים לקו שבו הוא נוסע. כך לדוגמא, אם ציינת בהרשמה לשירות שאתה נוהג לנסוע בקו תל אביב-באר שבע, וכרגע יש שינויים בתעריפי או זמני הקו (איחור, הקדמה או סגירה של קווים), מיד עם הגיעך לתחנת המוצא בתל-אביב תקבל הודעת SMS מתאימה.

אופציה שנייה היא פשוטה יותר, שבה תתקבלנה הודעות SMS במכשיר על פי רשימות התפוצה באתר אליהן נרשם הנוסע. ההודעות תשלחנה באופן אוטומטי בכל פעם שיהיה שינוי בזמנים או בתעריפים של הקו הרלוונטי לרשימת התפוצה. אנג'ל מבטיח שהם לא ינצלו את העובדה שנתנו להם את מספר הסלולר שלנו על מנת להציף אותנו בספאם שיווקי.

עוד פיתוחים הנמצאים בבדיקה בימים אלו ממש: "קרון VIP" שיכלול אינטרנט אלחוטי חופשי, חיבור לפקס ועוד. "הקרון נועד לשרת את אוכלוסיית אנשי העסקים, ויאפשר להם לנצל את זמן הנסיעה ברכבת לצרכי עבודה. אנו מתכוונים לאפיין את דרישות אנשי העסקים, ולספק שירותים בהתאם", מספר אנג'ל. "אמנם כרגע יש מחסור בקרונות, אך הכוונה בעתיד היא להסב קרונות ישנים לקרונות עסקיים".

כמו כן, המעוניינים בכך, יוכלו לרכוש באמצעות כרטיס אשראי כרטיסי נסיעה ולהזמין מקומות שמורים מכל מקום בו יש חיבור לאינטרנט. מעריכים כי פונקציות אלו ואחרות יהיו זמינות לציבור באופן מלא עד סוף השנה הנוכחית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by