ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: האחים טבריה לראשות הממשלה 

לחץ כאן: האחים טבריה לראשות הממשלה

 
 
האחים טבריה

והשבוע במדור המזעזע ביותר במזרח התיכון, ספיישל אתרים מפגרים במיוחד: תמונות מטופשות של עיירות אמריקניות, מכשירים רפואיים מפוקפקים, עלבונות ישירים על ישו בכבודו ובעצמו - וחיות מפוחלצות לקינוח. האינטרנט הוא מקום מטופש, ראו הוזהרתם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כך נראית העיירה שלי, ואני אידיוט
 כך נראית העיירה שלי, ואני אידיוט   
"הנה שתי תמונות של העיירה שלי. אני מקווה שאתם אוהבים אותה. ובנוסף, אני אידיוט", הוא ההוכחה הניצחת לכך שאם תיתן לאנשים את החופש לעשות מה שהם רוצים, הם יעשו כל שביכולתם כדי לגרום לך להבין איזה טעות מחרידה עשית. במקרה הזה מדובר בסריקות של עיירה חשוכה על רקע מפת מטבח מגוהצת משנות החמישים, היוצרות עמוד שיגרום גם ללטאות להרגיש שלא דפקו אותן עד כדי כך באבולוציה. ובהיותו בונה האתרים המוכשר שהוא, השאיר הילד את הוראות הבנייה בעמוד, אולי כדי להוכיח נקודה מסויימת, ואולי כי זה נראה לו מדליק. ומי אנחנו שנתווכח איתו?
 
לא יודע למה זה טוב, אבל זה עושה לי נעים נעים. מכשירים רפואיים מפוקפקים
 לא יודע למה זה טוב, אבל זה עושה לי נעים נעים. מכשירים רפואיים מפוקפקים   
עוד הוכחה לכך כי חיבתנו למוזיאונים ותערוכות אינה יודעת שובע, נמצאת כאן, בעמודי המוזיאון למכשירים רפואיים שיעילותם נתונה בספק. וזה אנדרסטייטמנט, כמובן.

כאן יאירו את עיניכם בנוגע למכשירים כמו מפמפמי שדיים (שם גאוני. אני המצאתי), מקיזי דם או מחוללי זרם איומים, שמרפאים סוטים מסטיותיהם בעזרתם הפיכתם לתחנת ממסר שכונתית. מבריק, אך לא יעיל. כי הסוטים האלה, כפי שאמרה לי הפסיכולוגית שלי, פשוט לא רוצים להתרפא. זה השון הפנינג שלהם, בייבי, והם אוהבים את זה.
 
בלי העלבות! ישו בפרודיה מוצלחת
 בלי העלבות! ישו בפרודיה מוצלחת   

אחת הסיבות שממשיכים להעליב את ישו בכל מני דרכים איומות, היא שהקדוש מלא הטוב הזה פשוט מפנה למעליביו את הלחי השנייה. אבל עלי זה מתחיל להמאס, מפני שאני רואה אותו סובל את כל הזוהמה שהם מפנים כלפיו, כי הם יודעים שהוא פשוט ישב בצד ויספוג את העלבון, ואני מרגיש שזה הולך והופך בלתי נסבל. נכון שבמידה מסויימת זו אשמתו, מפני שהוא מטיף לכל העניינים האלה, ואפילו הוציא כמה ספרים מתישים בנושא, אבל שום דבר לא מצדיק התרפסות כזו בפני מאמיניך.

אצלי, אם הייתי חכם מספיק לייסד איזו דת מושקעת כשזה היה כלכלי, כל חכמולוג, אפילו איזה ילד שגולש באינטרנט ומפיץ עלי שטויות, היה זוכה פשוט למוות אכזרי. אכזרי מאוד. משהו עם ברווזים טורפים וחשמל, אולי.

 
 
ראו איזו פנינה מצאתי לכם במסגרת חיפושיי הממושכים אחרי סקס חינמי. "תתחפפו מפה. אין לכם מה לחפש פה", נאמר לנו כבר בפתיחה, וכשאני קורא הצהרה כזו בעמוד הראשי של איזה אתר, אפילו היה זה בריטאניקה.קום (ושלא תגידו שכשהייתי סמנכ"ל התוכן שלהם לא חשבנו על איזו פתיחה מהממת שכזו. חשבנו. בצחוק, אבל חשבנו), אני מרגיש את ההתרגשות באיבר המין שלי. זו כנראה התסמונת הזו, של להתאהב נואשות באתר שלא רוצה אותך, שגורמת לי להתמכר לו בפראות בלתי נשלטת. אבל הוא מתיימר להיות פארודי, העמוד הזה, מה שקצת מוריד מהחן הבלתי מושג שלו. ועם חן כזה, כבר מוטב היה מביא לנו סקס חינמי, אולי אפילו בחינם. אולי אפילו מין עם פרעושים.
 
כלב מפוחלץ זה כבר לא יכשכש בזנבו, אבל אולי הוא יעשה דברים אחרים
 כלב מפוחלץ זה כבר לא יכשכש בזנבו, אבל אולי הוא יעשה דברים אחרים   
אז מה אתם אומרים על חניטת חיות המחמד שלכם? מתאים לכם לקבל במייל אורדר את חילזון המירוץ האהוב שלכם, שנהרג בתאונה מחרידה, כשהוא מפוחלץ ללא הכר? הייתם שמחים לקבל מהדוור באיזה אחר הצהריים שליו את צ`ינצ`ילת המין שלכם, שנפטרה בטרם הגיעה לגיל שבו היא באמת נהנית מזה, כשהיא חנוטה ומבושמת, רכה ונעימה, ומתאימה כל כך לאחד המדפים המוארים ברכות שמעל כורסת הטלוויזיה שלכם?

אני שואל, משום שלי זה נשמע מאוד, אבל מאוד מרגש, וקיוויתי שתוכלו להתרגש יחד איתי, ואם לא יחד איתי, אז לפחות בגפכם, מול המחשב, במקום שגם לאמא אסור להגיע אליו, וטוב שכך, כי בגיל הזה, חשוב שלכל אחד יהיה מקום וזמן להיות בו לבד. המקום המיוחד שלך, קוראת לזה הפסיכולוגית שלי, ואני מסכים איתה. היא פסיכולוגית טובה. ויסודית.
 
האמת, ציניות זו תכונה קצת מכוערת, ולכן, אין ברירה אלא להתנער ממנה לפעמים, ולהסיר את הכובע בפני אתר מושקע, שבאמת מצליח להצחיק. אני לא יודע, אולי תמצאו אותו קצת דבילי, אבל לשם שינוי, הרי לכם אתר שיוצריו התכוונו שהוא יהיה מצחיק, וזה אפילו יצא להם. הרעיון הוא מדריך אלטרנטיבי ברוח ארגונים נוצריים שכאלו, שדואגים שישארו בתולות בעולם. אבל אני אומר - כל עוד נולדות פעוטות מדי יום, מתחדשת אספקת הבתולין לעולם. אז למה לדאוג?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by